☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Function 2007 Reply To: Function 2007

#3509
avatarTrX
Member

Charlie, No, a halot most nem allok neki mondani. a kapkodas eredmenye. Kicsit sokmindenre nem figyeltunk, de ez szerintem – valamilyen szinten (UTALOM az operettet…) – ertheto. Szemeteszsak pl. volt. Azt en felejtettem el. Csak amig Gargajnak idovel eszebe jutott a wifi, nekem nem jutott eszembe a szemeteszsak. A projektorbugrol meg tudunk. Azt is tudjuk, hogy mitol van. De arrol nem tehetunk, hogy az NVidia felhasznalo-baratsagi osztaly idiota dilettans “szak”embereinek szurta a szemet, hogy adott felbontashoz be lehessen allitani az alapertelmezett frissitesi frekit es ezt ki is szedettek az uj driverekbol. (ez is egy olyan dolog, amiben jobb volt az nv driver, mint az ati…) Epp ezert javallott felbontasvalasztos ablak a prodba, mert akkor ki tudjuk valogatni, h mi a tuti. (csak ugye a regi demokkal/introkkal nem nagyon tudunk mit csinalni… :/) A kepmeret az meg annak az eredmenye, hogy iden kicsit kozelebb volt a projektor a vaszonhoz. Ennek ugye az volt az oka, hogy a plafonra lett aplikalva az egyik lampa helyere. Ez meg azert volt, hogy ne menjen a foldon drot seholse, es lehessen kenyelmesen (es nem a fraszt hozva a szervezokre) tancolni a moslekrobizjarigra es egyebekre.a hang az meg… nektek semmi se jo… :PHa halk, akkor azert nem jo, mert lehet beszelgetni, ha zuz, akkor meg az, mert akkor meg nem lehet, meg sok a basszus meg ilyenek… egyebkent megsugom, hogy ha a magas-szoro cumok nem lettek volna olyan “magasan”, akkor garantalt, hogy mindenki megbolondul… :PJa, es SlySpy mondta, hogy a macaudio az mennyivel jobban szolt. Hat ez van. Gondolom a macben nem a Realtek-fele AC97 (vagy annak valami tovabbfejlesztese van)…

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára