☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Minden Más Flame a te anyád! Reply To: a te anyád!

#2576
avatard-lee
Member

http://www.blackrainbow.hu/
Itt nincs is semmi.
10 eves dolgokrol meg bizton allithatom nincs kedvem vitatkozni, mellesleg meg a sajat oldalunkon sem tudom mi van, nem hogy a tieteken. Fogalmam sincs mit irtatok ki (mint kiderult az is, fogalmam sincs hol), de ez legyen a ti dolgotok. Amiket 10 evvel ezelott beszeltunk ezekszerint Shamannal egyutt, az akkor volt, nem hinnem hogy ma 2008-ban barmirol is beszelnunk kellene, plane mult beli dolgok miatt amik aktualitasukat vesztettek. Hogy nem lettem azota se szimpatikus nektek, az meg talan tenyleg nemar a melyen tisztelt demoscenere publikumara tartozzon.

Ahh, megtalaltam menetkozben! (http://br.demoscene.hu/)
Elolvastam,de nem tartok benne semmi sertot. (Ellentetben a mostani szemelyeskedos cirkuszotokkal.) Kavera, beszelgetesre meg nyitott vagyok barmilyen partin – foleg Functionon ;) – bar kulonosebben sokat nem hinnem hogy tudnank egymasnak mondani barmit is, leven mindket csapat fenykora valahol messze a 90-es evek vegen, 2000 elejen volt.

Ja, most latom, hogy az izgalmasabb resz “Blach Bug” neven fut…
A vege tomeny szemelyeskedes, ha igy erzitek meg mindig, am tessek. Ettol nekem most mar se jobb, se rosszabb nem lesz. (Feltetelezem nektek sem.) Mindenesetre eleg gaznak gondolom, hogy a weboldalnak inkabb magyarazatokbol kell allnia, meg 1000 eves fiatalkori levelezgetesbol, meg ma 2008-ban is, de ez a Ti dolgotok, es egy kiadosabb beszelgetestol sem valtozik meg a velemenyetek sem rolam, sem a ratok kigyot bekat akkor kiabalo kis tarsaimmal. (Stephent meg gondolhatjatok, hogy nem ezert vettuk be, mert olyan szepen kritizalta A BR-t. :D)

Arrol meg hogy mennyire el vagytok tevelyedve ketten Ariessel, arulkodjon az, hogy immortal rat munkassagat olyannyira ertekeljuk, hogy mai napig fent van az exceed belso levelezolistajan is, hoppa! (Meg meg par altalunk nagyra becsult non-exceedes demoscener.) Szerintem tullephetnetek mar ezen az egeszen, ha ettol jobban erzitek magatokat 2008-ban, bocsanat az esetleges akkori szemelyeskedo stilusert, de a megfogalmazott kritikakat (summassan) miszerint nem a legjobb demo volt ez akkor, es siman a 3. helyezett finn cucc erdemelt volna gyozelmet, fenntartom.
Tudom, szeretnetek azt hinni, hogy a White Rainbow is az en szellemi termekem (vagy minek nevezzem?!). Hat nem, abba en is mar csak harsany rohogesek kozepette lettem beveve idovel. :> Gyakorlatilag nem sokkal elobb tudtam meg en is, hogy mi az, hogy” benne vagyok”, es hogy megis mifele komoly releasek is azok, es milyen egyenkoncepcio alapjan keszultek. Hogy mai fogalmak szerint is ertheto legyen, a WR olyasmi mint az” FR minus” sorozat, csak sokkal rosszabb volt. :D

Tovabbi sok sikert sracok mindenesetre (a Drupal szerintem is jo dolog! :)), ezt a temat meg szvsz hagyjuk mar, fogalmam sem volt rola, hogy ez meg ma is ilyen elenken el bennetek, mikor nalunk mar hazon belul az okozza a legnagyobb izgalmat, hogy ki hazasodik epp, vagy hogy ki valt epp csaladapava, vagy ki epp milyen orszagban van, es mennyi ideig meg…

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára