☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 28 posts - 1 through 28 (of 28 total)
  • Author
    Posts
  • #1363
    avatarTravis
    Moderator

    Üdv mindenkinek!Szeretnék a csapatomba egy grafikust. Lehetőleg kezdőt, mert a csapatban mindenki kezdő (eddig egy release-t adtunk ki). Elvárások:- rajzoljon jobban, mint én :-)- ne utálja teljes szívéből a GNU/Linux rendszereket. (minimális ellenszenv elfogadott, nyílt ellenszenv elfogadott, teljes elzárkózás sajnos nem)- ne akarjon azonnal Breakpointot nyerni.A hozzászólásokat előre is köszönöm.

    #5213
    avatarBery
    Member

    Mi is szeretnénk, de mi egy profit ;)

    #5214
    avatarblala
    Member

    mi pedig egy robotot :)

    #5215
    avatarTravis
    Moderator

    Lehet, hogy túl szigorú voltam a kiírásnál. A második elvárást tekintsétek semmisnek.

    #5216
    avatarabcug
    Member

    allj, nincs is mo. grafikus tkp. hisz zoom is “csak” designer :)))

    #5217
    avatarabcug
    Member

    100

    #5218
    avatarTravis
    Moderator

    Azért sem adom fel! Ha nincs grafikus, akkor nincs. Majd nélküle oldom meg a dolgokat. Utolsó helyezettnek is lennie kell :-)

    #5219
    avatarabcug
    Member

    Ehhem. “worst group in hungary” , hogy egy egesz iparag erre epuljon, ilyet ki latott mar :)))

    #5220
    avatarTravis
    Moderator

    Félreértés ne essék. Nekem nem célom, hogy pocsék releaseket adjak ki. Inkább úgy mondanám, én leszek a dagi gyerek a futóversenyen.

    #5221
    avatarzoom
    Keymaster

    Ez ám a mentalitás, hajrá! :)

    #5222
    avatarBery
    Member

    Medve se sovány, mégse futnék szívesen versenyt vele. Leginkább, mert gyors ;)

    #5223
    avatarGrass
    Member

    Ha megfelelő időintervallum van akkor tudok segíteni GFX fronton. (Erősen 2D(!) logó, kép, ilyesmik).

    #5224
    avatarGeri
    Member

    Travis: ha én grafikust keresnék, úgy keresném, hogy akarjon breakpointot nyerni (=

    #5225
    avatarTravis
    Moderator

    Geri: Láttam, hogyan keresel grafikust:
    “ÉRTELMES EMBEREK KíMÉLJENEK.”

    #5226
    avatarabcug
    Member

    travis: a kovetkezo megvalosithato alternativakat latom elotted :)

    -atmesz plus4-re ott ugyse volt divat a design vagy konvertalsz c64/pc-rol :)
    -atmesz c64-re es fizetsz par sort leonnak…
    -maradsz pc-n es fizetsz par sort zoomnak…
    -maradsz pc-n es fizetsz par sort boyc/gargajnak…

    ez utobbi eset latszolag a legkevesbbe elonyos, na de ket rundert cserebe van egy fullos introtoolod forrasban :)

    (rizikofaktor: pl. nem tudom, hogy boyc-nak mennyire kell reszegnek lennie, hogy forrast kiadjon a kezebol :)

    #5227
    avatarTravis
    Moderator

    Ha a negyedik eset következne be, akkor mi lesz a partyn? Addictcompó?

    #5228
    avatarCharlie
    Moderator

    Travis: Az mar volt parszor… :) Egyebkent ottvan pl. a Poison akivel mindig akarunk csinalni demot, csak sose kerul ra sor, mert fully overworkedek vagyunk. O egyebkent nagy Blender fan, meg mintha Linuxot is hasznalna ujabban, szoval talan meg benne is lenne a dologban. ;)

    #5229
    avatarslyspy
    Keymaster

    Ha már ilyen jól összejöttünk, Travis, szeretném kifejezni gratulációmat a sceneconos alkotásodért, mert bár közel sem volt tökéletes, a maga perverz módján nekem valamiért mégis tetszett.

    #5230
    avatarTravis
    Moderator

    Köszönöm. Bár mikor a tömeg a megverésemet helyezte kilátásba, akkor annyira nem voltam büszke magamra. Szeretném hinni, hogy azért ennél jobbat is tudok.

    #5231
    avatarGeri
    Member

    Igen, mert értelmes emberből nem lehet jó grafikus.Értelmes ember ilyet sose talál ki.

    #5232
    avatarCharlie
    Moderator

    Travis: Mikor lement az elso demonk (Reflections, Antiq 98) a projektoron, utana valaki megjegyezte mellettem, hogy “Hat, ez szar volt.” ;) … Es akkor meg en is azt hittem, hogy tudni fogok jobbat. :D De azert kitartas! :)

    #5233
    avatarBery
    Member

    Travis, teljesen jó volt az a demo. Viszont, ha Functionon nem indulsz, akkor megverünk ;)))

    #5234
    avatarTravis
    Moderator

    Máris jobban érzem magam.
    Functionon wild-al fogok indulni. Már 80%-ban készen van. Perverz demó legközelebb sceneconon várható. Addigra megpróbálom megtanulni a shaddereket.
    Grass pedig segít a grafikában.
    Az élet szép.

    #5235
    avatarcapo_sfu
    Member

    Talán már elkéstem, de esetleg grafikában tudnék segíteni.

    #5236
    avatarTravis
    Moderator

    Köszi a felajánlást, de már találtam valakit.

    #5237
    avatarcapo_sfu
    Member

    Okok. amúgy gr4ss mesterrel egy városban lakunk, meg ismerjük egymást vagy 15 éve. :)

    #5238
    avatarChrono$
    Member

    hallo! commodore plus4 demohoz kellene egy ray tracing anim! barmi lehet benne, a tema az “oldschool” akarmi! creditet megkapod jol a szerzok kozott! chronos /at/ servers.hu cimen is johet az erdeklodo level :D

    #5239
    avatarcapo_sfu
    Member

    Sziasztok! Egy projecthez keresek pixel tologató szakembert. Hasonló cuccokat kellen csinálni egy pár darabot mint EZEK. Írj mailt lécci: hello@sixfeetunder.hu

Viewing 28 posts - 1 through 28 (of 28 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára