☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #1273
    avatarMurphy
    Member

    Találtam egy régi Tomcat cikket az Indexen.http://index.hu/tech/mp3/demoscene/Vannak benne jó ötletek, és vannak benne csúsztatások is rendesen. :) Ugyanazt a hibát követi el, mint máskor is. Először lehülyézi azokat, akiknek utánna felajánlja, hogy gyertek támogatni a partynkat…

    #3127
    avatarnap
    Member

    És milyen szuper a cikkben lévő első screenshot. ;)

    #3128
    avatarMurphy
    Member
    #3129
    avatarBery
    Member

    “videóklipjeiket ingyenesen terjesztik, állításuk szerint csupán azért, mert megtehetik.”

    Ekkora félrehallást rég olvastam (éljen az anglicizmus). Ez kb. annyi az én MAGYAR olvasatomban, hogy bár a rendszer üldözte ezt korábban, de ma már lehet ilyet is publikálni, így ennek örömére most terjesztik is, mert végre megtehetik.

    Egyébként nem rossz a cikk. Eléggé laikus nyelven van. A lényeg meg, hogy szó van a scene-ről. Bár a linkeket jobb lett volna a szövegbe ágyazni, mert elsőre én sem vettem észre azokat.

    #3130
    avatarslyspy
    Keymaster

    d4m4g3 írta a cikket, szal ő azért eléggé képben van. inkább próbált közérthető lenni sztem. és a cikk végén Gargaj megmondja a tutit, és szerintem így érthető lesz, hogy mit jelent a “mert megtehetik.”

    #3131
    avatarBery
    Member

    Nem derült ki a hozzászólásomból, de a laikus nyelvet, mint pozitívumot értettem, elvégre ez nem egy belterjes oldalon jelent meg, így fontos, hogy aki olvassa, azt értse is valamilyen szinten.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára