☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Programozás [szavazás] Linuxos demó kódolás Reply To: [szavazás] Linuxos demó kódolás

#5116
avatarpontscho
Member
Geri wrote
 És ezek közül melyik készült demoscenereknek?

Ha egy demoscener nem erti meg az “igy tegyel ki egy ablakot” tutorialt, akkor az huzzon vissza az iskolapadba, mert akkor egy 3D engine-t sem fog tudni osszehozni, mert nincs meg hozza a szukseges alapismeret.

Geri wrote
tele van a netMás tollával ékeskedsz. De megértem, a sajátoddal nem tudnál, mert nincs.

Nincs szuksegem arra, hogy mas tollaval ekeskedjek, vannak sajatjaim. Tudod a fresh demok kozul mar a masodiknak volt – bar akkor meg nem publikus – linuxos verzioja. Nem sokkal utana mar kiadott is volt. Sot, a mai napig az osszes fresh/rebels 64k-nak, amit mi csinaltunk pasy-val vagy amelyiknel megkertek, van linux verzioja is. Valamint nem csak demokkal foglalkoztam anno, hanem pl. van munkam az OpenAL-ben, egy jo adag az MPlayerben, satobbiben is.Szerk: najo, a szemelyeskedest kiszedtem, ez az e107 editor es ertelmezo meg egy szar. Minden tag le van zarva, de ennek oromere megis egy blokk lett az egesz post.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára