☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PC [szavazás] Leadhasson az LGFX egy 124 megás demót demóként functionra?

Viewing 28 posts - 181 through 208 (of 208 total)
  • Author
    Posts
  • #5437
    avatarGeri
    Member

    Amúgy zoom, amúgy van a demóban mondjuk 50 modell, most hogy abból 2-t elfelejtettem meggreetelni, és hogy ezt te szóvá teszed mint negatívum, meg lopás, az inkább csak kukacoskodás, hogy legyen mibe belekötni, és szerintem rosszindulatra vall.

    #5438
    avatarzoom
    Keymaster

    Igazad van ez már csak kukacoskodás, kaptál már eleget a többiért :)

    #5439
    avatarkelsey
    Member

    MEGALOL.

    ja, försztposzt, valami furcsa oknál fogva én ide nem voltam regisztrálva. o_O

    #5440
    avatarMurphy
    Member

    kelsey: te tegnap még traction tag is voltál, az komoly?

    #5441
    avatararchee
    Member

    Amúgy a future colors demomban minden texture netröl volt (golgotha) és a nö meg a dino modellel is megdobott valaki. Azelött pedig még egy free játékot is kiadtam full doom texturával és lopott hanggal:) Aztán feljebb nöttem.
    Nem tudja valaki, hány éves a Geri?

    Amúgy jobban örülnék ha ezentúl dokumentálni kéne, hogy milyen windows komponenseket használ valami. Az NvScene nyertes 4k vista zenéket haznál, csak sokan nem ismerték a vistát és nem vették észre.Nem csak nem ö csinálta, rengeteg helyet megtakarít.

    #5442
    avatarteo
    Member

    nem 1 az 1ben jatsza, hanem offsetel kulonbozo vista mintazenekbol.

    anno aki general midit hasznalt azert fikaztak, mara mar ez erdekes modon elfogadott lett. valtoznak az idok :)

    #5443
    avatarslyspy
    Keymaster

    Egyébként szerintem sem annyira menő oprendszer audio/video sample-it használni, de ha már mégis, akkor infofile-ban feltüntetni jófejség.

    #5444
    avatarblala
    Member
    anno aki general midit hasznalt azert fikaztak, mara mar ez erdekes modon elfogadott lett.

    hat azert nem mindenki fogadja el… a vistas 4k is csak azert uszta meg, mert amugy kurvajo

    #5445
    avatarteo
    Member

    ennyi erovel aki directx-et hasznal az is etikatlan. szorszalhasogatas.

    anno amigan futottak a 40k-k siman floppirol is, os nelkul.

    #5446
    avatarblala
    Member

    errol mar kurvasokat vitatkoztak az interneten, es mint tudjuk annak nem sok ertelme van, de akkor megismetelnem 100000137-edszer, hogy ADAT es KOD az nem pont ugyanaz.
    Amugy meg igen, a directx is etikatlan :D

    #5447
    avatarteo
    Member

    amit nem tiltanak a composzabalyok, azt lehet. ennyi.

    #5448
    avatarBery
    Member

    Ez igaz. Ezért is lett anno a Scenest’96 után tiltott a GUS patchek használata egy 64k intro okán :)

    #5449
    avatarabcug
    Member

    nem is olyan reg meg azt hangoztattatok, hogy barmit (meg idegen tool, code is) fel lehet hasznalni, csak legyen tobb release … :))))
    akkor ez most, hogy is van ?! :)

    #5450
    avatarzoom
    Keymaster

    Szerintem ez ilyen “ha lopsz akkor legalább jó legyen” ;)

    #5451
    avatarBery
    Member

    Fel lehet bármit használni, hogy több release legyen – a diskvalifikáltak között ;)

    Egyébként meg persze, fel lehet bármit használni, de ha csak attól jó a release, és kiderül, hogy nem saját, akkor az majd elég jól le fogja minősíteni. Ha meg attól függetlenül jó, akkor lásd az előző bejegyzést :)

    #5452
    avatarpohar
    Member

    egyébként csak én hiányolom a “Loop demo” opciót?

    #5453
    avatarBery
    Member

    10 pont ;)

    #5454
    avatarGeri
    Member

    pohar: csinálj neki .bat-ot (=

    #5455
    avatarslyspy
    Keymaster

    Sztem nem gáz már létező elemeket felhasználni, abban az esetben, ha a produkció jelentéséhez hozzátesz. Csak önmagáért viszont nem oké. Szóval idézni, utalni rulez, nyúlni nem. (Persze igazából nyúlni az igazán rulez.:))

    #5456
    avatararchee
    Member

    Irják a kindergarden homepagjén, hogy lopjatok ezerrel, mert windows music party lesz. gerinek ajánlom.

    #5457
    avatarpohar
    Member

    és a Texas 4k készítőinek

    #5458
    avatarGeri
    Member

    A következő patch megoldja a modellek villogását azokon a gépeken, ahol ez gondot okozott, javítja linux alatt a “segmentation fault” bugot, és megoldja a csomagfüggőségi problémákat is. http://legend.extra.hu/scene/tribes_PATCH1.rar

    #5459
    avatarBery
    Member

    És esetleg egy 64 Mb-os demo nem várható SceneCON’09 vagy Function’09 partikra?

    #5460
    avatarGeri
    Member

    Sajna, ezt a demót már kiadottnak tekintem. Ha sceneconon vagy functionon le akarnék adni valamit, akkor az nem ez a demó lenne.

    #5461
    avatarBery
    Member

    Én sem erre gondoltam, hanem egy ÚJ demóra.

    #5462
    avatarGeri
    Member

    Ohh, értem. Sajna nem, idén biztosan nem lesz LegendgrafiX demó. Olyan lgfx-es dolog, ami kapcsolatban van valamilyen szinten a demoscenevel, mostanában csak a KádárCC lesz.

    #5463
    avatarzoom
    Keymaster

    Bery, elfelejtetted hogy HAT ÉVIG nélkülöznünk kell a geridemókat? :)

    #5464
    avatarGeri
    Member

    Olyat nem mondtam hogy addig nélkülözni kell, hanem hogy legrosszabb esetben akár addig is.

Viewing 28 posts - 181 through 208 (of 208 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára