☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Programozás Technikailag intró valójában demó, effekt képzés Reply To: Technikailag intró valójában demó, effekt képzés

#6544
avatarpacshu
Member

Teljesen igazatok van, végülis első soron engem kell, hogy szórakoztasson (ami már meg van, 4. napja kb nem áltam fel a géptől – és ockódva megyek holnap dolgozni, azért nem volt eredménytelen), méret meg majd lesz valahogy.Érdekes egy ajtót sikerült kinyítnom, amit már meg kellet volna tennem, mindenesetre most érdemes kávé részvényeket venni, az biztos, hogy nálam nőni fog a kereslet.Travis:Próbáltam lefordítani a ‘Cybernetic genetics’ demo-t, de sajnos kb 10mp után csak úgy leáll, de majd még meg debugolom a héten, ellen ben a kódban elég sok érdekes függvény van amit majd felhasználnék (drawing.c) és tetszik az a megoldásod is ahogy a irományokat kiszervezted ezekbe a cgs fájlokba.Másikat még nem próbáltam ki, a GL számomra még odébb lesz, bár a processinggel régen már játszogattam vele, de szeretnék egy kis x,y-ban stabil alapokon állni.Caiwan:https://github.com/kusma/vlee/tagsAzt hiszem ezek azok, köszi az infot, én eddig olyan gyér eredménnyel találtam “tananyagot”, de mostmár lassan annyi lesz, hogy be is takaroszhatnék vele :) .Köszi!

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára