☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Minden Más Flame a te anyád! Reply To: a te anyád!

#2579
avatard-lee
Member

Nezd, poenbol irtam le, hogy Brite Rainbow, mint ahogy Ti is neveztetek mar minket sokmindennek, ezt Te is nagyon jol tudod. 10 ev tavlatabol hidd el hogy nem vagytok a bugyunkben, hogyha meg raadasul Antiq2002 volt az utolso partitok szerintetek is, es Te magad is mult idoben beszelsz volt csapatotokrol, akkor meg ide is ervenyes a mondas: “…halottakrol jot vagy semmit.” Amiert tenyleg erdekes lett volna, az ezekszerint Shaman kooperalasaval keszult … vs. Aries, az pontosan csak amiatt, hogy semmisegekbol mekkora ugyet csinaltunk akkor, meg nagy lelkesen. Hogy kint van a log nektek mai napig, kulonosebben semmit nem bizonyit semmit, csak azt, hogy mennyi ember szolt hozza valamelyik erv/velemeny oldalan, es azt kell hogy mondjam, akarmennyire is furcsa, de legalabb volt elet akkor egy ilyen listan. Orulok ugyanakkor hogy tenyleg figyelsz a velemenyemre, ha kiszurtad, hogy 2004-ben esetlegesen ismet leirtam negativ velemenyem valamiert a BR-rol vagy valamilyen dolgarol, megnyugtatlak ismeteltem, nem tudatosan tortent sem akkor, sem most. Ha meg mar ennyire erdekel, felvetel arrol az esetrol nincs, 2001-ben tortent Dunaujvarosban.
Eskuszom, ha Black Rainbowokat fogok latni mindenutt, kezeltetni fogom, szakemberrel. ;)
No meg szvsz, inkabb partizni gyertek, igy is keves az ember…

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára