☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Minden ami Scene.hu Kérések és Kérdések, hogy minél barátságosabb legyen az oldal!

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 171 total)
  • Author
    Posts
  • #1232
    avatarMurphy
    Member

    Ide várjuk az ötleteiteket az oldal fejlesztésével kapcsolatban!

    #1507
    avatarrascy
    Member

    A linkek közé bekerülhetne az MD1 is… vagy mégsem?

    #1508
    avatarMurphy
    Member

    Jogos :) Mostmár ott van!

    #1509
    avatarrascy
    Member

    http://www.demoparty.net/ szerintem ez is mehet a linkekhez, ha esetleg valaki nem tudja kivarni a legkozelebbi magyar partit… :) Klubradio naggyon jo volt! ;) udv!

    #1510
    avatarrascy
    Member

    Hogyan legyek scener? – kérdezhetné egy ifjú titán. Erre adhatnánk választ valahol az oldalon.

    #1511
    avatarChrono$
    Member

    például olyan howto, hogy hogyan lehetne lejáccani orange demokat modern pcn ha nincs gusod meg csak xp van integrált hangkaresszal :)

    #1512
    avatarChrono$
    Member

    pl. robotos az nagyon faja lenne, nincsmá gusom se isa slotom se

    #1513
    avatarMurphy
    Member

    Hát egyedüli megoldás a dosbox, a GYIK-ba rövidesen rakunk bele egy ilyen felyezetet…

    #1514
    avatarrascy
    Member

    Kezd elfáradni a kezem, mire a főoldalon letekerek az oldal aljára… :) ez jó, mert van anyag… de gondolom a régebbi cikkeket majd archive-ba teszi a site (?)

    #1515
    avatarMurphy
    Member

    Vissza vettem, mostmár lapozható.

    #1516
    avatarMegabyte
    Member

    Lesz a PC-s demo cikkhez hasonló (amit látni kell) válogatás c64,+4, amiga témában is? c64-ben biztos tudnánk nagyon sokan segíteni, amigát meg úgysem ismerem, én élvezném :)

    #1517
    avatarMurphy
    Member

    A Cargo az idei év c64 produkcióit mutatná be 2 részben, az első még idén, a második januárban. Ha pl. lenne kedved klasszikus c64-es demokról írni, örülnénk neki, egyelőre elég kicsi az cikkírói kapacitásunk.

    #1518
    avatarBoxi
    Member

    Sziasztok! Iggen klafa ez itt minden nem rég találkoztam vele! Kérdésem-kérésem lenne ha lehet. Tudtok nekem segíteni mert hogy nadjon komoly ám ez a sok mozgóképes miújság. És érdekelne hogy hivatalosan el lehet e érni ilyen kész demosceneket sokat. ? . Van egy ötletem!!!!!!!!!!!!!!!!

    #1519
    avatarMurphy
    Member

    Szia Boxi! Örülök, hogy ránk találtál, és örülök, hogy tetszenek a demók, csak kicsit homályosan fogalmaztál ;) Hogy pontosan megértsd, hogy miről van szó, olvasd el a mi az a demoscene oldalunkat: http://www.scene.hu/?page_id=1195

    #1520
    avatarMegabyte
    Member
    Murphy wrote
    A Cargo az idei év c64 produkcióit mutatná be 2 részben, az első még idén, a második januárban. Ha pl. lenne kedved klasszikus c64-es demokról írni, örülnénk neki, egyelőre elég kicsi az cikkírói kapacitásunk.

    Meglátom mennyire lesz időm így álláskeresés/évvége/munka mellett, kedvem az lenne hozzá. Coma Light xx , Spasmolytic, Dutch Breeze, Mérgező Anyag 1-2-3, ilyesmikre gondoltál?

    #1521
    avatarBoxi
    Member

    Szia Murphy !
    Naggyából arról lenne szó hogy mostanság kezdek elmerülni a visual jockey-os okosságban és mivel nem nagyon értek a lépek ilyen formában történő elkészítéséhez ha van rá mód szívesen vetíteném színvonalas elektro-zenei rendezvényeken. Egyébbként a foglalkozásom: operatőr vagyok itt egy helyi televíziónál. No és nem tom lehetne e szó ilyesmiről hogy ha hozzá jutnék ilyen demo scenekhez és vetíteném szívesen “reklámoznám” ezt a műfajt cserébe. Ha még így is homályos vagyok kérdéseidet kérlek a boxi81@freemail.hu ra mert bírok ám millió sorokat írni ami fórumon zaccos egy kicsit. 8-)

    #1522
    avatarLacoste
    Member

    Figyeljetek már; Töltse már ki mindenki az adatlapját, hogy milyen csapat meg egyebek (bár utána lehet nézni, de minek ha itt van rá hely) mert nekem nagyon kellene 1-2 témára ha tudnám ki hova tartozik most vagy tartozott régen !! Köszi.

    #1523
    avatarBery
    Member

    Szerintem meg Lacoste, nevezd át a magazinodat “Sorry”-ra, biztos, ami biztos ;-)

    #1524
    avatarLacoste
    Member

    Nagyon jó ötlet, de rákerestem a Google-on és basszus SORRY Magazin van !!!!!! :(

    #1525
    avatarBery
    Member

    Még szerencse, hogy Story Magazin nincs ;-)

    #1526
    avatarMegabyte
    Member

    Kipróbáltam ma a c64-em, és sajna nincsenek mély hangok :( Nem tudja valaki honnan lehetne szerezni egy SID-et? (c64c-be)
    Szereztem egy régi c64-et is tegnap, erre az meg totál néma :( Odaadom a némát (amúgy tökéleteset) egy sid chipért, valaki?

    #1527
    avatarBery
    Member

    De mondok jobbat: BEhind The Scene – azaz BETS ;-) Ilyen még nincs! :)

    #1528
    avatard-lee
    Member

    Itt, és ezúton is szeretnék minden kedves scener kollegának Békés és Boldog Karácsonyt kívánni!

    Enok-nak külön ajándék is van: Jingle Bells

    #1529
    avatarLacoste
    Member

    Nekem az lenne a javaslatom, hogy legyen egy TARTALOM menü, ahol A-Z-ig meglennének a cikkek főcímei és linkjei. A későbbiekben jó lesz ott is szemezgetni, hogy mit olvassak ha esetleg 2009-ben is lesz scene.hu és valaki akkor regisztrál ! A másik meg jó lenne minden cikk mellé, hogy hány klikk volt rá (mint a demoscene.hu-n) hogy tudja a szerző, hogy mennyire érdekli egyeseket. (Ne csak a fórumhozzászólásokból próbálja meg levonni) Ha megoldható!

    #1530
    avatarslyspy
    Member

    Tartalmat megnezem, egyelore van ujdonsaglista. Nem tudom ilyen modon mennyire lenne attekintheto az osszes cikk.
    A klikkeles szamolasa meg nem tudom, hogy megoldhato-e. Egyelore a statisztikaban ilyen lehetoseg nincs, csak az lathato, hogy osszesen a hirekre osszesen es naponta hany klikk erkezik.

    #1531
    avatarLacoste
    Member

    Aha. Tudod a könyveknek is van tartalomjegyzéke, hogy ne kelljen az egész könyvet végignézni hogy megtudjuk milyen részek vannak benne ! :))

    #1532
    avatarslyspy
    Member

    Valahol be lehet kapcsolani, hogy az oldal aljan latszodjanak a kategoriak, es akkor azokra klikkelve latni milyen cikkek voltak eddig.
    Majd megnezem, jo-e valamire.

    #1533
    avatarTrX
    Member

    ahoj. esemenynaptarba nem lehetne olyan resz, hogy szuletesnaposok? mert akkor jol lehetne mindenfele szulinapi spamekkel szejjelbombazni illetoket. es az biztos nagyon oromteli. :D (en utalom) vagy nyitooldalra ilyen “hepi borzdej, kedves x, y, z” resz. vagy nemtom. mind1 is. :) inkabb ingyen pia. az legyen a nyitolapon. :D

    #1534
    avatarSpenot
    Member

    A trackback-spamet eszrevettetek?

    #1535
    avatarMurphy
    Member

    fenébe már, mindenre kitalálnak valami spamet! :(

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 171 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára