☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Minden ami nem Scene.hu Demoscene otthon, munkában Reply To: Demoscene otthon, munkában

#6611
avatarrawbits
Member

Az elmúlt fél évben kutató-mérnökként dolgoztam a Miskolci Egyetemen és különböző adatgyűjtő/elemző rendszerek fejlesztése volt a feladatom. Én nem gondolom, hogy problémát csináltam volna a dolgból, mert ugye 8 órában reggel 8-tól este 9-ig sok minden belefér – meg persze aztán egész éjszaka otthon tovább. Két gépem van itthon is és a munkahelyen is volt, szóval az egyiken ezt kódoltam a másikon azt. Amúgy is egy új építésű de jól eldugott laborba költöztem be ahol max a főnököm keresett de az is csak ha vendégeknek dicsekedett az új laborral… Előtte kocsmáros voltam és most Jan. 1-től meg fogalmam sincs mi, de remélem valami leszek. Ki tud valami jó munkát? Programozok bármit kajáért! XD Egyébként köszönhetően a Function-nek használom a Processing-et és nem kerül túl sok időbe az ötleteim megvalósítani. Aztán csak portolgatni kell a már jól működő és hasznosnak bizonyult részeket C++-ba.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára