☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 35 total)
  • Author
    Posts
  • #1234
    avatarMurphy
    Member

    Mi is csak néhány napja használjuk a jelenlegi portál engine-t (e107), de tapasztaltunk néhány bugot benne, ezeket szeretnénk, itt összegyűjteni.

    #1642
    avatarblala
    Member

    Szerintem hasznos lenne, ha egy forumtemara kattintvan az utolso page jonne be defaultbol es nem az elso. vagy az utolso nem olvasott. vagy esetleg ezt lehetne allitani szemelyenkent.
    (persze nekem ugy globalisan nem tetszik ez a forum, tobb a csicsa mint a funkcionalitas, nehez megtalalni a megfelelo gombokat, stb; hasonlitsuk csak ossze a pouet bbs-el; de persze ez szubjektiv)

    #1643
    avatarGargaj
    Member

    Ja amugy megint van RSS feed.
    Szivesen, maskor is.

    (Aki meg ilyen elbaszottul updateli az SQL-t annak meg nojon kaktusz a homlokara.)

    #1644
    avatarMurphy
    Member

    király vagy! Majd DC-1-el egyeztessetek, hogy legközelebb, ne legyenek ilyen problémák! Te mikor vagy online, mostanában nem láttalak…

    #1645
    avatarGargaj
    Member

    Zoommal osszekalapaltuk a jobboldali naptarat, mostmar elvileg mukodik az is.

    Ja es ize, nemtom ki irta at a datumformazo stringet “%Y-%m-%d”-rol “yyyy-month-day”-re, de erzesem szerint nem volt tisztaban a konvenciokkal :) (Legkozelebb azer ijet ne… :)

    #1646
    avatarslyspy
    Member

    Köszi köszi köszi!

    #1647
    avatarGeorgy
    Member

    IE alatt szétcsúszós bugra megoldás:#maincontent {  background: #001016;  padding: 15px;  width: 641px !important;  width: 626px;}Amúgy nem lehetne felcserélni a két oldlat?

    #1648
    avatarzoom
    Member

    Köszi ez hatott :)
    A poziciók revizálva lesznek ha már nem lesz bugos :)

    #1649
    avatarGeorgy
    Member

    Estleg a két oldalsó sávot nem lehetne felcserélni?

    #1650
    avatarzoom
    Member

    Újra? :D
    Eddig fordítva volt, a főmenüt kivéve :)

    #1651
    avatarGeorgy
    Member

    Épp azt kéne balra :P

    #1652
    avatarzoom
    Member

    Így milyen? :)

    #1653
    avatarslyspy
    Member

    Színeiben tökéletes :)
    De most, hogy a menü gombok a másik oldalra kerültek lehet megfordítani a színezésüket. :DD

    #1654
    avatarzoom
    Member

    Nemis, akkor volt rossz a szinezésük amikor még jobboldalt volt :)

    #1655
    avatarGer
    Member

    Jó lenne betűméretet állítani. Sok helyen (pl google) van ien ctrl+egérgörgő dolog. Nem tudom mit tud az e107, de ez jó lenne itt is.Továbbá: Van itt egy olyan topik, amiben vannak idézetek. Sajnos a 4 pixeles karaktereket elég nehezen olvasom. A duplán egymásba ágyazott idézeteknél pedig (lásd 2. oldal u.ott) egy /html becsúszik a szövegbe. Mit tudtok ti erről?

    #1656
    avatarGargaj
    Member
    Ger wrote
    Jó lenne betűméretet állítani. Sok helyen (pl google) van ien ctrl+egérgörgő dolog. Nem tudom mit tud az e107, de ez jó lenne itt is.

    Az bongeszofeature szal hasznald nyugodtan :)  

    #1657
    avatarGargaj
    Member
    Ger wrote
    Továbbá: Van itt egy olyan topik, amiben vannak idézetek. Sajnos a 4 pixeles karaktereket elég nehezen olvasom. A duplán egymásba ágyazott idézeteknél pedig (lásd 2. oldal u.ott) egy /html becsúszik a szövegbe. Mit tudtok ti erről? [/html]

    Ezeket igyexem fixelni.

    #1658
    avatarteo
    Member

    szavazas:

    tobbszor elofordult, hogy ha beleptam masik geprol ujra szavazhattam. nemtom, hogy torli e az elozo voksom vagy sem, de gondoltam megemlitem…

    #1659
    avatarMurphy
    Member

    A szavazas jelenleg cookie alapján megy, mert szerettük volna, hogy ne csak a tagok szavazzanak… Mivel az eredmények a mostani szavazásnál nagyon torzak lettek, esélyes, hogy legközelebb nem így lesz

    #1660
    avatarslyspy
    Member

    sztem az ilyen sima mi a kedvenced c. szavazásoknál felesleges, de az ilyen felmérés jellegűeknél meg érdemes.
    az aktív scenerek elég jó keresztmetszetét adják az oldal regisztrált látogatói.

    #1661
    avatarChip
    Member

    Nem volt egy egyszeru moka a regisztralas. Allandoan “Sikertelen regisztracio” hibauzenetet kaptam es nem volt elarulni miert lett sikertelen… Kb 6x probalkoztam, 1x masik geprol is. Vegul Murphy rakott be, de amint probaltam a meglevo accounthoz avatart feltolteni png formatumban, rogton kileptetett, es ujboli belepesem utan 2db Chip volt bejelentkezve.

    #1662
    avatarMurphy
    Member

    Kösz, jó, hogy ilyesmi kiderül, lehet, hogy voltak még így jó páran…

    #1663
    avatarChip
    Member

    Ezexerint meg lett a hiba?

    #1664
    avatarMurphy
    Member

    dehogy, egyrészt fogalmam sincs a php-hez, másrészt most energia sincs ilyesmire… a PHP tudor a gargaj, majd ő megmondja a frankót!

    #1665
    avatarslyspy
    Member

    kiprobaltam most, es nalam zokkenomentes volt a dolog… tele van izgalmas anomaliakkal ez az oldal-engine.

    #1666
    avatarMurphy
    Member

    Korábban már valakinek volt gondja, akkor teszteltük, és akkor szintén jó volt nekünk. nem túl szerencsés ez így…

    #1667
    avatarChip
    Member

    Kerdes, hogy milyen bongeszovel csinaltatok. En Firefox 2.0.0.3-al winfoson.

    #1668
    avatarslyspy
    Member

    en is azzal csinaltam…

    #1669
    avatarscoundrel
    Member

    nekem magamtol sikerult, elsore.
    most probaltam ki az avatart, az is.

    en is firefox 2-est hasznalok.

    cU.sco

    #1670
    avatarrascy
    Member

    Az Online menüben azt írja hogy 249 tag van, de ha megnézem a taglistát, ott már 400 felett járunk. Most hogy is van ez?

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 35 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára