☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók A legszebb partyelmenyek

Viewing 18 posts - 31 through 48 (of 48 total)
  • Author
    Posts
  • #4174
    avatarMurphy
    Member

    Tök megértem a hollandokat. Ilyen nevű városokban én is csak THC hatása mellett tudnék élni. :)

    #4175
    avatard-lee
    Member

    Murphy: Ezt akartad elmondani 2oo1 ota? ;)

    #4176
    avatarteo
    Member

    unreal – visszafele is osszejott a defekt, meg jo hogy nem 120-nal. :)

    #4177
    avatarMurphy
    Member

    Nem az én élményem, de vicces :)

    Dreamhack 98, a Doomsday nyer az Off című demójukkal.

    Melwyn véleménye:
    The most important thing about this demo was the striptease show during the prizegiving ceremony.

    #4178
    avatarGargaj
    Keymaster

    prizegiving az neha vicces :)

    iden amikor Abyss ASM-en konzekvensen elfelejtette a Mobile demo compot, es amikor a vegen mar a kozonseg emlekztette ra, akkor igy fajdalmas nyogessel az asztalra borult, majd kozolte hogy “kicsit faradt” :)

    2005os assemblyn meg vegig HALLOWASoztunk az angolokkal, meg rohogtunk a finn kiejtesen h az “ASUS SOCCER WINNERS” elegge ugy hangzik hogy “ASSES SUCKER WIENERS”. a vegen FLT megnyerte a 64k compot, smash meg csak annyit mondott h “…hallo?”, amire kb 200 scener uvoltotte vissza h “WAAAAAAS”, tovabbi 4000 finn gamer pedig nezett hogy WTF is tortent most :)

    BP2003 prizegiving, Steeler elarverez egy breakpoint polot 80 euroert… :D

    BP2004, blala 4k-ja bejon negyediknek, a reptileal kozosen csinalt 4k 3.nak, kebbyvel letakarjuk a szinpadon blalat egy magyar zaszloval, majd kb 15 perc mulva blala reklamal hogy nem figyelt es rasoztak a 3. dijat es nalam van a 2. :D

    scene eventen meg nyertunk 2 doboz legot a focicompoert :D

    #4179
    avatarGargaj
    Keymaster

    Abyssnek volt meg egy marha nagy sztorija ASMen, 2004ben amikor fent voltunk a VIP areaban akkor meselte hogy az az egyetlen hely a partyn ahol van alkohol – es par eve, amikor egy kor szaunazas es rengeteg kor bor utan “nagyon boldognak erezte magat”, akkor ugy dontott hogy marpedig most kimegy a VIP-section kis erkelyere es megmutatja a segget az ASM kozonsegenek.

    Amit sajnos nem vett figyelembe hogy ez az erkely pont a vaszon felett van, es hogy-hogynem azonnal meg is talalta egy reflektor :D

    kapcsolodan pedig egy kis kedvcsinalo a kov. assemblyhez ;)

    #4180
    avatarblala
    Member

    a bp04 prizegivinghez hozzatartozik hogy scamp elkerte a soromet a szinpadon mert mar annyira szomjas es/vagy feszult volt :)

    (aki Gargaj kicsit felreirt leirasabol – editalas, ugye? :) – esetleg konfuzioba kerult volna, a sorrend 1. kebby-ek, 2. mi, 3. Gargajek volt, csak az utobbi ket boritekot osszecsereltek)

    #4181
    avatard-lee
    Member

    Anno Mekka 2ooo-en az egesz magyar tabor tudta, hogy lesz Heaven7, kiveve Tomcatet. :> Es ez direkt volt igy, mert akkor epp Astralosnak kepzelte magat, es meg csobol fikazott. Mi meg eroltetett nyugalommal vartuk Teoval a 64 kb compot! =) A prize givingnel, ha jol emlekszem 12 nyelven mondtunk koszonetet.

    #4182
    avatarOswald
    Member

    erről Edhellon tudna részletesebben mesélni, de scene.org díjátadó, illuminált állapotban. eredményhirdetés előtt http://www.slengpung.com/pics/Breakpoint%202007/16632.jpg és közben: http://www.slengpung.com/?id=16633

    (“Sir Garbagetruck: Possibly the coolest reception of a scene.awards statue ever. =)

    #4183
    avatarJedi^ACW
    Member

    9. Árok party, az Activity-n blala nagyot alkotott a patkányfejű farkas (vagy a félképernyős főellenség? – nem emlékszem pontosan) elmutogatásakor. Igen élethűre sikeredett a produkció, de mégsem tudta senki kitalálni. :)Pikcsőr: blala + activity.

    #4184
    avatarblala
    Member

    szerintem ez a patkanyfeju farkas volt, a masikat mintha kitalaltatok volna. De maig sem tudom mi az a patkanyfeju farkas, es miert kellett (volna) elmutogatnom :)

    #4185
    avatarOswald
    Member

    talán a newcomerben volt ilyen ellenség

    #4186
    avatarGargaj
    Keymaster

    az a scene.org atvetel kurvanagy volt, bar kicsit feltem hogy ajaj baszki ha ezek megnyerik akkor illaberek, de aztan ahogy korulneztem lattam hogy a szervezok se panikolnak annak ellenere hogy a leon valakire majdnem raboritott valamit, szal onnantol mar csak rohogtem en is :)

    aztan persze jott az a tortenet amikor a leont kibasztak a partyrol es nem latta a sajat demojat… :D

    #4187
    avatarOswald
    Member

    ööö… igazából leon végül visszajutott a partyra, csak később már nem tudtuk felébreszteni :D

    #4188
    avatarVickey
    Member

    Buenzli idején látni ahogy Demoscene TV-től külön greet-et kapok….

    #4189
    avatarSaybor
    Member

    Hm:))) Elso korben sziasztok:)))

    Masodik korben talan a legszebb az volt mikor blalaval az antiqon halalra ittuk magunkat, majd en osszeestem a bejarat elott, blalat kifaggata trueman a titkokrom majd lefektette:) Engem idokozben kimosott a hanyasbol Fat Poison, meg Blaise…

    azok a regi szepidok:))

    #4190
    avatarSaybor
    Member

    rage96 vagy 95 nem tudom mar… sarki kocsabol visszafele tomcat vaily es en. Elottunk egy legalabb 20 fos ciganycsalad. Megelozzuk oket, majd tomcat megkerdi tolunk hogy tuttok futni? mivan? gyorsan tudtok futni? haat ooo ize, erre o hatranez, es elorditja magat hogy kurvaanyatokciganyok!!! tudtunk futni:D

    #4191
    avatarGargaj
    Keymaster

Viewing 18 posts - 31 through 48 (of 48 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára