☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Scene.hu Sörözés

Viewing 30 posts - 61 through 90 (of 96 total)
  • Author
    Posts
  • #3876
    avatariONic
    Member

    no, ha 10-15 érdeklődő akad, akkor már-már garantált, hogy ha kitűzzük fixre a hét egy napját, meg egy fix helyet, akkor 3-4 ember viszonylag biztosan mindig összejön, felőlem jó az a XIV. kerületi is, de az is ami az oktogontól nem messze volt egyszer szülinapi összejövetel, egy pangó hely pont jó, csak legyen hely az asztalokon 1-2 notebooknak

    #3877
    avatarslyspy
    Member

    Jó hát menjünk. De én le vagyok tiltva a scene-ről pszichiáter aszonta függő vagyok, szal nem csinálhatok több rilizt sehova se.

    #3878
    avatariONic
    Member

    Akkor explicit inline szavzás, ki melyik napra szavaz? Magamat be is írtam: h: k: * sz:  cs: p: * sz: v:

    #3879
    avatarblala
    Member

    bandi, nagyobb baj hogy a sorrol is le vagy tiltva :D

    ezt a szavazast meg nem lehetne valami modernebb technologiaval csinalni? meg odairni hogy melyik nap hanyadika? meg hogy a * az igen vagy nem jelentessel bir? :)

    #3880
    avatariONic
    Member

    nem vagy kicsit eccerű blala? bár már az agyad OCR szoftverét is frissteni kéne már, mert fentebb írtam, hogy nem egy alkalomról beszélünk, hanem minden hét azonos napjáról, így nincsen hányadika (a csillag meg az igen)

    #3881
    avatarSpenot
    Member

    Pentek este Amiga klub, szombat este reserved for real life (mer aze’ megis), barmelyik masik nap jo nekem :)

    #3882
    avatarabcug
    Member
    Jó hát menjünk. De én le vagyok tiltva a scene-ről pszichiáter aszonta függő vagyok, szal nem csinálhatok több rilizt sehova se.

    a kerdes mar csak az, kik vannak tobben es kik tudnak nagyobbat rugni :)))

    amugy nem hallottal pl. az atkins dietarol ? :) magyarazzam meg ? :)

    #3883
    avatarCharlie
    Member

    A XIV. keruleti hely mar nem letezik. Szoval oda ne szervezzen senki semmit. :) Egyebkent penteken Amiga klub, a het tobbi napjan real life meg pusztulas es vegitelet. Azert ha lesz valami, majd szoljatok. :)

    #3884
    avatarslyspy
    Member

    abcug, atkins diétától szétreped az anuszod, mee nincs benne rost.
    es blala tényleg bazzeg, a sör…
    nekem meg mindegy a nap. ugyis megyek vagy nem. sokkal inkabb a hely a fontos, ami legyen kozel a metrohoz. a 3-ashoz.

    #3885
    avatarMurphy
    Member

    Az anal voyage után ez is lehet egy jó demótéma :)

    #3886
    avatarabcug
    Member

    Presswurst-t utan szabadon ? jesszusom, akkor mar inkabb a tribes parodia :)

    #3887
    avatarSpenot
    Member

    Nem kene ebbol a threadbol inkabb hirt csinalni meg szavazast? Akkor talan tobben valaszolnanak. Meg aztan a “Mivel indulsz a Functionon?” kerdes se aktualis ugy 11 honapig :)

    #3888
    avatarslyspy
    Member

    rettenetesen igazad van. reggeli programom ez lesz.

    #3889
    avatarabcug
    Member

    spenot, teged kedvel ugy latom, nem szolsz neki a resistance 3-rol par szot ? :)))

    #3890
    avatarslyspy
    Member

    még kettő sincs, három nem is lesz. illetve ennek a legutóbbinak lesz egy folytatása majd breakpointra, de az nem lesz resistance 3.

    #3891
    avatarabcug
    Member

    persze ertem en, nincs is, hat hogyne :)

    #3892
    avatarMurphy
    Member

    No topic újraélesztve, jövő péntek (jan 23) a következő időpont. Helyszín valahol a belváros.Ki jön?Te hova mennél szívesen?

    #3893
    avatar-SP-
    Member

    Sörözés után ide is jöhettek ;)

    #3894
    avatarMurphy
    Member

    Az eszedbe se jutott, hogy te is jössz sörözni, és úgy próbálod meg elcsalni a társaságot? :)

    #3895
    avatarAthina
    Member

    Ó, én is, én is jövök. :)

    #3896
    avatarMurphy
    Member

    Na szóval Január 23. Péntek, 19:00-tól foglaltam asztalt, 10 főre. A helyszín a Mélypont. naptárba is felvettem, csak épp bugos szegény!

    http://scene.hu/e107_plugins/calendar_menu/event.php?1232665200.one

    Gyertek!

    #3897
    avatar-SP-
    Member
    Murphy wrote
    Az eszedbe se jutott, hogy te is jössz sörözni, és úgy próbálod meg elcsalni a társaságot? :)

    Ehhehe, sajna pont a party szervezése miatt nem tudok ott lenni a sörözésen :)

    #3898
    avatarMurphy
    Member

    A következő scene.hu sörözés márc 13-án pénteken lenne, várom a helyszíntippeket.

    #3899
    avatarCharlie
    Member
    wrote
    várom a helyszíntippeket.

    Trencsen, Szlovakia, Forever Party? :)

    #3900
    avatarGeorgy
    Member

    gorcsev, jászainál?

    mondjuk pénteken nem tudom mennyire van hely…

    #3901
    avatarMurphy
    Member

    Holnapi nap részemről lefújva, illetve halasztva, köv időpont március 20. péntek 20:00 szimpla kert.

    #3902
    avatarGer
    Member

    Murphy, márc 20-án lesz sörözés végül?

    #3903
    avatarMurphy
    Member

    Igen, ahogy írtam március 20. péntek, szimpla kert 20:00.

    Ki jön?

    #3904
    avatarGeorgy
    Member

    70%

    #3905
    avatarBery
    Member

    40%

Viewing 30 posts - 61 through 90 (of 96 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára