☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Posts
  • #1313
    avatarSade
    Member
    #4049
    avatarMurphy
    Member

    Lenne olyan aki nem emlékszik rá? :)

    #4050
    avatarslyspy
    Keymaster

    Ez valami Soho party remix?

    #4051
    avatarSade
    Member

    *kuncog* nemtom, de a function utan kedvem tamadt megnezni :)

    #4052
    avatarACE
    Member

    Szombat reggel valakinél lefutott a partyn – legalábbis a melódiájára felkaptam a fülem

    #4053
    avatarGargaj
    Keymaster

    A legmokasabb az amikor belep az ember elete elso Assembly-jere, es kb 2 mp mulva az elotte elslattyogo 14 ev koruli gamer kiskolyoknek igy csong ki a telefonja :)
    (Igen, megtortent :)

    #4054
    avatarslyspy
    Keymaster

    Szeretném elmondani, hogy még soha nem futtattam le ezt a demót bármilyen számítógépemen.

    #4055
    avatar-SP-
    Member

    Én lefuttattam többször is, de mindig kiakadt a golyópattogtatós résznél :) Csak darabokban tudtam eddig megnézni.Egyébként a State Of The Art is lement kb. 4x egy nap az egyik hátsó monitoron :)

    #4056
    avatarBery
    Member

    Nem tudom, miről beszéltek, nekem gond nélkül fut a DVD lejátszómon ;-) (Mindcandy rewlz)

    #4057
    avatarrascy
    Member

    Nekem is gond nélkül fut a Cyrix6x86-os gépemen :)

    #4058
    avatarGzenon
    Member

    Üdvözlet.Látom, régen írtak már ide, egy kéréssel fordulnék a témához:Sajnálattal vettem tudomásul, hogy a CaPaNNa weboldala már a múlt homályába veszett.Még 2007-ben volt egy cikk a hungarikumnak számító lamer demókról, jópárat elérhetővé tettek wmv fájlokban.De sajnos az oldallal együtt ezek is eltűntek, szóval ha valakinek megvannak a wmv-k, el tudná valahogy küldeni őket ?Ugyanis élek-halok az egykori lamer alkotásokért (egyébként is retronóm egyén vagyok), meg azért jó, ha megőrződnek az utókor számára, nemde ? :)Előre is 1000 köszönet.

    #4059
    avatarMurphy
    Member

    Azok nem lettek youtube-ra feltöltve? öreg hiba…

    #4060
    avatarLacoste
    Member

    Semmi gond, megvannak, feltöltöm és működni is fog: Kb. 20:00-tól próbáljátok itt: http://www.fercmuvek.hu/capanna

    #4061
    avatarslyspy
    Keymaster

    Cappannával kapcsolatos cikkek, honlap innen elérhető: http://www.scene.hu/?p=157

    #4062
    avatarGzenon
    Member

    Lacoste: JUHHÉJJ, működik ! Mégegyszer kösz, immár szintet lépett a jókedvem. :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára