☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PLUS/4 plus4 napi chitchat

Viewing 30 posts - 151 through 180 (of 285 total)
  • Author
    Posts
  • #2280
    avatarChrono$
    Member

    jahh, el szoktam neki kuldeni a stuffot.. nembaj aludtam mar ra egyet.. biztos nyaral vagy melozik.. a luca meg csak berakta siman az archivumba…

    #2281
    avatarMurphy
    Member

    Kikerült hir róla, jópofa, hogy még intro is került elé ;) Viszont nem voltál elég alapos, a képernyő alját el kellett volna zárni, hogy ne írkálódjon ki rá semmi…

    #2282
    avatarChrono$
    Member

    majd csinalok propert :)jogos az észrevétel, de az az igazság, hogy eredetileg csak a betöltögetjük lemegyünk esc+t satöbbit akartam megszüntetni. aztán láttam, hogy az irányítás is gáz, meg amikor fullon kész lett a cucc, akkor tapasztaltam alul azt a bugzást is de már végül benne hagytam… amúgy bocs mindenkitől, úgy látszik van 3 nap pretime az emucampon :)még vmi: ez a most frissiben megjelent “get it” cimű game egész kellemesre sikeredett. ez kijárt már a skoronak, mármint szép gfx meg original muzsika amit a csabo csinált. Végre egy magasabb pontszámmal jutalmazható skoro stuff! grat!

    #2283
    avatarMurphy
    Member

    Igen, ez tényleg igényesen összerakott cucc. Kár, hogy a játékmenet nem komplexebb.

    #2284
    avatarChrono$
    Member

    nahh, végre megértettem, hogy miért kerül ki lassan a cucc az emucampra. hát csabo dolgozik+gyereket nevel szegény és k.ra kevés ideje maradt emelett a sitére. szal, ha bármi bántó csengésűt irtam volna, mondtam volna akkor most visszaszívom!

    kicsit a bombermanról:
    nem halt be a projekt, csak lettek új zenék, több hely a grafikának satöbbi úgyhoogy még jobb lesz! ..ha elkészül! :)
    dcd kijavitott egy csomó dolgot meg belepakolt a kivánságoknak megfelelően..

    #2285
    avatarMurphy
    Member

    hajra, ki irta a zeneket? jottok functionre?

    #2286
    avatarChrono$
    Member

    háhá nem válaszoltam.. jedi

    #2287
    avatarMurphy
    Member

    jedi: te mindenhez értesz? zenélsz, rajzolsz, rajprogramot írsz, és 3d grafikában is képben vagy…

    #2288
    avatarJedi^ACW
    Member

    Ja, én ilyen multi-antitálentum vagyok. :) Egyébként szvsz a pixelezéshez és a zenéhez vagy tehetség kell, vagy sok idő. Nekem meg inkább az utóbbiból van/volt több.

    #2289
    avatarCsio
    Member

    Nahh, vége a szirkdüszolej (FakeJocóknak:Cirque du Soleil) előadásának és remélem sokan láttátok velem együtt, me nagyon sok ötletet lehet belőle meríteni, meg dizájnt is, hogy tuggyá majd jó demot irni. Aki nem látta vagy nem tudja mirő van szó, az menjen el artista mellé inasnak és tanujja ki a szakmát!!!

    #2290
    avatarChrono$
    Member

    oké kapilláris kóder!

    #2291
    avatarAti
    Member

    Murphy! Csinálj a Lacónak valami audiokommentet a DVD-hez! Nem halad vele…

    #2292
    avatarMurphy
    Member

    huu, jol megfeledkeztem errol…

    #2293
    avatarAti
    Member

    Biztos nem nézel emukampót… pedig azzal lehet emut fogni…
    Nézd meg a honlapomat is, van új screenshot a gammámból!

    #2294
    avatarMurphy
    Member

    Látom alakul, de azért nem kapkodsz. ;) Mikor lesz kiadva?

    #2295
    avatarChrono$
    Member

    bakker murphy mennyi csillag van mán a neved alatt :) csináljátok a kommenterokat mert már azt akarom hallgatni. tök jó lesz ahogy a beszédszintetizátor beszél helyettetek vagy akinek van sztár ismerőse mint pl. pataky attila az eddából az felmondja neki azt…

    #2296
    avatarChrono$
    Member

    na látom ez a december mindenkinek megerőltető :) nem aktívkodtok a fórumba.. mongyuk én is alig várom már hogy aranyvasárnap is dolgozhassak :D

    #2297
    avatarMurphy
    Member

    Jah, nagyon elcsendesedett a plus/4 élet, se itt, se a demoscene.hu-n nincs pörgés… Mi van srácok?A Lacoste DVD-jére már mindenki felmondta a kommentárját?

    #2298
    avatarAti
    Member

    Gondolom minden pluszis az Ace és wls-re vár… Aranyvasárnap inkább Bobermanoznunk kellene mán!

    Ja DVD. Pl a W-man gyerek arra az 5 perces elfoglaltságra nem képes, és sajnos úgy tűnik, hogy nincs egyedül!

    #2299
    avatarChrono$
    Member

    idén nem lesz bomberman az mán tuti :( megvárjuk mig a csabo gyerek ráér és összehekkeli a zenéket ha már van több is.. viszont lesz majd más meglepi.. csak idő kell hozzá :Dmég annyit, hogy a dcd is eltűnt, a leveleimre sincs válasz, most vagy megint belefeledkezett valami online game-be (amióta kivitték a falu szélire az adsl-t is 5 ftér) vagy télleg nem ér rá..viszont jedivel meg vakerálunk más cuccot az meg csak nyárra lesz de akkó büntetés várható (remélem).. télleg ha kell valakinek logo vmelyik cuccába vagy sprite-ok a gémjébe vagy ötlet vagy bármilóf**** akkor a szabadidőm függvényében csinálok aztat!

    #2300
    avatarMurphy
    Member

    Pedig játékoknál ugye a siker egyik kulcsa, hogy kijöjjön karácsonra. ;)

    #2301
    avatarChrono$
    Member

    ja még egy tanulságos story: tegnap éppen a botticellivel vakegérkedtem amikorr.. megnéztem az emucampon a beszkennelt kézikönyvét ha már az is van és ott olyan funkciókról is említést tettek, amiket nem is láttam a progiban pedig használom vagy 15 éve :D szal, letöltöttem a másik crack-et és tádá bazz ez egy másik build(!) majdnem becsokiztam a heverőre… pont azok a menüpontok vannak benne, amik még hiányoztak nekem :) hát ez LOL.. nahh ez elég nagy reveláció volt igy sok év után.. :)

    #2302
    avatarChrono$
    Member

    jahh, csak mi nem a pijacbú élünk, nekünk jó a Q1 is.. az EA is szokott ilyeneket csinálni :D jahh meg ez mán ilyen kombo post tőlem, ha már itt ülök a gép előtt akkor még egy: kábé 1 hónapja csináltam ám új ikonokat a yape-be amit a gaia állítólag bele fog pakolni (1x) és akkor már vista kompatible minőségű ikonkája lesz a cuccnak.. de nemtom mikor akarja kiadni vagy értékesíteni vagy pijacra dobni..nahh mára ennyi infot kaptok és qss :)

    #2303
    avatarCsio
    Member

    jahh, a Krona előbbi reklámjához én is szeretnék hozzáfűződni: ha valakinek kell egy jó fillező rutin, vagy 33 db sta$0c00,y vagy x akkor irjon és én megírom neki!

    #2304
    avatarCsio
    Member

    hejj, Krákk, ne pofázz, inkább hekked az 1×1-es charsetet- tudod 6széles8magas

    #2305
    avatarChrono$
    Member

    jóvanmá kellett egy kis kikapcsolódás, megyek vissza a karámba..

    #2306
    avatarChrono$
    Member

    előkerült a décsé nem halt meg(!) úúúgyhooogy újraizéljük az izét..

    #2307
    avatarChrono$
    Member

    nahh megtaláltam a pokét.. dolgozunk a *-on és faxa lesz :)

    #2308
    avatarChrono$
    Member

    boldog új évet mindenkinek!

    #2309
    avatarCsio
    Member

    igen, szerintem is jó ötlet!

Viewing 30 posts - 151 through 180 (of 285 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára