☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PLUS/4 plus4 napi chitchat

Viewing 30 posts - 181 through 210 (of 285 total)
  • Author
    Posts
  • #2310
    avatarChrono$
    Member

    vegre vege a karacsonyi baszkuralodasnak szoval visszatertem a biznicbe szal mar a cuccainkat hegesztem.. ize, csinaltam en karikor is amikor volt ra 5 perc, de ezt majd meglatjatok :)

    hehe, ertelmes poszt..

    #2311
    avatarChrono$
    Member

    hun vagytok krákkerek? nemcsak az emucampos fórum van ám! tessék beszámolni a folyamatban lévő fejlesztéseitekről :)

    #2312
    avatarMurphy
    Member

    Én csak annyit tudok, amit Luca mesélt ma mesélte, hogy a Degauss indulni fog idén is az Oxyron partyn, illetve Csabo is idén be fogja fejezni a demóját.
    Végre én is csináltam valamit, 2 hónap után felmondtam az audio commenteket a plus/4-es DVD-hez :)

    #2313
    avatarChrono$
    Member

    zsir! méééég! :)

    #2314
    avatarCsio
    Member

    lesz busójárás is Mohácson február 3-án vasárnap,úgyhogy írjatok sok busó demót, hogy megijedjen a tél és végre elhúzzon a getvába!

    #2315
    avatarCsio
    Member

    hát, tessék….
    megint magunknak csináltunk programot:
    http://plus4.emucamp.com/software/Busoman_Party_Demo

    #2316
    avatarChrono$
    Member

    Na itt van.. lement az Oxyron party most 7végén és micsoda indulók voltak! Csekkoljátok! Van egy teljesen új csapat a BAUKNECHT valami fertelmesen jó demoval ill. Degauss is odacsapott a TEK színeiben a Háziasan (külön pont a címért) demoval!

    #2317
    avatarMurphy
    Member

    A bauknecht annyira nem új csapat, csak mostanában tört rájuk a 8bit mánia.

    http://www.pouet.net/groups.php?which=1815

    #2318
    avatarChrono$
    Member

    bocsánat, Plusin új csapat! :) én is néztem a honlapjukat, hogy nem tegnap kapcsolták be először a plusi emulátort :)megjegyzem, szerintem jobb volt, mint d’gauss demoja.. ill. hiányolom a mostani demokból  a grafikai körítést.. logok gfx miegymás.. pedig csinálnak itt többen is, csak valahogy nem találnak egymásra a kóderekkel…

    #2319
    avatarLacoste
    Member

    A DVD 80%-ban készen leledzik. A gáz az, hogy amikor leszámoltatom, akkor a második audiotrack eltűnik a fenébe a végeredményből és nem jövök rá mi a gond! Szenvedek vele rendesen, meg azzal is, hogy feliratozzam a Charlie mondatait a SceneCon 2007 díjátadó videóban ! :)

    #2320
    avatarChrono$
    Member

    zsirkiraly! mar egek a vagytol hogy vegignezhessem!
    mivel rakod osszefele? ha kulon vannak a video meg audiosavok akkor tudom meg a dvd maestro-t is ajanlani..

    #2321
    avatarLacoste
    Member

    link?
    Ulead DVD Studio 2 egyébként, de bújom a fórumokat rendesen, hogy működjön!

    #2322
    avatarChrono$
    Member
    #2323
    avatarLacoste
    Member

    Ezeket a torrenteket úgy utálom mint a bűnt !! :)
    Küld már át mail-ben :)))))

    #2324
    avatarMurphy
    Member

    Lacoste: ne legyél lúzer :) mi a baj a torrentel? Egyébként meg tényleg ne itt warezoljatok. :P

    #2325
    avatarLacoste
    Member

    Na most megoldottam !!!! Megy minden rendesen az van, hogy készen is van, csak kell még hozzá komment (Csabo,Larry,DCD,Bubis) ígéretek alapján. Aztán élesítem a cuccost aztán elmegyek nyomtatok borítót jó minőségben meg booklet-et valahol profi “nyomdában” aztán elküldöm mindenkinek aki szerepel rajta hogy ne kelljen nekik letölteni !!

    #2326
    avatarLacoste
    Member

    SceneCon2008-on meg le kellene alázni mindenkit MEGINT !!

    #2327
    avatarChrono$
    Member

    ahhoz fel kéne ébredni.. látod én is próbálkozok itten már fél éve demoprojektre összetrombitálni az öregeket..

    a bauknecht demora is alig volt szavazat az emucampon..

    csomagoljal extasy-t is a dvdhez :)

    #2328
    avatarChrono$
    Member

    télleg irhatnál majd cikket a t********* -be mer vészesen közeledik a release date :) nahh még 2 dolog jutott az eszembe itten lefekvés előtt:1, hajlandó vagyok pénzt adni a lemezért, mert neked is pénzbe kerül az előállítása a belefektetetett munkáról már nem is beszélve, szal nyugodtan..2, most egy hétig nem leszek, elmegyek a luca országába sijelnii.. +3(bonus), tényleg 2 pici gyerekkel voltál egyedül otthon napokig? holnap még azér’ benézek a fórumra..tsá

    #2329
    avatarCsio
    Member

    én is fizetni akarok neked Lacoste!!!!
    Olyan jól esett tavaly előtt is…. még mindig annyi az árfolyamod?
    (utánvéttel add fel!)

    #2330
    avatarCsio
    Member

    Murphy! Mik a csillagok ezek itten a képek alatt? Hoty lehet növeni ezet? Nektek mér van több, me natyobb városba laktok?

    #2331
    avatarLacoste
    Member

    Na az van, hogy karitatív, meg minden, semmi pénz !!! Nyertem a lotton ! :)
    Arra gondoltam, hogy megcsinálom Breakpoint-ra, de sajnos az már nem lesz jó, mert ennyi idő alatt nem küldik vissza a kommenteket. A Bauchnect (vagy hogy az anyámba írják) még nem is válaszolt. Szóval majd felajánljuk megint díjnak a SceneCon-ra aztán megnyerjük és akkor nem dobtunk ki pénzt ! :)
    CSIO: A csillagok azt jelentik, hogy milyen király csávó vagy ! :)

    #2332
    avatarCsio
    Member

    de én akkor is akarok fizetni neked, meg azért is, hogy legyél a barim!
    Meg hoty bevettetek a csapatba is!
    Meg többet is hajlandó vagyok fizetni még egy csillagért is!
    Aranyos a dvd preview, ajánlom mindenkinek a megtekintését!
    Köszi Lákó!

    #2333
    avatarLacoste
    Member

    Csio kérésére PREVIEW a “We are Family – the 2nd coming” DVD-ből ! :)

    #2334
    avatarLacoste
    Member

    Image miért van disabled ?? Murphy vagy SLY !

    #2335
    avatarslyspy
    Keymaster

    Én látom Barnust. :)

    #2336
    avatarCsio
    Member

    Te, Lákó!
    Ennek a Dárvédörnagyúrnak tíz csillagja van, asszem inkább vele barátkozom.
    Mi még mindíg nem látjuk Barnust :(

    #2337
    avatarLacoste
    Member

    Na figyu SLY! Megnéztem FireFox-al és IE-vel is és nem látom! Disabled van. Nem azért látod, mert admin-al vagy bent? Nekem Murphy leszedte az Admin-t, mert nem kell, szóval én nem tudom tesztelni. Egyébként Mariannal már jöhettek !!! Meg kellene dumálni a demoprojectet is !

    #2338
    avatarslyspy
    Keymaster

    hm jé tényleg. na akkor bugfix. a többit magánban.

    #2339
    avatarChrono$
    Member

    nahh, elolvastam az összes spamod lakó, kisgyerekes kép az állat!! Király volt Luca hazájában, csak nem éppen az olcsóság van ottan.. :) Mind1 Bombardino rooxx!

Viewing 30 posts - 181 through 210 (of 285 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára