☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PLUS/4 plus4 napi chitchat

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 285 total)
  • Author
    Posts
  • #2160
    avatarChrono$
    Member

    ma sikerult labra kapatnom a plusim, 1541-gyel, sid kartyaval kutyaf*szaval.. naon boldog vagyok am!

    #2161
    avatarUnreal
    Member

    Hja en is fel fogom egyszer eleszteni a plus4et ha lesz idom….meg van jo kis c128am is am :)

    #2162
    avatarChrono$
    Member

    Némi közvéleménykutatás: Volna-e igény XP alatt is működő XE1541 kábelre? Mer’ akkó ráállunk a gyártásra. Nekem 7végén már lesz!

    #2163
    avatarChrono$
    Member

    jahh aki nem tudná: 1541 satöbbi pcről/re kopizásra jó.

    #2164
    avatarMurphy
    Member

    én annó az sta-tól vettem, neki van sokféle

    #2165
    avatarChrono$
    Member

    na mi van buzák, mindenki rotakapázza a kertet? gondolom, csak a budapestijek nem… :)

    #2166
    avatarUnreal
    Member

    Engem erdekelni egy ilyen cable. Mi penz volna?

    #2167
    avatarChrono$
    Member

    kitalálom majdan, de 2-3 e max.. most kell majd meg alkatreszt rendelni (dugokat,stb.) csionak is kell. jahh a lényeg, végre működik, télleg(!) a cbm4win-nel használható. bombermant ezzel tesztelem.. jahh arrol is egy kis info: van mar joystick support csak egyelore nagyon bugos, azt baszkuraljuk..

    #2168
    avatarLacoste
    Member

    Lezárult a Plus4-en meghírdetett 64, 128 és 1024 byte compo! Légyszi mindenki menjen fel és szavazzon 1000-el ! A PC-sek is !!!! Az Amigások is !!!http://plus4.emucamp.com/features/limiTEDMegtekintésükhöz ajánlott a YAPE, mely itt érhető el:http://yape.homeserver.hu/Nemsokára szavazhatsz  EZERREL !!!!Murphy te meg írjál cikket róla ! :)

    #2169
    avatarMurphy
    Member

    írnák én, de most épp nincs rá időm… :( küldj be a cikket, és kirakom jól! ;)

    #2170
    avatarMurphy
    Member

    Hihetetlen, milyen jófej vagyok ;)

    #2171
    avatarChrono$
    Member

    tessek felni, hetvegen absence meeting lesz mohacson :) csio+chronos ..persze lesz vmi stuff is a vegen megen

    #2172
    avatarChrono$
    Member

    háháháhá megjelent a PAPRITA4!!! ááá vegyétek vigyétek!

    #2173
    avatarLacoste
    Member

    Na elolvastam a Paprita 4-et! Elmentek a fenébe ezzel a zenével! :) Ez annyira rossz, hogy legközelebb bedigizünk ilyen konyhai edényekből ütögetést és akkor csutka hangerőn azt tesszük alá mert ennél még az is jobb! Kinek a hülye ötlete volt! Csio-é mi ? :) A feleségem egyébként a sok eladott DVD-ből kapott egy Porsche-t ! :) Nektek is félretettem a pénzből, hogy ha találkozunk akkor adaadom amit vettünk belőle! Majd a SceneCon-on! Mindenki olvassa el egyébként ezt a magazint, mert ennyi baromságot nem írtak egy eddigi magazinba sem ! :) Azé’ jó fejek vagytok !

    #2174
    avatarpohar
    Member

    THIS IS PAPRITAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!4444

    #2175
    avatarMurphy
    Member

    Degaus, megint lenyomta a mezőnyt, lassan valamit villantani kellene nekünk is! ;)

    #2176
    avatarChrono$
    Member

    jahh, közben kikocogott a végleges verziója a demonknak, szal türüljétek le a régi, itt az új! ingo a király!

    #2177
    avatarMurphy
    Member

    Jópofa lett a demótok, csak az időzítésejeb lehetett volna még csiszolni egy kicsit. Az intro nagyon jól be van lőve, és utánna egyre kevésbé kapcsolódik a zene és a látvány.

    #2178
    avatarCsio
    Member

    ez sajnos azé van me hatalmas láma vagyok!!!!!

    #2179
    avatarMurphy
    Member

    gondolom a deadline is közrejátszott ;)

    #2180
    avatarChrono$
    Member

    áá nem :) ugye csio, fél ötkor indultunk pástre :)

    #2181
    avatarChrono$
    Member
    #2182
    avatarpohar
    Member

    LOL video LOL

    #2183
    avatarLacoste
    Member

    Gyerekek menjetek már! Elküldöm a linket és akkor 2 nap múlva már YouTube van belőle, meg megőrül a C64 scene teljesen! :)
    http://noname.c64.org/csdb/forums/?roomid=7&topicid=43278
    Lassan az lesz amit a MAXIE mondott, hogy beadjuk release-nek a baby-t mint a Farbraush ! :))

    #2184
    avatarUnreal
    Member

    Ez az Absence demo fasza volt…

    #2185
    avatarMurphy
    Member

    A Prokee lesz a csütörtöki Fábri Show-ban, mint nagy trabant gyűjtő vagymi :)

    #2186
    avatarChrono$
    Member

    de hülyeség.. :)

    #2187
    avatarCsio
    Member

    Hát ez nagyon LOL volt, a Prokee lelopott egy tescos bevásárlókocsiról 2 kereket (biztos még punk korában, hogy még jó lesz valamire..) és ráhekkete egy trabira, ami 1 orrból és két ülésből állt, és lehetetlen vezetni és azzal keringett a Fábryval !!!!!!!!!!!!

    #2188
    avatarCsio
    Member

    a feleségem avval nyúz, hogy ki szeretné próbálni :)

    #2189
    avatarMegabyte
    Member

    Rút kiskacsások! Lesz valami cöczucc Árok partyn?

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 285 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára