☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Programozás Szegény ember 3DS betöltője Reply To: Szegény ember 3DS betöltője

#5963
avatarGeri
Member

Én nekem a magam részéről arra kell hogy kissé módosítva közkinccsé varázsoltassak valakivel egy jó és egyszerű 3ds loadert LGPL licensszel, mert a jelenlegi 3ds loaderek írtózatosan szarok, és egy füst alatt beleteszem az enginembe is. A tiedét, ha felteszed netre, egyszerűsíteni szándékozom, írni hozzá egy pointerkimenet alapú nagyon egyszerű infrastruktúrát, majd a sourceforgera feltenni.ha esetleg van msn vagy skype címed, hatékonyabban meg tudjuk kommunikálni a dolgot.azt meg, hogy a textúrát ez a kód töltse be közvetlenül, se a libraryhez, se a te saját kódodhoz nem javaslom, sokkal jobb az ha a kódok különálló szigetecskéket alkotnak, amelyen belül egy teljesen független alegység pl a 3ds betöltő, ami csak pointereket és pl textúra neveket szór vissza. de ha ez nem így lesz, mint már mondtam, én ilyenre át fogom írni, mert így illeszthető be meglévő projektekbe (pl példának okáért az enyémbe) a legkönnyebben – gondolom mások is hasonlóképpen vannak a dologgal.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára