☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 91 through 120 (of 231 total)
  • Author
    Posts
  • #3426
    avatarslyspy
    Keymaster

    fő a pozitiv hozzáállás. :)

    #3427
    avatarBery
    Member

    blala: jávában nem (nem kell a vessző :))!

    Charlie: hát ja, nyilván, de mi a szarnak nézzem mindennek a rossz oldalát? Jobb lesz attól nekem? Szóval beszélgetés a naplementébe az udvaron, hideg esetén a Proci-büfé (sörösüvegtigris ;-)) előtt. Amennyien ilyenkor vannak, jól elférnek majd. Ha nincs TV (projektor), legalább nem azt nézik a népek, hanem ismerkednek, kommunikálnak és nő a büfé forgalma ;-)

    #3428
    avatarMurphy
    Member
    Bery wrote
    Ha nincs TV (projektor), legalább nem azt nézik a népek, hanem ismerkednek, kommunikálnak és nő a büfé forgalma ;-)

    Most, hogy mondod. Lehet, hogy az egész kavarást a d-lee intézte ;)

    #3429
    avatard-lee
    Member

    Rosszul fogjatok fel az egeszet. Feature, hogy az idelatogato kulfoldiek Operetteloadas reszletbe is belehallgathatnak, tovabba, ha a Haujobb: Microstrange demojat a megfelelo idoben adjak le a szervezok, elkepzelheto, hogy sokan maradni kivannak az arra latogato nezok kozul, hogy mi ez a rendezveny. :D

    #3430
    avatarpontscho
    Member

    Esetleg, mint vendeg fellepo a galan, Galambos Lajos “muveszi” eloadasmodjanak csodalataba feledkeznek az oda latogato halveru kulhoni csokak es ijedtukben allampolgarsagot valtanak ilyenten modon fellenditve hanyatlo kapitalista ertekrendunk es egzisztenciank.

    #3431
    avatard-lee
    Member

    Tovabbkepezzuk oket addig az udvaron focibol, mert mostansag ismet mindenkit elverunk. Szakkepzett oktatoval. *

    * reklam bazmeg.

    #3432
    avatarTrX
    Member

    Kedves Charlie, 1. se Gargaj, se te, se Zoom, se en meg ugy altalaban egy organizer se tehet rola, hogy a muvhaz “legenysege” tavaly nyar ota keptelen a te szamodat lecsereli a Gargaj szamara, fuggetlen attol, hogy ezt szinte minden adando alkalommal mondjuk nekik… 2. az idei party idopontja a tavalyi party utolso napjan lett egyeztetve, amit akkor bele is irtak a muvhaz idei naptarjaba. 3. a party, de legfokeppen az idopontja, akkor lett hirdetve, amikor mar megvolt a berleti szerzodes, ami joval elobb megvolt, minthogy a keruleti onkormanyzat kitalalta volna, hogy akkor nekik konkretan pentek estere kell a placc, mert mar meg is van hirdetve… tudom, hogy most mind a 3 ponton kulon-kulon meg fogod probalni bebizonyitani, hogy en szemely szerint egy cimeres hulye balfasz vagyok es a funkcio szervezoseg meg egy toketlen csurhe, de mar most megmondom, hogy rolam ilyet allitani nem ujdonsag, az orgateam meg koszoni, de egesz jol megoldotta a helyzetet. Neked meg tenyleg nem kellene – a tajekozottsag (joforman) teljes hianyaban – ekkora talajbunkonak lenned. miert baj neked az, hogy vannak emberek, akik hisznek benne, hogy igenis jo lesz a parti?merthogy jo lesz. es kesz. mindenki legyen optimista. :)kápíís?!amugy meg tenyleg: az a mervado a partival kapcsolatban, amit az organizerek mondanak!

    #3433
    avatarMaxie
    Member

    Na már megint balhé van, tökjó lenne ha évente csak egy dolog tudna flame nélkül lezajlani..

    #3434
    avatarMurphy
    Member

    szerintem tok jo, a flame az elet jele :P

    #3435
    avatarblala
    Member

    arrol nem is beszelve hogy a kozonseg szamara milyen szorakoztato :)

    #3436
    avatarMaxie
    Member

    akkor a hiba az en rendszeremben van

    #3437
    avatar-SP-
    Member

    Murphy jól mondja, a flame jelenti az életet :D
    És egyébként ja, a party fix, hogy király lesz. Már csak 10 nap, jeeee!!!
    (n00b mode OFF)

    #3438
    avatarslyspy
    Keymaster

    ezzel a 10 nappal ne idegesíts! :)

    #3439
    avatarabcug
    Member

    igen, csatlakoznek , “””””kuss””””” :)))))

    #3440
    avatarpasy
    Keymaster

    10 days must be enough for everyone!

    #3441
    avatarpohar
    Member

    “How to loose a democompo in 10 days?” :D

    #3442
    avatarpohar
    Member

    bár a honlap szerint még “11 nap van még a partyig!”…

    #3443
    avatarblala
    Member

    10 nap?! uh b…meg, le kellenne tiltanom az intherwebet valahogy…

    #3444
    avatarMurphy
    Member

    Ausztria, Dánia, Egyesült királyság, Grúzia, Hollandia, Lengyelország, Magyarország, Németország, Norvégia, Olaszország, Oroszország, Románia, Spanyolország, Svájc, Szerbia, Törökország

    Jelenleg ennyi országból jelezték, hogy jönnek Functionre, szép!

    #3445
    avatarBery
    Member

    Na jó, de ennek a fele a D-lee volt ;-) A másik felel meg spam-bot ;-) Én magyaroknak is örülnék! Lesznek? :)

    #3446
    avatarrascy
    Member

    Előre nem lehet megvenni a jegyet? Nehogy a végén teltház legyen és nem engednek be :)

    #3447
    avatarMurphy
    Member
    Bery wrote
    Na jó, de ennek a fele a D-lee volt ;-) A másik felel meg spam-bot ;-) Én magyaroknak is örülnék! Lesznek? :)

    Hát procit, aki a function tanulsága szerint Máltára igazolt pl nem is számoltam bele :)

    #3448
    avatarGargaj
    Keymaster

    Most igy hirtelen nem fogom vegignyalazni, de kb a fent emlitett orszagok felebol tenyleg jonnek.

    #3449
    avatarslyspy
    Keymaster

    8 nap.

    #3450
    avatarGargaj
    Keymaster

    Nemjo, Sly, masszal viszza a TV-be es probald ujra :D

    #3451
    avatarslyspy
    Keymaster

    TV-be?
    Amugy ez csalas, az elobb meg 8 nap volt.

    #3452
    avatar-SP-
    Member

    Egyetek egy 7Days Fánk(sün)-t!

    #3453
    avatarBery
    Member

    Adjatok időt! Kellene még egy hét (Még egy hetet! Még egy hetet! Még egy… :). Megint valami félkész gányt adunk be :) Mondtam, hogy nem jó ez a szeptemberi funkció :)

    #3454
    avatarGargaj
    Keymaster

    seven days…

    #3455
    avatard-lee
    Member
Viewing 30 posts - 91 through 120 (of 231 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára