☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Minden ami Scene.hu Kérések és Kérdések, hogy minél barátságosabb legyen az oldal!

Viewing 30 posts - 61 through 90 (of 171 total)
  • Author
    Posts
  • #1566
    avatarKlixon
    Member

    Off

    Adjatok ftp elérést meg jogot, és hipp hopp jól szétcseszem az oldalt. :)

    On

    #1567
    avatarpohar
    Member

    tök jó lenne, hogy ha már mindig sírtok, hogy küldjünk cikket, akkor válaszolnátok a beküldött cuccokra és nem 2 hét múlva jelenne meg :)

    #1568
    avatarslyspy
    Member

    Egy hint: a minel elobbi kirakas erdekeben erdemes kirakas kompatibilesse csinalni a hirt, azaz, hogy minel kevesebbett kelljen fogalmazgatni rajta. ;)

    #1569
    avatarKlixon
    Member
    TrX wrote
    joreggelt.nem-e lehetne olyan feature, hogy be tudom allitani magamnak, hogy a forumok mindig ugy jelenjenek meg nekem, hogy a legutolso hozzaszolasok legyenek legfelul? Mert en azt ugy szeretem.

    Kérdés: Mindenkinek megfelelne, hogy a fórum fordított sorrendbe jelenítené meg a hozzászólásokat? Szóval a legutolsó legfelül. Ez így egyszerű. Választható opcióként meg nem. :)

    #1570
    avatarMurphy
    Member

    igazából talán nem a fordított sorrend lenne a megoldás, hanem forum megnyitásakor mindig az utolsó hozzászólásra ugrás… ugye az furcsa, hogy a legújabb hozzászólás legfelül van, a választ meg legalul tudod beírni…

    #1571
    avatarGeorgy
    Member

    sztem a fördított sorrend legyen opció, én pl kurvára nem tudnám úgy használni a fórumot.:)

    #1572
    avatarabcug
    Member

    imho a jobb oldali utolso/legfrisebbeknel lenne fontosabb, hogy egy tema csak egyszer legyen felsorolva … select distinct :) most pl. 7 listazott hozzaszolas de csak 2 topicbol…ja es jo lenne egy rekettyes is :)

    #1573
    avatarMurphy
    Member

    abcug: ilyen opció van az e107-ben, csak épp nem működik :)

    #1574
    avatarabcug
    Member

    jo rendben… es a rekettyes ? :)apropo! kuldtem mail es nem valaszoltal…ennyire nem szamit, vagy csak megette a spamfilter ? :(

    #1575
    avatarBery
    Member

    Milyaza rekettyés? :)

    #1576
    avatarslyspy
    Member
    #1577
    avatarblala
    Member

    Na most mar tenyleg, ami Abcug mondott (meg en is regebben, ugyanitt) azt tenyleg meg kellene csinalni mert ez igy eleg gaz. Oke hogy a gyari e107 nem megy, de ezt nem lehet olyan nagy vasziszdasz (hallo! was?) szethekkelni…

    #1578
    avatarBery
    Member

    Azt még csak látom, hogy abcug miket javasolt, de mi az, amit ebből te is, Blala? :) De most tényleg, konkrétizáljunk már, hogy mit kellene megcsinálni!

    Azt megnézem, hogy a hozzászólás listában egy fórum csak egyszer szerepeljen. Erre gondoltál?

    #1579
    avatarblala
    Member

    pontosan ugyanazt (ha jol ertem :), mint Abcug; namely: a fooldalon a jobb oldalon az utolso hozzaszolasoknal egy topik csak egyszer szerepeljen. Tehat az utolso 5 topik legyen utolso hozzaszolasa legyen feltuntetve, ne pedig az utolso 5 hozzaszolas.

    #1580
    avatarGeorgy
    Member

    így jó?

    #1581
    avatarslyspy
    Member

    Teszteljük!

    #1582
    avatarblala
    Member

    latszolag jo, de meg a masik 5-re is meg kene csinalni

    #1583
    avatarslyspy
    Member

    Köszi georgy kiralysag!

    #1584
    avatarblala
    Member

    naszoval, tok jo, de at kellene kopipasztelni hogy ne csak a forumnal legyen igy, hanem a cikk-hozzaszolasoknal is!

    #1585
    avatarBery
    Member

    Szuperszonik!

    #1586
    avatarabcug
    Member

    aham es ha az sikerult akkor esetleg azt, hogy a naptaron amikor hittest-re jon a popup ablak –> “1 esemeny” helyett maganak az esemeny(ek)nek a neve legyen inkabb ? :) na lecci-lecci :)

    #1587
    avatarBery
    Member

    Úgy sincs most semmi esemény, minek az neked? ;-)

    #1588
    avatarabcug
    Member

    na, pont azert, hogy lassam mi nincs :)

    #1589
    avatarMurphy
    Member

    Van jobb alul mostmár demoparty.net kov partyk rss-unk is, thx bery

    #1590
    avatarBery
    Member

    thx to Murphy! Én csak formáztam, azt is milyen gyengén :)

    #1591
    avatarOswald
    Member

    murphynek írtam privit, de fogalmam sincs hogy megkapta-e vagy válaszolt-e. help :)

    #1592
    avatarOswald
    Member

    ha már itt tartunk az ‘előnézet’ ‘válasz a témára’ ‘post reply’ ‘new thread’ gombok logikailag rendkívűl zavaróan vannak összekutyulva. 3 perces intenzív gondolkodásra van szükség annak eldöntésére hogy melyik mit csinál :P egységesnek kellene lennie a 4 gombnak logikailag egy egységben, egy nyelven, a post reply helyett advanced edit, válasz a témára helyett válasz küldése stb. szerintem.

    #1593
    avatarpontscho
    Member
    Ezert mondtam, hogy kell az a naptar, mert az ‘1 Esemeny’ -nevu talalkozora senki sem kivancsi

    Ki kell tenni egy ICS-t webre, ide a scene.hu-ra. Azt pedig siman lehet importalni mindenfele sajat calendar sw-be.

    #1594
    avatarblala
    Member

    1) a “Legfrissebb hozzászólások”-hoz is megcsinalni azt, hogy egy temahoz/cikkhez csak 1 hozzaszolast jelenitsen meg, mint a forumoknal
    2) tekintve hogy a forum forgalma igen minimalis, esetleg a cikk-hozzaszolasokat es forum-hozzaszolasokat felcserelni a folapon
    3) a wikipedia-s bbcode link bugot ki kellene javitani :) (az a gyanum hogy akkor jon elo ha zarojel van a linkben, de nem biztos)
    4) forumban az utolso oldal jojjon be defaultkent ne az elso.

    lehet meg kerni? lecci lecci :)

    #1595
    avatarBery
    Member

    Blala, lehet még kérni, fér még a tárhelyen a fórumba ;)

Viewing 30 posts - 61 through 90 (of 171 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára