☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PLUS/4 plus4 napi chitchat Reply To: plus4 napi chitchat

#2210
avatarJailbird
Member

Edhellon, a többség végül is úgy döntött hogy legyenek egyéb 8 bites Commodore alapú cuccok is az adatbázisban, és Perff is pozitivan állt a dologhoz, nemsokára talán lesz is belőle valami. Hogy őszinte legyek, az elején egy kissé szkeptikusan fogadtam az ötletet, viszont később átálltam a másik oldalra. Valószinűleg nagy löketet ad majd a Plus/4 és a Vic20 scene-nek is ha végre lesz egy rendes, átlátható scene-adatbázisuk. Radikális C64-es CSDb usereknek pedig marad majd a szűrős megoldás, ami már jelenleg is működik legal/illegal szűrés formájában. A kapcsolódó topic itt. Egyéb, a Plus/4 nekem is felkeltette a figyelmemet. Jedi által emlitett két gfx app-ot, hát hogy is mondjam, elég szegényesnek érzem. Esetleg rá tudnám beszélni Oswaldot hogy operálja bele a P1-be a Plus/4 grafikai üzemmódjait. Van erről valami doksi?Btw, Murphy: az a gond, hogy az eredmények dinamikusan kötöttek a releasek adataihoz. Ha valaki nem rakja fel CSDb-re a partyn kiadott nevezését, addig nem is lesz fenn a resultson… Ezt jelenleg csupán úgy lehet kiküszöbölni hogy egy comment-be valaki benyomja az eredményeket, ami ebben az esetben úgy látom meg is történt általam :)

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára