☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 61 through 90 (of 231 total)
  • Author
    Posts
  • #3396
    avatar-SP-
    Member
    greg wrote
    …btw. a fent linkelt videót én hegesztettem. reméltem szavaztatok rá a goldenblokk-on… :)

    W00t! Meg tudnád mondani az alatta szóló track címét? :) Fontos lenne!

    #3397
    avatarMurphy
    Member

    http://konnektor.org/?p=227Mampi Swift and Blame: SleepwalkerEgyébként ilyen poénvideo kategória simán lehetne partykon gyakorlatilag a régi lamer demók utódjaként…

    #3398
    avatarabcug
    Member

    nem eleg neked a rob is jarig ? ha jol latom epp van bejelentkezve functionra holland :)))

    #3399
    avatarblala
    Member
    wrote
    igény esetén esetleg gargajt elküldjük az erotika kiállításra, az annácska meg átbilleg a function -re.

    megfontolando javaslat…
    de SP.gmflc (ezt kopipeszteltem…) problemajat mintha nem oldana meg?
    :)

    #3400
    avatarGargaj
    Member
    greg wrote
    btw. a fent linkelt videót én hegesztettem. reméltem szavaztatok rá a goldenblokk-on… :)

    Nem akarsz egy jumpstyleos verziot csinalni? :D

    #3401
    avatard-lee
    Member
    greg wrote
    btw. a fent linkelt videót én hegesztettem. reméltem szavaztatok rá a goldenblokk-on… :)

    Greg, menne ez még 4 kb-ban is? ;)

    #3402
    avatard-lee
    Member
    Gargaj wrote

    greg wrote
    btw. a fent linkelt videót én hegesztettem. reméltem szavaztatok rá a goldenblokk-on… :)

    Nem akarsz egy jumpstyleos verziot csinalni? :D

    Támogatom! Vagy egy long versiont pár renderelt mókával mint wild demo… :P

    #3403
    avatar-SP-
    Member
    blala wrote

    wrote
    igény esetén esetleg gargajt elküldjük az erotika kiállításra, az annácska meg átbilleg a function -re.

    megfontolando javaslat… de SP.gmflc (ezt kopipeszteltem…) problemajat mintha nem oldana meg? :)

    Csak simán SP elég :) Amúgy sem akkora probléma az :P

    #3404
    avatargreg
    Member

    mi a vér az a jumpstyle? :) és long version alatt mit értetek, 2-3 perc? mondjuk a renderelt rész már érdekesebb, bár nem kizárt hogy relatíve gyorsan és egyszerűen lehet mondjuk egy quartz-composer -es animmal összegyógyítani …ja! és a 4k… hát max adlib zenével :) de olyan 4k-t 11 éve nem csináltam.

    #3405
    avatarGargaj
    Member
    greg wrote
    mi a vér az a jumpstyle? :)

    http://www.youtube.com/watch?v=tyAvaLsLFl8

    #3406
    avatar-SP-
    Member

    Jumpstyle nem olyan rossz, két hete írtam egy ilyen stílusú tracket… De nem jön be annyira, nagyon primitív. Vannak gyöngyszemek, de akkor már inkább a hardcore.

    #3407
    avatarMurphy
    Member

    tömör leszek: a tánc vicces, a zene alatta meg siralmas :)

    Egyébként az én fejemben lehet, hogy kavarodás van, ez akkor nem a hardcore egy ága, hanem egy attól független stílus?

    #3408
    avatarslyspy
    Member

    Már most akkor a hardcore nem egy jelzős szerekezet első fele, teszem azt hardcore metál? vagy ilyesmi?

    #3409
    avatar-SP-
    Member

    slyspy: Amerikában “hardcore”-nak hívják a punk egy válfaját. Kicsit a skatepunk és a metal között van, annyira nem vagyok otthon benne, de pl. az Ignite együttes hardcore-t játszik (akik amúgy magyarok). De egy európai számára a HARDCORE mindig is az elektronikus zene holland zúzdáját fogja jelenteni :)Murphy: 2003 tájékán a hardcore elemeit felhasználva megszületett a hardstyle, ami egyfajta torz 4/4-es alapokra épülő gyorsított klubzene volt (140-145BPM). Ebből fejlődött ki a jumpstyle kb 1-2 éve, aminek jellemzője az, hogy nem használnak bassline-t, a mély kíséretet általában a dobok kitatrott rezonanciája okozza. Remélem, most már tiszta a kép :D

    #3410
    avatarslyspy
    Member

    Ignite-ban csak az énekes a magyar(oid). :)
    Amúgy én még bakfis voltam, amikor bejött ez a rockzene, amit télleg simán HC-nak csúfoltak. De sztem egyáltalán nem punkos. (habár sztem az Ignite túl dallamos HC-hoz.) Nekem már ez marad a hardcore.

    #3411
    avatarMurphy
    Member

    Egyébként az Ignite az valóban ismert az amerikai zenei Scénán, vagy csak azért tudunk róluk, mert magyar az énekes?

    #3412
    avatarpohar
    Member

    ne felejtsük el megemlíteni a hardcore technot és a gabbert se

    #3413
    avatar-SP-
    Member

    pohar: gabber = hardcore (legalábbis így volt a 90-es évek közepén. Thunderdome, Terrordrome és társaik ;)) A hardtechnonak viszont semmi köze hozzá, az egy ratyi divat amire most a tizenötévesek pattognak mindenféle drogtanyákon… Murphy: Amerikában elég nagy nevük van, bár nem az a kimondott élvonal. Jellemzően itthon csak akkor vették észre őket, mikor kint már befutottak :PAmúgy meg nagyon offolunk, úgyhogy ontopicként megjegyzem, hogy streaming musicot viszek a partyra ;)

    #3414
    avatar-SP-
    Member

    Csakúgy, poénból :)

    #3415
    avatarGargaj
    Member

    Na, akkor ezuton koszonnenk meg mindenkinek aki azt terjeszti a partyrol, hogy elmarad.

    NEM. Ilyenrol soha szo se volt, meg se fordult a fejunkben, plane azok utan hogy nagynehezen szereztunk kismillio kulfoldit.

    A party meg lesz tartva, egy kis csuszas lesz a programban, de ennyi. Ha valami kerdes van Functionnel kapcsolatban, akkor egyedul az organizerek szava a mervado, nem pedig az “azt hallottam hogy”.

    Uff.

    #3416
    avatarzoom
    Member

    Mondom a fórumba vazzeg, egysoros nem erre lett kitalálva…

    “Kotekedjunk? Jo. Bonusz info #1: en adtam meg a Tancsicsnak Gargaj szamat hetfon, mert engem hivtak, hogy “nem tudja veletlenul iden vajon ki szervezi a talalkozot?”. Te jossz!”

    Csinálnak egy szerződést és nem tudják kivel? Akkor ez most kiről állít ki szegénységi bizonyítványt?

    #3417
    avatarCharlie
    Member

    En csak jeleztem a tenyt, hogy talan nem engem kene leoltani. Elhiszem h. kellemetlen a dolog, de nem kene – mar megint es szokas szerint – a hirvivot leloni erte.

    #3418
    avatarzoom
    Member

    Ha hírt akartál volna közölni akkor nem szövöd bele aljas módon hogy “megy a csúsztatás muhaha lol”. Én csak megkérdeztem hogy szerinted mi benne a csúsztatás.

    #3419
    avatarblala
    Member

    En ugyan jol szorakozom :) de ha mar itt vagyok, puszta kivancsisagbol megkerdeznem a szervezoktol, hogy vajh mit jelent az hogy a honlapon 2 db egeszen kulonbozo teljesitmenyu kompogep (ram, videokartya, proci) van feltuntetve? Mert ha mondjuk lenne egy ATI meg egy NVidia, meg azt mondanam hogy ertem, node ket kulonbozo teljesitmenyu NVidia, feleannyi ram, masik proci… ?? (Vagy az egyik backup? De akkor meg minek van odairva?)

    #3420
    avatarzoom
    Member

    Például azért hogy ha a “főgép” beadja a kulcsot akkor tudd hogy mire számíts teljesítményben :) (szal igen, backup)

    #3421
    avatarCharlie
    Member

    Mivel nem az onkormanyzat hibaja (masra kenni mindig egyszeru), hanem aze’ a szervezoe, akinek a feladata a place biztositasa lenne. Es igen, a szocializmusbol ittmaradt, ultraburokratikus intezmenyekkel nehez banni. Ezert “szep” feladat ez. Es meg az sem igaz, hogy ez most derult ki. Magat a rendezvenyt mar azelott tudni lehetett (meg a Soroksari Napok c. rendezvenysorozatot, aminek az Operettgala is a resze), hogy barmelyik idei party egyaltalan meg lett volna hirdetve. Errol tobb irasos bizonyitek is fellelheto publikusan, relevans internet portalokon. Jo keresgelest. Es igen, aljas vagyok. Rohogok. Mert megtehetem.

    #3422
    avatard-lee
    Member

    A dolog ami most itt megy, erre emlekeztet:http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=P73xmfDBVjH1zJMa

    #3423
    avatarBery
    Member

    Péntek délután nem nagy érvágás, szóval szerintem semmi vész. Főleg, hogy még szerintem javában itthon fogok kódolni :)

    #3424
    avatarblala
    Member

    @bery: jávában, nem? :)))

    #3425
    avatarCharlie
    Member

    Bery: Termeszetesen ez nem a magyarok szempontjabol nagy ervagas, hanem a szervezok szempontjabol (valamikor elo kene kesziteni a termet) meg a kulfoldiek szempontjabol – akikre a tisztelt szervezo urak olyannyira buszkek – hiszen nem tul vicces dolog adott esetben fel Europa atutazasa utan arra varni, hogy a place felszabaduljon, es kozben az udvaron csovezni. Az ilyenkor bekovetkezo presztizsvesztesegrol nem is beszelve. Sz’al nem az a 4 ora (bar szereny velemenyem szerint ennel joval tobb, hiszen mint mondtam a party osszerakasat sokkal elobb meg kene kezdeni) szamit, hanem a kovetkezmenyei es az egesz helyzet uzenete… (Most prominent, *kucc*, *kucc*)

Viewing 30 posts - 61 through 90 (of 231 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára