☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Programozás [szavazás] Linuxos demó kódolás Reply To: [szavazás] Linuxos demó kódolás

#4967
avatarpontscho
Member

poncso, a “nem lehet lekerdezni”-t en mondtam. Es latszolag NEM lehet lekerdezni SDL_mixer-el, hacsak nem implementalod a sajat bufferfillezo rutinodat, akkor meg minek a sok highlevel faszsag.  Igy ebben a formaban teljesen igazad van.Az openAL-rol meg annyit, hogy ha megirnam a sajat bindingemet akkor persze fordithatnam ugy ahogy akarom, de mivel mar valaki megirta, aki raadasul benne van az openal standardizacios committee-ben, nincs kedvem ujrairni, es AZT viszont nem forditom/linkelem ugy ahogy akarom. Na openAL tema lezarva, majd 1 ev mulva mar biztos jo lesz, akkor visszaterhetunk ra.  Ezert mondtam, h anno mikor minifmod/osx-et csinaltam, ott nem volt semmilyen altalad jelzett problema vele. Sot, mikor nem is tudom mar melyik demot pakoltam at, akkor is a “standard” frameworkot hasznaltam, akkor sem volt vele gond. Mindegy, ebben a formaban ugysem tudjuk ezt rovidre zarni :)

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára