☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PLUS/4 plus4 napi chitchat Reply To: plus4 napi chitchat

#2216
avatarJailbird
Member
Chrono$ wrote
1ebkent folosleges a flem mert talan e ketto scene kozott van a legnagyobb atfedes emberkek tekinteteben, sot meg a ket gep is szinte teljesen atjarhato.. ugyhogy: keresunk embereket az absencebe, regi c64 scenerek is johetnek :)

Ebben teljes mértékben egyetértek, és itt nem is ezzel van a gond. Személy szerint úgy éreztem hogy az újabb platformok CSDb-n felboritották volna a C64-es release-ek integritását, igy is néha egy felhasználói rémálom az adatbázis kezelése, nehézkes és sokszor szinte átláthatatlan (vegyük példának a Wrath Design adatlapját, vagy épp a Murphy által emlitett results probléma, pagináció hiánya olyan oldalakon amit lassú internettel az ember min. 5 percen át tölt le, stb, stb.). Szóval számomra az lett volna elsődleges hogy a kezelői felületetet fejlesszék, kiküszöböljék a hiányosságokat, és azután gondolkozzanak az új platformok hozzáadaásáról. Egyébként, amint már emlitettem, meggondoltam magamat :) Fel is frissitem majd a CSDb-s topicot, hátha történt azóta valami e téren. Chrono$, utolsó mondatodra reagálva, én benne lennék egy-két Plus/4 gfx-ban ha szereztek egy jó editort :) Vagy valaki leirja nekem az üzemmódok specifikációit, és megpróbálok összehozni valamit ProMotion-ban (nemszeressem, de ha más nincs… :)

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára