☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Scene.hu Sörözés

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 96 total)
  • Author
    Posts
  • #3846
    avatarJedi^ACW
    Member
    Bery wrote
    Jedi, milyen optimista vagy! ;-) Mivel nincs még időpont, előre ne vágd fel az ereidet ;-)

    Hmm, mivel jelenleg kb 9000 km-re vagyok minden magyar pub-tól/kocsmától így lehetek ilyen “optimista”. :) Bár ha esetleg pont a BreakPoint környékére fog esni a sörözés, akkor nekem is jó, mert akkor megint európai földön leszek. :D

    #3847
    avatarBery
    Member

    Wazze, te is az ISS-en fejlesztesz? ;-)

    #3848
    avatard-lee
    Member

    No, akkor en megmondom a frankot!http://www.travelport.hu/vendeglatas/EVendeg.vd?ml=11&mi=1&xcnl2518&lang=huVan wifi es van 106 centis LCD tv.Vagy, http://www.stexhaz.hu/.

    #3849
    avatarslyspy
    Keymaster

    na de hol a pojektohr?

    #3850
    avatarabcug
    Member
    slyspy wrote
    na de hol a pojektohr?

    stexhaz-> rendezvenyek menupont alatt : “Tanfolyamokhoz oktatáshoz előadásokhoz óriáskivetítő áll rendelkezésre”

    #3851
    avatarslyspy
    Keymaster

    jajo de a stexet azert ugye nem gondolja senki komolyan? sztem kicsit draga mulatsag lenne oda “rendezvenyt” szervezni.

    #3852
    avatarabcug
    Member

    Nem ismerem a helyet, de felteszem olyan helyet ahol van kivetitesi lehetoseg es teszem azt nem zavarja a tobbi vendeget, kesdobalo stilusban szerintem nem sokat talasz… Ezzel az erovel mehetunk vecsesre az uj telepre a cream-cafeba (pizza mar 680-tol :) es galerias a placc, meg vadi uj es nekem csak ket utcara van :))) Bar, a kivetites nem biztos 8/

    #3853
    avatarslyspy
    Keymaster

    amugy csomo kisebb hely van, ahol karaoki is van, es ott kivetito is szokik lenni. szoval nem remenytelen a dolog.

    #3854
    avatarBery
    Member

    Ja, itt van mindjárt a Green Corner, ahol kitömött swordfish és tehén néz rád a falról, ráadásul ülheszt bőrfotelben nagyi komódja mellett, vagy naturista fakkokban. Persze csak nekem és Sly-nak van közel, mindenki másnak útlevél kell ;-) (ja, kakaoke, projektor és vászon nincs, de kit érdekel, amikor van sör? ;-))

    #3855
    avatarCharlie
    Moderator

    Akkor osszegznem az utolso ~10 hozzaszolast: “Ezt a rendezvenyt 600 ember szervezi, azert sceneparty!” :)))

    #3856
    avatarslyspy
    Keymaster

    nyugi mááá, csak javaslatok hangzanak el, hátha segít. chitchat érted.

    #3857
    avatarCharlie
    Moderator

    Na, ugynezki, hogy megvan a az uj hely. :) Belvaros, VI. kerulet, az Operahoz kozel. Kapunk technikat, fizetni erte nem kell, csak fogyasszunk sokat. :P A lehetseges idopont viszont hetkoznap helyett vasarnap 18:00-tol 21:00-ig. A valoszinu idopontok ennek megfeleloen november 11, vagy november 18. Velemenyek? Jovo het folyaman akar le is fixalhatjuk es meghirdethetjuk az esemenyt. A helynek kb. 20-25 embert igertem, szoval jo lenne ennyien osszejonni. Lehetunk tobben is, mert ide viszont sokan beferunk. :) Es akkor az idopont miatt meg lehet hirdetni mint a Scene.hu szulinapjat. :)

    #3858
    avatarslyspy
    Keymaster

    Képzeld Charlie, nov 15-én lesz egyéves a scene.hu :)
    Szóval hát micsoda lehetőség eztet megünnepelni. :)

    #3859
    avatarCharlie
    Moderator

    Igen, tudom. Aze’ mondom, hogy ezek a lehetseges idopontok, az egyeves bize miatt. Egyebkent en nov 18-at javaslom,

    #3860
    avatarMaxie
    Member

    Nem azert hogy szorszalhasogassak de Gina 18ika korul szeretett volna jonni hogy megismerje a nagy magyar scene egyesuletet.. Bar vihetjuk szegenyt sorozni is rajtam nem mulik :)

    #3861
    avatarCharlie
    Moderator

    Sorozes es sorozes kozott eg es fold tud lenni a kulonbseg. Remelem a mi programunk kapcsan senki sem az Iszok-Hanyok-Belefekszek stilusra gondolt, hanem szolid ertelmisegi fiatalok kulturalt szorakozasara. :D (Ezt en irtam? Fuj! :) Szoval ha a Gina kibir egy atlag scenepartyt lengyelekkel (pl. Function vagy Breakpoint) akkor nyugodtan eljohet a sorozesre is. Egyreszt 9 utan mas program van a helyen, masreszt masnap mindenki dolgozik, tehat nem hiszem h. nagyon arra torekedne barki is, hogy kiusse magat… (A mas program esetunkben azt jelenti, hogy a technikat takeoverelik, tehat addig lehet demot nezni. Aki ohajt, maradhat tovabb is, szorakozni.)

    #3862
    avatarZeNCS
    Member

    én werri nyú nem is akarok itten okosat lenni, de ha nem baj én is javasolnék egy helyet, nem rég voltunk ott egy koncerten, és nagyon kis színvonalas. a hely neve Szikla klub. Ez egy rokk kocsma hatalmas projektorral, és olcsó nagyon jó sörrel. Ráadásul a törzsközönség is tartalmaz informatiks embereket (majdnem levetköztettek a Sensible Socceres pólóm miatt:) )hátha őket is bele lehet vinni a jóba.
    van web oldal is http://www.sziklaklub.hu/

    #3863
    avatarCharlie
    Moderator

    Ez sem rossz, valoban. Van valakinek kozelebbi kontaktja? :)

    #3864
    avatarMurphy
    Member
    ZeNCS wrote
    van web oldal is http://www.sziklaklub.hu/

    Nem rosz bump van a beléptető logón :)

    #3865
    avatarZeNCS
    Member

    :) és :) :) szakmai ártalom? :D ne nevezzük be esetleg valahova? ötlet? PL : see my logo compo

    #3866
    avatarMaxie
    Member

    Nos valtoztak a dolgok Gina nem jon azon a hetvegen, szoval be lehet rugni amennyire akartok es nem szegyellitek :)

    #3867
    avatarMurphy
    Member

    És azt lehet tudni, hogy mikor jönne? Közgyűlést ettől függetlenül kellene tartani a közeljövőben…

    #3868
    avatarslyspy
    Keymaster

    én pl. szívesen mennék. :)

    #3869
    avatarBery
    Member

    Nekem a nov. 11, meg a nov. 18 is jó. Mivel senki nem reagált, szerintem nem kell várni, míg lesz valami, hanem behunyt szemmel rábökni az egyik időpontra és kihírdetni. Konkrétumok majd meghozzák az emberek hangját :)

    #3870
    avatarMurphy
    Member

    Hamár scene.hu 1 év, akkor ne igyunk előre a medve bőrére, legyen a 18.

    #3871
    avatariONic
    Member

    Skacok, ezt fel kéne újítani! Bery-vel a F08-on közös igényünket fogalmaztuk meg, hogy kéne valami rendszeres társalgás. Igaz mi elsősorban kódolási hogyanokról társalognánk szívesen. Kellemesebb mint éjszakákon át olvasni az úgynevezett internetet… és szívni olyasmivel amivel már sokan szívtak, csak éppen nincs leírva sehol, de ha fórumba beírjuk, akkor jaaaaa hát persze bazmeg ez azér van mer…. szóval alapjában véve kötetlenül, de mégiscsak a coder feladataihoz közelebb állóan gondolnánk ezt. Rajtunk kívül az előző hozzászólás után majdnem 1 évvel, mást is érdekelne esetleg ilyesmi?

    #3872
    avatarabcug
    Member

    lesz megint unnepi misszionarius demois ? :)

    #3873
    avatarMurphy
    Member

    Én benne vagyok!

    #3874
    avatarGargaj
    Keymaster

    \o/

    #3875
    avatarSpenot
    Member

    WANT

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 96 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára