☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Scene.hu Demoshow Reply To: Scene.hu Demoshow

#1681
avatarMurphy
Member

Már ott is felmerült, hogy lehetne szinesíteni kommentárral a vetítést, mege esetleg valami rövid előadást, bevezetőt mondani, arról, hogy mi az, hogy 4k intro, meg demo meg wild.Ezt vallaltam volna, de Murphy azt mondta h csak menjen le zsinorban az osszes, szal kimaradt.Beszéltünk ilyesmiről? :) A bevezetőt azért nem akartam válalni, mert előző nap, konkrétan nem aludtam semmit, a cuccok összerakása miatt. Próbáltam lepasszolni nektek, végül ugye Elchy válalta, de meglehetősen nyúlfarnyira sikerült. A köztes szünetnél illetve a végén ezért vettem magamhoz a szót én. A bevezető egyébként magába azért nem segít túl sokat, mert kezdéskor voltunk kb 35-en, a 75 perces első blokk végén meg kb 80-an. Szóval a bevezetőt csak azok a HC arcok hallották volna, akiknek nem igazán mondtunk volna újat. Szerintem a fő probléma a szűkös hely és a túl nagy hangerő volt, jelen körülmények között ez nem közösségi talákozó volt sokkal inkább mozizás. Szerintem az előző felé kellene tolni a dolgot, a javaslataimat fentebb megírtam.Jobb hangcucc, de kisebb hangerőn, most a szomszéddel se nagyon lehetett beszélni, kettővel arréb ülővel meg egyáltalán nem.Kovezzetek meg de en ennek orulok. Tessek megtisztelni a demot azzal hogy nem akkor intezed el az aktualis szindikacioidat.Hát pl. melletem ült egy régi ismerősöm, akinek így nem sokat tudtam kommentálni a dolgokról. A Stephen előttem ült közvetlenül, (cirka 50 centi) sokszor ő már meg se hallotta, hogy szóltam hozzá. Mindez úgy, hogy én a legtávolabbi sorban ültem. Szóval szerintem zavaróan nagy hangerőn mentek a cuccok. Egyébként meg a megkövezés barbár szokás, kultúr országokban, injekcióval végzik ki az embert ;)Rakerdezek Odeonra.Nem vágom, hogy ott voltam-e már, az Odeon az nem ilyen kis, szűkös művészmozi, mint a legtöbb? De végülis egy Westend teremnél is hasonlóan látnám a problémát, mozizás vonaltól kellene az ilyen kávézó hangulat felé elmozdulni. Akár két külön társasági, és mozi terem-el. Most hirtelen beugrik, a Szimpla kert, szerintem az simán leszervezhető (bár a mozi részében még nem is voltam ;). Szóval szerintem nem egy akármilyen helyre kell elcsábítani az embereket, hanem nekünk kell odamenni, ahova egyébként is eljárnak. Sokkal barátságosabb hangulata van a dolognak.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára