☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PLUS/4 plus4 napi chitchat

Viewing 30 posts - 211 through 240 (of 285 total)
  • Author
    Posts
  • #2340
    avatarCsio
    Member

    Te, Króna!
    Köszöntünk itthon! És ne aggódj, nem maradtál le semmiről sem, mivel letöltöttem neked az egész internetet múlt hét péntektől ma reggelig, majd küldöm mailben! Jelenleg zippeli a gép…

    #2341
    avatarAti
    Member

    Ezek a pluszisok jól elviccelődnek itt egymással… :)

    #2342
    avatarChrono$
    Member

    jahh, amúgy öregesen.. remélem ma már lesz egész nap netem és végre végignézhetem, hogy mi történt ebben az egy hétben. persze nem pluszis fronton, mer azt áttekintettem kábé 5 percben (sajnos)… mind1 azért a felszin alatt még fortyog valamicske stuff..

    #2343
    avatarLacoste
    Member

    Gyerekek kűgyétek már a kommenteket, mert így nem leszen ám DVD !

    #2344
    avatarabcug
    Member

    de ha nem hagyod oket kodolni akkor release sem :)

    #2345
    avatarCsio
    Member

    kinek ke még kűdeni, he?
    irjad ide a nevét!
    Újságíró kérdezi, hogy ‘holvan’ a név….kb…

    #2346
    avatarChrono$
    Member

    Millen kommenteket?

    #2347
    avatarLacoste
    Member

    Na akkor küldje:

    DCD, LARRY, CSABO, BUBIS

    Azonnal e !

    #2348
    avatarCsio
    Member

    MÁ MEGIN A BLACKBOY-OK MIATT SZÍJJUK A F….OGUNK

    #2349
    avatarChrono$
    Member

    Amarrúú vagy emerrűű?

    #2350
    avatarLacoste
    Member

    Larry kommentje megjött ! Legjobb.

    #2351
    avatarChrono$
    Member

    nah vannak új stuffok mikroscenénken! Traffic Jam5 is out! We Are Family 2nd edition is out! csekkk csekk cskkekk! :D

    #2352
    avatarChrono$
    Member

    hahóca! ha még nem tetted volna meg, húzzál a plus4.emucamp.com -ra és a fórumban keresd meg a lone news 20-at majd tötsd le a szavlapot. Szavazz azt küldd a lucának hogy legyen végre fasza toplista!! Kösz
    5 percet rá tudsz szánni a sok értelmetlen focimeccs közepette!

    #2353
    avatarChrono$
    Member

    láttátok már a Xeo3 shoot’em’up demoját? akkó’ nyomás letölteni!

    #2354
    avatarChrono$
    Member

    2 napja nem működik az emucamp, most mi lesz?!

    #2355
    avatarMurphy
    Member

    nekem ment tegnap is, ma is

    #2356
    avatarChrono$
    Member

    jahh csak 2 napig nem működött..

    #2357
    avatarcRAFTy sERGe
    Member

    ahoy! Holnap veszek egy plusit és egy 64-est, tehát jövök sokat kérdezni. Van mit felfrissíteni. Nagynehezen talaáltam könyveket a netes antikváriumban :)) Reszkessetek :D

    #2358
    avatarUnreal
    Member

    Crafty gyerek…hehe hi :)

    #2359
    avatarabcug
    Member

    szolj ha megvetted, akkor majd felajanlon ingyen ide az enyimet :)

    #2360
    avatarChrono$
    Member

    na megvan már a gp?

    #2361
    avatarcRAFTy sERGe
    Member

    Recefice! Nehéz a gép vásárlás egy komoly embernek, mindenhol azt kérdik “gyűjtő?” nem én csak gépet akarok ami működik. Nézegettem egy c64-et, kicsomagolja, de közben mondja hogy 10ezer! Látom hogy tiszta CSI! Ráöltek egy embert 10 éve az biztos:))) Mondom ez nagyon le van lakva , erre ő 3 ezer :)) OK majd jelentkezem :) Tulajdonképpen nem is a gép a lényeg, hanem az elhatározás. Tudok PC-n is progizni, de az érzés akkor is a motherboardon van ! Unreal kérlek segíts majd nekem gfx-el úgy mint régen ! Beast él még ? Sok a rizsa most picit leveszem magam, mert a forrastógőz megvágta az agyamat, mert XM1541-es kábelt csináltam :) Ha van kedvetek ütközni akkor a Function 2008-on megtaláltok geccc:)))

    #2362
    avatarChrono$
    Member

    jóvan kár hogy nem gyűtté árokra nálam elfogyott a rilizelni való mostanra sajna.. az, hogy fénymásolókat javítasz mosolyt csalt az arcomra, de majd kifejtem 1x magánba’
    (a mosoly nem szánalom stb. jellegű mielőtt kiölnéd magad)

    #2363
    avatarMurphy
    Member

    Chronos: de attól ti is jöhettek ám, hogy épp nem hoztok releaset!

    #2364
    avatarChrono$
    Member

    kissé szét vagyunk esve mostanában.. csio maga alatt van, larry nem lát ezért nem kódol, dcd nem tom hova tűnt mint démon hill.. lacoste költözik elfele éppen.. én meg a skoronak segítek :)

    #2365
    avatarcRAFTy sERGe
    Member

    Na! Vettem egy 64-est, egy plus4-est, egy 1541/2-est 6eFT-ért :) Kicsit generáloznom kellett őket, de most mindegyik úgy megy mint a doxa :) Hozzá is fogtam kódólni, de sajna nagyon sok kiesett. Nem tudtok valami hasonló jó kis progit mint az AP4 ? Melyik belőle a legújjabb?

    #2366
    avatarMurphy
    Member

    Ajjaj, mi lett az emucamppal? http://plus4.emucamp.com/ Crafty: eredeti gépen a turbo assemblernél nincs jobb, de én inkább a cross assembler+yape combót ajánlom továbbra is. ;)

    #2367
    avatarIstvanV
    Member

    Az emucamp már szerda óta nem működik.

    #2368
    avatarIstvanV
    Member
    Murphy wrote
    Crafty: eredeti gépen a turbo assemblernél nincs jobb, de én inkább a cross assembler+yape combót ajánlom továbbra is. ;)

    Emulátornak használhatod a plus4emu-t (http://sourceforge.net/projects/plus4emu/) is, ezzel pontosabb az emuláció és a debugger is többet tud. A fenti címen található egy fórum is, amelyen az emulátorral vagy a segédprogramokkal (pl. p4fliconv, compress) kapcsolatban lehet kérdezni, hibát jelenteni, stb. amikor az emucamp éppen nem működik :)

    #2369
    avatarcRAFTy sERGe
    Member

    Murphy,IstvánV köszi a gyors helpet, de nem fogtok ilyen gyorsan szabadúlni :)

Viewing 30 posts - 211 through 240 (of 285 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára