/tmp/%d_PID.txt", pidem,pidem); system(gpidd); sprintf(gpidd, "/tmp/%d_PID.txt",pidem); FILE * pidkolvas=NULL;pidkolvas=fopen(gpidd, "r"); if(!pidkolvas){system("clear"); printf("Hiba az elérési út kiolvasásakor (/proc/PID/exe) vagy az átmeleti állományhoz való hozzáféréskor (/tmp/PID_PID.txt) \nElképzelhető, hogy a... [ Tovább... ]"/> /tmp/%d_PID.txt", pidem,pidem); system(gpidd); sprintf(gpidd, "/tmp/%d_PID.txt",pidem); FILE * pidkolvas=NULL;pidkolvas=fopen(gpidd, "r"); if(!pidkolvas){system("clear"); printf("Hiba az elérési út kiolvasásakor (/proc/PID/exe) vagy az átmeleti állományhoz való hozzáféréskor (/tmp/PID_PID.txt) \nElképzelhető, hogy a... [ Tovább... ]"/>
☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Programozás [szavazás] Linuxos demó kódolás

Viewing 30 posts - 181 through 210 (of 273 total)
  • Author
    Posts
  • #5120
    avatarGeri
    Member

    Charlie: én meg a forgó, bumpmappelt kockákban rejlő rejtett művészetet nem értem. Persze biztos van.

    #5121
    avatarpontscho
    Member

    Miert, szerinted MPlayernel nem jott elo a problema az X ablakkezelesevel? De, nem is kicsit. Azonkivul a szoftver GUI resze tartalmaz egy komplett szoft render a megjeleniteshez, leven a skin kezelest nem GTK meg a tobbi szarral oldottuk meg, hanem pure X koddal. De amugy igaz, nem arrol volt szo. Hanem doksikrol, amik alapjan lett itt is megoldva a feladat.

    Geri wrote
    Nem az mplayerről volt szó szerintem, hanem a linux demoscenereknek témakörről. Gagarin is beléphetne ide, ha élne, és mondhatná, hogy bezzeg ő már utazott az űrben is, te meg egy lófasz vagy.

    pontscho wrote
    Toled viszont csak nehany nagy rakas harmatos loszart lattunk meg kiadott demok cimen.

    Én arról nem tehetek, hogy egyesek képtelenek értékelni a művészetet.

    No igen. Van a muveszet, es van a “muveszet”. 

    #5122
    avatarCharlie
    Member
    wrote
    én meg a forgó, bumpmappelt kockákban rejlő rejtett művészetet nem értem

    Akkor ma’ bocs, de te mi a faszt keresel a demoscenen? :P

    #5123
    avatarGeri
    Member

    Charlie: Én azt hittem, hogy nyitottabbak vagytok :P

    #5124
    avatarCharlie
    Member

    Geri: Elviselunk teged, szerintem ez tok nagy nyitottsagra vall. :P

    #5125
    avatarslyspy
    Member

    Az beleszarjunk a zongoraba eredetileg.

    #5126
    avatarGeri
    Member
    Charlie wrote
    Geri: Elviselunk teged, szerintem ez tok nagy nyitottsagra vall. :P

    Nahát, micsoda megtiszteltetés :D

    #5127
    avatarCharlie
    Member

    SlySpy: Az osszes kortars zenesztol elnezest kerek a zongora miatt. Kopjetek le. Komolyan. Erteni fogom! :P

    #5128
    avatarGeri
    Member

    Nem inkább amigát akartál írni zongora helyett? (=

    #5129
    avatarCharlie
    Member

    … hat most ideirnam, hogy igazabol anyad sirjat akartam irni, de azt kimoderalnak, tehat nem irtam ide.

    #5130
    avatarGeri
    Member

    Látom, zavar az amigába való beleszarás, mint művészet.

    #5131
    avatarpasy
    Member

    Tagok: 11, Murphy pasy BuXY Geri blala ACE Genesis pontscho Edhellon Charlie aha
    ^^ figyelitek amióta van FLÉM azóta van nézettség

    #5132
    avatarGeri
    Member

    Ja, épp ezt mondtam a gargajnak. Látjátok, ezt is nekem köszönhetitek :D

    #5133
    avatarCharlie
    Member

    Geri: Ugyan, en azt mar tok regota muvelem.

    #5134
    avatarGeri
    Member

    Tudom, azért mondom :D

    #5135
    avatarEdhellon
    Member

    Charlie: nekem az autopalyas vicc kezd eszembejutni lassan a topikrol (de pliz, ne hagyjatok meg abba, remekul szorakozok! :)

    #5136
    avatarGeri
    Member

    Gondolom szerinted én lennék az, aki a rossz sávban hajt.De szerintem a drága kedves vitapartnereim azok.Van a világ, ami megy egy X irányba, és ezzel ellentétesen a ti bezárt szűk csoportotok halad. És ha valaki a normális világból közétek téved, megy a sírás hogy úristen.

    #5137
    avatarCharlie
    Member

    Edhellon: Ja, nekem mar tegnap este eszembe jutott, de annyira elcsepelt lett volna, hogy inkabb nem irtam be. :)

    #5138
    avatarCharlie
    Member
    wrote
    De szerintem a drága kedves vitapartnereim azok.

    Ne a szembejovoket nezd hanem a tablakat az ut szelen, konyorgom. :)

    #5139
    avatarGeri
    Member

    Az van rájuk írva, hogy jó irányban haladok.

    #5140
    avatarpontscho
    Member
    Geri wrote
    Látom, zavar az amigába való beleszarás, mint művészet.

    http://umlaut.intro.hu/quotes/quote_num.php?q=1573<leaderc> “mi lenne ezzel a vilaggal ha mindenki azt csinalna amihez ert”<Geri> akkor én szart lapátolnékMino oszinteseg. :)

    #5141
    avatarpontscho
    Member
    Geri wrote
    Az van rájuk írva, hogy jó irányban haladok.

     #1503<Geri> de van valami parancs amivel billentyűnyomásra kell váratni nem?:)

    #5142
    avatarBery
    Member

    Ahogy olvaslak benneteket, már nem merek kommentet írni sem, annyira nem értek semmihez a fentiekhez képest :)

    De a személyeskedéseket leszámítva érdekes egy topic :)

    #5143
    avatarblala
    Member
    De a személyeskedéseket leszámítva érdekes egy topic :)

    erdekes, es rovid?

    #5144
    avatarBery
    Member

    főleg rövid ;)

    #5145
    avatarGeri
    Member
    pontscho wrote
    Mino oszinteseg. :)

    Ennyire ne röhögj azért, mert te a zsákot tartanád, amibe szórom (= (= (=

    #5146
    avatarblala
    Member

    nehogy leuljon a tema:

    “What is this horrible fascination with Unix? The operating system of the 1960s, still gaining in popularity in the 1990s. A horrible system, except that all the other commercial offerings are even worse. The only operating system that is so bad that people spend literally millions of dollars trying to improve it. […]

    You know the real trouble with Unix? The real trouble is that it became so popular. It wasn’t meant to be popular.”

    #5147
    avatarpontscho
    Member
    Geri wrote

    pontscho wrote
    Mino oszinteseg. :)

    Ennyire ne röhögj azért, mert te a zsákot tartanád, amibe szórom (= (= (=

    Szerintem meg azt is elcseszned es benned ragadna a szar, mint a system fuggveny abban a foshalomban az elso oldalon. :]

    #5148
    avatarGeri
    Member

    Ha elcseszném, az arcod lenne szaros.
    Az első oldalon az a kód pedig hibátlan.

    #5149
    avatarpontscho
    Member
    Geri wrote
    Ha elcseszném, az arcod lenne szaros. Az első oldalon az a kód pedig hibátlan.

    Najo, en itt tenyleg befejeztem, mar az is szomoru, hogy ennyire lesullyedtem. :)

Viewing 30 posts - 181 through 210 (of 273 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára