☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PC Laptop vásárlás Reply To: Laptop vásárlás

#4369
avatarabcug
Member

bery: hat, nekem mondjuk zalman tapom van es ha nincs terhelve akkor a 7600gt-n is csak a latvany kedveert forog a huto, szoval nem mondanam, hogy hangos. :) En pl. kifejezetten nem tudok csak asztalnal a sajat sarkomban fulhallgatoval kodolni. ceges szarokat is joreszt otthon csinalom, mert benn a cegnel nagy a nyuzsges. normalis bill.+eger nelkul pedig gephez nem is nyulok (laptop-tol sikitofrasz:) szoval csak akkor ha nagyon muszaly, de akkor is nagy duzzogva :)
120k-ert az egesz jo ar, bar en sajat penzt igma-ra nem adnek mert pont attol fosztana meg amire leginkabb hasznalnam, hogy neha oruljek a sajat arnyekomnak, vagy a offs.map kacsanak :)

de ha most gargaj megallapodik az nVidiaval szerintem a firget is betiltjak es akkor mar vegkepp semmi kedvem nem lesz a scenehez idom meg mar igy sincs :)))

d-lee: az uj aspire sorozatnal ha sajat xp-t teszel akkor nem huzza, bar nem is muszaly feltenni (en pl. sose lattam meg embert aki hasznalta volna (vagy racsaptam a kezire amikor arra nyult:)) es szinten cmos-bol allithato a hdd modja …

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára