☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PC [szavazás] Leadhasson az LGFX egy 124 megás demót demóként functionra?

Viewing 30 posts - 121 through 150 (of 208 total)
  • Author
    Posts
  • #5377
    avatarpasy
    Member

    először is: mielőtt kiadtad volna akkor nem kellett a segítség, mosmá meg jóvona
    másodszor meg: “Előzőleg kiadott munkák beadása nem engedélyezett.”

    #5378
    avatarTravis
    Member

    Én ezt a szabályt eddig úgy értelmeztem, hogy más partyra beadott release-t nem lehet elküldeni. Ezek szerint, ha már a pouet-en fent van, akkor az kiadásnak minősül?

    #5379
    avatarpohar
    Member

    “Előzőleg kiadott munkák beadása nem engedélyezett.”

    Igen, így van. Például: Rob is Jarig-ot se adták még le Functionon soha emiatt a szabály miatt.

    #5380
    avatarGeri
    Member

    Jó, mindegy, hagyjuk a faszba.

    Igazából az ilyenek miatt volt farewell.

    #5381
    avatarpontscho
    Member

    Ez nem a XX. Nemzetközi Filmfesztivál, hogy beadsz valami technológiailag is tré vackot, és mindenki állva ünnepel, mint a vízbe fojtott kismacskát. A demoscene mindig is hol a természetes, hol a mesterséges korlátokról szolt. Hozd ki abból azt, amit csak lehet. Különben nem létezne sem 256/1k/4k/64k intro kategória, sem 96k game kategória. Bizony, csináltak vicces mókás játékokat is 96k-ban, nem 123MB-ban.Az, hogy számodra fontosabb az, hogy AMD 3DNow!-ra legyen optimalizálva a bináris, miközben n+1. éve fogalmad sincs a tömörített adat formátumokról, nem a demoscene és nem is a party szabályzat hibája. Azt mar meg sem említem, hogy ezen röhögtem a legnagyobbat, nem is a duplán tárolt zenén. Szerk: seggbe kéne baszatni az e107 editorának az íróját.

    #5382
    avatarabcug
    Member

    pasy: ne aggodj, en is mondtam neki, erre kiadja publicba … :)(bar igy aljasul utolag orulok, hogy nem kell a fel eletemet glm es targa fileok konvertalgatasaval toltenem :) csendben jegyzem meg, hogy ha csak a tga-kat atnyomod 80% os jpegbe (nem veszed eszre a demon a kulonbseget) mar akkor tomoritve 62.33 mb :)aztan az alpha mapokat kurvaegyszeru generalni, tovabbi sok 10 mb minusz, a glm filekrol nem is beszelve, bar azt jol huzza a rar szoval “kvazi felesleges” :))) azt se ertem (illetve igen, de akkoris … :) , hogy az animoknal miert a teljes modelt tarolja el 6x es nem hasznal mondjuk bonest… szoval nem is olyan nagy alom a 32mb imho :)pontscho: korrigalnek ha nem zavar: volojaban az a 124 igazabol 510 mb :)))

    #5383
    avatarpontscho
    Member

    Naja. De legyünk barátiak, a 96k game is tömörítve 96k. :)

    #5384
    avatarabcug
    Member

    miert a “bytepackot targa” vagy az “rlz bmp” vagy az mp3/ogg nem az ? :)

    “Előzőleg kiadott munkák beadása nem engedélyezett.”Igen, így van. Például: Rob is Jarig-ot se adták még le Functionon soha emiatt a szabály miatt.

    De ott van ilyen kitetel, hogy :”A Rob is Jarig-ot a hollandok csak akkor adhatják be, ha el is jönnek. (hehe)”

    #5385
    avatarpontscho
    Member

    Ez mar szorszal hasogatas. :)

    #5386
    avatarzoom
    Member

    Mielőtt bárki is komolyan elgondolkozna rajta hogy lenyomja a méretet és beadja a compoba, felhívnám a figyelmet a következő szabályra:

    wrote
    Feldolgozások, remixek és leszármaztatott munkák csak az eredeti szerző engedélyével adhatók be.

    Melyhez sok szerencsét kívánok :)

    #5387
    avatarpasy
    Member

    “Jó, mindegy, hagyjuk a faszba.
    Igazából az ilyenek miatt volt farewell. “

    Ez egy érett felnőtt ember kultúrált megnyilvánulása volt.

    #5388
    avatarabcug
    Member

    zumm: erik nagyon mar a “fg_SaturdayNightFinger” … :)

    #5389
    avatarpohar
    Member

    Geri: adnál engedélyt feldolgozásra, ha kérne valaki?

    #5390
    avatarabcug
    Member

    gondolom a melon* es a pulse ra ertette zumm (mert o ilyen kis agyafurt csurdig gonoszsag :)

    #5391
    avatarteo
    Member

    gondolom ok nem vennek szemelyes sertesnek a cuccot, es egybol megadnak az engedelyt :)

    #5392
    avatarzoom
    Member

    Ok kicsit félreérthető voltam, de őszintén szólva nem gondoltam hogy bárki is máshogy fogja érteni :)

    #5393
    avatarGeri
    Member

    pohar: A tribes felgolzosára? Persze. De mi lenne a címe? Tribes feldolgozás feldolgozása? :Dpasy: Szerintem az érett, kultúrált embert arról lehet megismerni, hogy őszinte.

    #5394
    avatarBery
    Member

    Geri, amennyit írkálsz itt a témában, annyi energiából átírhattad volna a TGA-kat JPG-re, a modelleket meg vagy kevesebb tizedesen tárolva, vagy float-ban, és máris mehetett volna Function-re.

    #5395
    avatarteo
    Member

    bery:

    es jol ki is zartak volna :)

    #5396
    avatarpohar
    Member

    tehát Geri adna engedélyt, szabad a pálya :)

    #5397
    avatarGeri
    Member

    Bery: de én egy perccel sem akartam többet foglalkozni a demóval, mert van jobb dolgom is. Igen, még az ide való írkálás is jobb.

    #5398
    avatarzoom
    Member

    Én mondjuk tartok tőle hogy a Darkbasic kezelőfelületén nincs olyan opció hogy “float” ;)
    /gonosz

    #5399
    avatarGeri
    Member

    mod.: legközelebb linkelj inkább –zoomegy képA darkbasic nem click&do tool, hanem írkálós.De még használok DBpro-t, csak nem az enginehez, hanem a windowsos konfigpanelekhez, pl ehhez:mégegy kép

    #5400
    avatarGeri
    Member

    Bocs, én beírtam hogy 640×480, de a fórummotor leszarta.

    #5401
    avatarabcug
    Member

    anyam, gosub utoljara basic 3.5-otosben lattam ilyet plus4-en 1987-ben :))) most aztan jol feltortek az emlekek … ;)

    #5402
    avatarJedi^ACW
    Member
    abcug wrote
    utoljara basic 3.5-otosben lattam ilyet plus4-en 1987-ben :))) most aztan jol feltortek az emlekek … ;)

    Hmm, ez a tudatállapot hatékonyan felhasználható plus4 demo kódolására. Szóval hajrá. :)

    #5403
    avatarabcug
    Member

    jedi: mar elmult… ;)

    #5404
    avatarGeri
    Member

    random katona – Levágták a lábam! ÁÁÁÁ! FÁÁÁJ!!!terry black – Megpusziljam?random katona – Már elmúlt.

    #5405
    avatararchee
    Member

    Geri, mégis csak jó a müved, ír róla még a nemzetközi sajtó is elemzést!
    http://www.4players.de/4sceners.php/dispnews/-/1842858/index.html

    Söt, azt írják, hogy jó! Ne törödj vele, hogy ebben a társoságban mit írnak, csak azért van ez, mert utálnak. Szóval jók a cuccaid. Nekem is tetszenek, ezért el szeretnénk kérni Töled a remixelés jogát. Persze a tribes részekhez nem, mert ahhoz az eredeti szerzö hozzájárulása kéne ,de a többi is jó. Így meg tudnánk mutatni,hogy ezzel a stilussal igen is lehet szorakoztatni a közönséget.

    #5406
    avatararchee
    Member
Viewing 30 posts - 121 through 150 (of 208 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára