☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PC [szavazás] Leadhasson az LGFX egy 124 megás demót demóként functionra?

Viewing 30 posts - 151 through 180 (of 208 total)
  • Author
    Posts
  • #5407
    avatararchee
    Member
    #5408
    avatarzoom
    Member

    archeenál sosem tudom eldönteni hogy szarkasztikus vagy tényleg komolyan beszél :)

    #5409
    avatarabcug
    Member

    nekem a kedvencem a rokakutyaklonos resz az elejen…
    tenyleg, menjen mar le compon, legfeljebb ugy irjatok ki, hogy disq. es nem lehet ra szavazni, csak menjen le compoban…

    #5410
    avatarzoom
    Member

    Nincs annyi helyem hogy kitömörítsem ;)

    #5411
    avatarabcug
    Member

    jo, akkor tamogatom a functiont egy 40gb winchesterrel, amin megtalalhato lesz a demo es lesztek szivesek felrakni a hivatalos szponzokok koze is, ok ? :)))errol jut eszembe: kidobni sajnalom, so ha kell valakinek, ingyen elviheto: egy gus extreme (hw gus+ess) meg egy gus classic (rev3.74) priv msg, vagy mail me, mindegy.

    #5412
    avatarzoom
    Member

    Jó majd ha szeretnénk ösztönözni a közönséget valami outdoor actionre akkor majd lenyomjuk :)

    #5413
    avatarteo
    Member

    Ihr Tribes Feldolgozás ist jedoch ein Musterbeispiel dafür, wie ein Remix nicht aussehen sollte.

    das stimmt ja wohl! :)

    #5414
    avatarpasy
    Member

    teo: a németül nem tudók kedvéér nem fordítanád le “legalább” angolra v. magyarra ? :)

    #5415
    avatarGeri
    Member

    Azt írja, hogy a tribes feldolgozásunk egy tökéletes példa arra, hogy hogy nem szabadna egy feldolgozásnak kinéznie.

    #5416
    avatarteo
    Member

    csak az archee altal fentebb nevezett cikkbol ideztem, amugy babelfish segit ha angolul szeretnetek olvasni.amugy pontosan azt jelenti amit geri leirt.

    #5417
    avatard-lee
    Member
    pasy wrote
    teo: a németül nem tudók kedvéér nem fordítanád le “legalább” angolra v. magyarra ? :)

    http://translate.google.com/translate_t#

    #5418
    avatararchee
    Member

    Zoom: A cikk tartalma alapjánis lehetett tudni, hogy viccelek. De reméltem, hogy Geri nem tud németül sem.

    #5419
    avatarGeri
    Member

    És még elég sok nyelven nem tudok.

    #5420
    avatard-lee
    Member

    Pl. Assembler? :D

    #5421
    avatarabcug
    Member

    nem akarok kozozkodni, de az a fordito es nem a nyelv maga :)

    #5422
    avatarBery
    Member

    Végül is azt tudtuk, hogy a D-lee nem ért hozzá ;)

    #5423
    avatarteo
    Member

    pedig meg a party neve is segithetett volna :)

    #5424
    avatarpasy
    Member

    hát a babelfish vagymit linkelt is csak egy fordító nem a német nyelv maga, de még mindig nemtom miről szól a czikk:)

    #5425
    avatarabcug
    Member

    babelfish moggya :

    In December 1997 Melon Dezign and pulses published the demo Tribes, one the early 3D-Demos on the PC, and won thereby the demo competition of the party in Denmark. Spiritueller Bombast sound and 3D-Optik of the finest one are in this Final Fantasy inspired masterpiece to find. Knuffige Japano figures showers with flying sailing boats by air, reach a city as from 1000 and one night, while the spectator the Kinnlade hangs downward. So was at least to the time at that time. High time thus for a new edition, the Mannen probably imagined of LegendGrafiX and gave to the cool Oldie a new dress.

    Its Tribes Feldolgozás is however an example for it how a Remix should not look. The optics works klobig and in a diffuse way, animations from the Pre era Augsburger doll crate vergraulen the spectator. Also the new version unbelievable 121MB is large! There one asks oneself nevertheless, for what, if nowadays groups in 4k offer optical Schmankerl of the finest one! Of the charm of the former masterpiece remained thus not much remaining. That does pain, particularly in the hearts of the Demofreaks, which started the original at that time still on the first Pentium crates under MS-DOS. In the meantime also a Windows haven exists to the cult demo, which should still be preferred to the Remix.

    Tribes Feldolgozás does not line up thus definitely into the teams of the mad demo Remixes such as Discloned Remixed, MDMA Remix or Variform Remixed.

    #5426
    avatarabcug
    Member

    jajj!

    ez eredetileg igy nezett ki ???

    #5427
    avatarGeri
    Member

    Jaja, ezt alakítottam átt, mert nem találtam jobbat.
    (mielőtt kérdeznéd, miért szar a rókakutya textúrája: a preview képen lévő textúrákat nem melléklik)

    #5428
    avatarteo
    Member

    szerintem minden hozzaszolasoddal egyre melyebbre asod magad.

    #5429
    avatarGeri
    Member

    Én?

    #5430
    avatarzoom
    Member

    Még a végén kiderül hogy az egész demo lopott :)
    Csak akkor azt nem értem hogy mi tartott rajta 5 hétig.

    #5431
    avatarGeri
    Member

    Lopott? Miért lenne lopott. Az a modell szabadon felhasználható, csak elfelejtettem kiírni readmebe. Amúgy a nőci karaktere is úgy lett áttdolgozva, de már nem emléxem honnét. Meg a csávó arca is. A többi emlékeim szerint saját. Másfelől meg szerintem a duck.3ds-ed is a maxban volt bent, és nem te készítetted. Akinek nem tetszik, hogy vannak fent ingyenes modellek a neten, nos, az próbáljon meg modellezni. Kár, hogy a többség elakad a boxnál meg a spherenél. De semmi bajj, néha én is.

    #5432
    avatarzoom
    Member

    A demoscenen a lopás az internetről letöltött anyagok szinonímája :)
    Ez van. Senki nem kiváncsi arra milyen ügyesen tudsz scannelni, mint ahogy arra sem milyen ügyesen tudsz letölteni. (általánosságban beszélek, mielőtt félreérted)

    Nem azt mondom, énis szoktam turbosquidet használni, de csak pénzes melóra mert az ügyfélt ugyse érdekli. De egy olyan helyen mint a demoscene, ahol elvileg arról szólna a dolog hogy mire vagy képes, hát elég szarul érezném magam ha más munkáját mutatnám be úgy mintha én csináltam volna.

    #5433
    avatarGeri
    Member

    Akkor adtál volna modellezőt :P

    #5434
    avatarreptile
    Member

    Zoom, ebben spec nem ertek egyet, ha free a cucc, es megfeleloen kreditelve van (ami itt nem volt…), akkor miert ne – foleg ha ilyen one-man team vagy, ahol nem erthetsz mindenhez. Samplekat is szed innen-onnan majd’ mindenki, megse nevezik lopasnak.

    #5435
    avatarzoom
    Member

    Ha megfelelően kreditelve van az oké, mert akkor aszerint értékeli az ember, csak mindig van egy rossz szájíze annak ha ezek csak utólag derülnek ki (függetlenül attól hogy “jaj elfelejtettem” vagy “áh úgysem veszik észre”).

    #5436
    avatarabcug
    Member

    hat azert szerintem most sok _zenesz_ meg fog sertodni :)))arrol nem is beszelve, hogy a szavazasok nem a readme file alapjan mennek :)))sot! mivel atlagban birka az emberi tomeg, igy meg ha oda is van irva, hogy a modellek az internetrol vannak, akkor is sokan nem kello sullyal ertekelik, hogy az illetonek semmi munkaja nem volt, csak letoltogetett… en pl. nagyon utalom az ilyet, mert a nagy atlag nem veszi eszre a tehetseg/kitartas/akarat es a szarok ra letoltom kozott a kulonbseget :(

Viewing 30 posts - 151 through 180 (of 208 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára