☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PLUS/4 plus4 napi chitchat

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 285 total)
  • Author
    Posts
  • #2400
    avatarCsio
    Member

    Ti, inaktívok!
    Szétcsapok köztetek!

    #2401
    avatarAti
    Member

    Csio!
    Remélem egy új demoval!

    Nem is vagyunk inaktívok, csak most nincs rilíz.

    #2402
    avatarlejszlo
    Member

    SziasztokSegitsetek! :)Nagyon szerettem/szeretem a C+4-es demokat. Foleg a zenejuket. Nemreg hallottam egy szamot (Iron Maiden – Childhood’s end) es egyszeruen annyira ismeros… szerintem valamelyik demoban benne van ez a dallam… Aki megmondja, hogy melyik az, az kap tolem egy nagy virtualis pirospontot! :) Itt egy link a zenehez: http://www.youtube.com/watch?v=a8-eeQBiRac&feature=relatedKoszi!!!!Lejszlo

    #2403
    avatarEdhellon
    Member
    #2404
    avatarlejszlo
    Member

    Koszi, de nem ez. TCFS – The Cat -ra tippeltem eloszor, a macskaforgatos resz alatt van nagyon hasonlo dallam… de ha ennel kozelebbi otlet van, ne tartsatok vissza :)

    #2405
    avatarSpenot
    Member

    Kell valakinek egy szep, amde doglott C16? Ingyen odaadom, csak szabaduljak mar meg tole ;) A doglottsegerol csak annyit tudok, hogy a kicserelt biztositekot rogton kinyirta.

    Budapesten talalhato a szerkezet.

    #2406
    avatarMegabyte
    Member

    Uhh, nekem kéne, mert az első gépem olyan volt… csak most perpill nem tudom hová tenni mert álláskeresésben/szakításban/költözésben stb vagyok. Na mindegy, szóval ki ne dobd, elfér még nálad egy ideig?

    #2407
    avatarSpenot
    Member

    Ki nem dobom semmikepp, minek nezel te engem?! :DViszont komolyan doglott a gep, ugyhogy szerintem csak akkor vidd el, ha tudsz bele alaplapot szerezni (mert siman lehet TED hibas is, bar nemertekhozza), vagy ha csak szobadisznek hasznalnad :) Talan inkabb olyasvalakinek lenne jo, akinek mukodo, de csunya C16-osa van.Egyebkent en is koltozesben stb vagyok, azert lett aktualis a dolog :)

    #2408
    avatarMegabyte
    Member

    Hát ha megjavítani nem tudom akkor dísz lenne belőle, szoktam moddolgatni :)

    #2409
    avatarMegabyte
    Member

    Azért Spenót az nem tűnt fel látom, hogy a logmein folyosóján én köszöntem rád :D Pár évvel ezelőtti Árok partyn találkoztunk :)

    #2410
    avatarSpenot
    Member

    he

    mi

    hogy

    O_o

    WTF

    Ezer bocs, arcmemoriam az nincs :D

    #2411
    avatarMegabyte
    Member

    spenót, kollégák lettünk :)

    #2412
    avatarSpenot
    Member

    A vilag meg egyre kisebb :))

    #2413
    avatarcRAFTy sERGe
    Member

    Na itt mi a pálya ? :)

    #27641
    avatarbalu999
    Member

    Sziasztok

    Kaptam egy plus/4-est. Csak a gépet , nincs semmim hozzá. Azt szeretném kérdezni , hogy ki tudnám próbálni valakinél, hogy működik-e?
    Budapesti vagyok.

    Üdv
    Balu

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 285 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára