☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók SceneCON 2007 Reply To: SceneCON 2007

#3066
avatarJailbird
Member
shr wrote
a compóknál a “graphic” most azt jelenti, hogy mindent egybedobunk? mert lehet, hogy ez a most olvasott light party stílus ezt akarja jelenteni, de akkor a fenét fogok kapálózni, hogy addigra megrajzoljak egy már elkezdett fli képet, mert esélye sem lenne semmire… majd beadom inkább valahova máshova (árokra, ha a nagyszabásúbb még azt se tudom mim nem lesz meg addigra. kéne írnom rajzolót meg befejezni a megjelenítőt, megtanulni rajzolni és egyebek).

Ez engem is kifejezetten érdekel! Lesz külön C64 pixel-compo, esetleg minden 8bites cucc (demo, zene, grafika) egyben indul vagy egy általános “graphics” kategóriában fogunk mindannyian versenyezni? A második opció még úgy-ahogy elmegy, de az hogy a C64-es grafikák együtt induljanak PC-s képekkel, azt már nem tudnám értékelni. Plz valaki világositson már fel, most vigyek-e egyáltalán rajzot vagy ne?Edit: ok, közben Edhellon-tól megtudtam hogy lesz külön C64-es compó, úgyhogy hozom a képet :)

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára