☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Scene.hu Demoshow Reply To: Scene.hu Demoshow

#1709
avatarDr.Victor
Member

Megprobalom en is leirni ertelmesen, hogy mi volt a benyomasom,javareszt a hibakra koncentralva, amit ne vegyetek rossz neven, en mar csak ilyen vagyok :-)  (hogy next time jobb legyen…)Szoval, picit kestem, mert eleve nem gondoltam, hogy du. lesz.En sem aludtam, epp keszultem fekudni, de gondoltam megnezem, mikor lesz… Hat.. Akkor kezdodott :-)(Es gyorsan elhivtam 2 olyan embert, aki nem tudja mi ez, de gondoltam bejon nekik…)Itt jegyeznem meg, hogy mint ahogy NEKTEK sem volt jo ez az idopont, a mifajtanknak nyugodtan lehetne kesei ora, nyugisabban.Ez a nyugis szo nagyon fontos, mert vegig azt ereztem, hogy zavarban vagytok. SOKKAL kotetlenebb formaban kellene, de errol javareszt mar eleve a hely es ido tehet…Nem tudom, sose voltam meg egyetemen party :-)Es nekem nem a regi partyflash jott le, hanem a kibaszott suli :-)Szoval az elso blokkrol lemaradtam, arrol nem tudok nyilatkozni.Ahogy beultem, igyekeztem projector ele ulni, kicsit hatrebb, mert lejtese az asztaloknak nem volt…Ami ugye nem szokott baj lenni, mert megszoktuk, hogy a vaszon magasra kerul.Tehat ismet a hely megvalasztasa nem megfelelo. Osztaly feeling nem jon be egy party-n :-)Tovabbra is az elso flash, hogy nem csak a szervezok, de meg a hallgatok is zavarban voltak. (?!)Na, aztan ahogy leultem, ki is akadtam mindjart:En egy mozifilmet AZONNAL otthagyok, ha szarsag van a hangrendszerrel.Ezek utan FOLYAMATOSAN ment a bal agyamba a hang.Ha mar szar volt az 1ik csatorna, akkor AZT kellett volna sarokba rakni.De nem akartam osztani az eszt. eleg szarul jott volna le, pedig nem csak az en erdekemben tortent volna :-)Meg jo hogy nem az eloadopult ala kerult a masik hangfal.Szoval mind kepileg, mind hangilah nagyon hianyoltam a kozeprerendezes elvet.Ha csinaliunk vmit, akkor ugy , ahogy illik, nem elfogadhato olyan kifogas, hogy pl rovid a kabel vagy ilyesmi…Akkor inkabb ne legyen semmi!!!Aztan. Mint ahogy mondtam ott is, tenyleg lehetett volna kommentalni.Akik a regi arcok, azok mar reg kiszalltak es fingjuk nincs az azota eltelt idoszakrol. Nekem meg az a par elejtett szo is nagy segitseg volt, ami ott hebe-hoba elhangzott.Nem csak a latvany erdekel, hanem a keszitok, korulmenyek stb.Akkor talan sokkal jobban tudnank ertekelni.En pl. party utan olvastam el a scene.hu-n a kommenteket es TOK JOK, ezeket OTT is nyugodtan el lehetne mondani.Egyebkent ismet azt tudom mondani, hogy zavarban voltatok.BASSZUS !  Senki nem harapja le a fejeteket am, ha nem tudtok ertelmesen beszelni, mert nem aludtatok!!Az ilyen parat hagyjatok inkabb a technikai reszekre! :-)Ismet ez a kotetlen feeling hianyzott es akkor nem feltetetek volna annyira…Lehet, hogy masokra is rault a suli ,”meg kell felelni’ feeling ? :-)Azert voltunk OTT, mer ti sokkal jobban kepben vagytok es CSAK ti tudtok ezen segiteni…Az, hogy nyitni akartok a kozonseg fele, rendben, csak ne felejtsetek el, hogy szerintem ott most javareszt EXarcok vannak, akik mar sokat letettek az asztalra, viszont 10 ev ota csaladjuk stb van es ok nincsennek kepben. Ez a dolog ROLUK is szol.Szoval valoban nem kell az ilyen olyan shader/pixel technikai bravur, max. mint emlites. De valoban a latvanyra kene koncentralni.Ezt ugy ertem, hogy SOKKAL multimedia-rush tipusu adrenalin demokat kellene ebben az ertelemben nyomni.Gondolom ertitek , mire gondolok. Az mind a 2 osztalyt kiszolgalna zokszo nelkul.Amiga: Ott aztan vegkepp. Siralmas volt latni (meg nekem is, a legnagyobb fannak), hogy mennyire gyenge a grafukis kepesseg…En se gondoltm volna :-)  Ellenben itt nyugodtan lehetett volna az elobb emlitett demokategoriat nyomni: nagyon sok eye-candy es jol design-olt cucc van, nem erdekel ott senkit a szuper vektor takaras szamolas.Ossze lehetne szedni a legjobb grafikai munkakat, nyugodtan lehetne regi zenekkel alafestve nyomatni. Zsenialis muveszek vannak a korben, akik a mai napig a maximalis tiszteletemet elvezik.Nem csak a demo tartozik ebbe a korbe, ti is tudjatok.A regi kategoriak : 1k, 4k- intro -(eye candy!!!:-) , GFX, Music, Demo, stb. (ray trace munkak !!!)Ezek szerintem mind hozzatartoznak ahhoz, amit prezentalni szeretnetek…Lattam Spenot, hogy megszeppentel, mert zavarban voltal, hogy levagom a kezeid, ha az amigat lemonositjatok  :-)Na, ott pl a Jobbcsatorna szolt hangosabban, szoval nem a hangfallal volt gaz…Itt is annyit tudok mondani, ha olyan demok lettek volna, ahol a gfx-zene-code egyben van, kevesbe szedte volna szet az ember agyat.No, hat ennyi. Azert irok ennyit, mert archivalok, nem tudok kozben mast csinalni, de vissza nem olvasom, bocsi, ha hulyesegek vannak helyenkent.En a demokat letoltottem es nezem ismet vegig oket..Es ezt mindenki meg tudja csinalni, amit ti tudtok adni,az a FEELING, tessek erre koncentralni :-)Take it easy !:-)A vendegeimnek egyebkent nagyon tetszett !!Ennyi kritika utan csak azt tudom mondani nektek, hogy full respect, nagyon ertekelem, amit csinaltok !Ezt ugy fogom fel, hogy tanulopenz volt, legkozelebb szerintem jobb lesz ! Es en is ott leszek , es szurkolok Nektek :-)Legjobbakat!

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára