☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Scene.hu Demoshow Reply To: Scene.hu Demoshow

#1710
avatarSpenot
Member
Dr.Victor wrote
Megprobalom en is leirni ertelmesen, hogy mi volt a benyomasom,javareszt a hibakra koncentralva, amit ne vegyetek rossz neven, en mar csak ilyen vagyok :-) (hogy next time jobb legyen…)

Hala es koszonet! :) Mi is sok hibarol tudunk, de nagyon sokat segit a nezok velemenye.

Dr.Victor wrote
Szoval valoban nem kell az ilyen olyan shader/pixel technikai bravur, max. mint emlites. De valoban a latvanyra kene koncentralni.Ezt ugy ertem, hogy SOKKAL multimedia-rush tipusu adrenalin demokat kellene ebben az ertelemben nyomni.Gondolom ertitek , mire gondolok. Az mind a 2 osztalyt kiszolgalna zokszo nelkul.Amiga: Ott aztan vegkepp. Siralmas volt latni (meg nekem is, a legnagyobb fannak), hogy mennyire gyenge a grafukis kepesseg…En se gondoltm volna :-) Ellenben itt nyugodtan lehetett volna az elobb emlitett demokategoriat nyomni: nagyon sok eye-candy es jol design-olt cucc van, nem erdekel ott senkit a szuper vektor takaras szamolas.

Szerintem/tudtommal Amigan mostanaban leginkabb a Starstruck, a Kilofix, a Lapsuus, es a hasonlo demok szamitanak eye candy-nek. (A Desert Dream nem, az nem volt jo otlet.) Tudnal mondani par peldat, hogy szerinted mi felelne meg jobban egy vetitesen?

Dr.Victor wrote
Lattam Spenot, hogy megszeppentel, mert zavarban voltal, hogy levagom a kezeid, ha az amigat lemonositjatok :-)

Megszeppentem hat :)) Bocsass meg, teljesen igazad volt, de a felkeszuletlensegem es rutintalansagom miatt kisse a feje tetejere allt az egesz Amigas resz, es akkor mar az apro megjegyzeseket is nehezen viseltem, hat meg a ‘fenyegetest’ ;) Foleg, hogy belegondoltam, hogy lathatolag sokkal regebb ota vagy amigas, mint en, es valoszinuleg ismernem is illene teged :D

Dr.Victor wrote
Na, ott pl a Jobbcsatorna szolt hangosabban, szoval nem a hangfallal volt gaz…

Bocs, hogy nem toltam fel a bal csatornat, de nem akartam masok dolgaiba belenyulkalni. Ez persze igy utolag mar hulyesegnek tunik, de akkor sajnos nem voltam teljesen szellemi kepessegeim teljes birtokaban :) Ebbol is tanultam, legkozelebb mar maskent viszonyulok a dolgokhoz.A tobbi megjegyzesedre inkabb nem en reagalnek, meghagyom az illetekeseknek.

Dr.Victor wrote
Ezt ugy fogom fel, hogy tanulopenz volt, legkozelebb szerintem jobb lesz ! Es en is ott leszek , es szurkolok Nektek :-)

En is igy fogom fel, es remelem, a tobbi nezo is hasonloan elnezo ;)Koszi mind a kritikat, mind a jokivansagokat, es varunk a kovetkezo vetitesre! :)

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára