☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Scene.hu Demoshow Reply To: Scene.hu Demoshow

#1698
avatarAti
Member

Miért ne lehetne több 8bit vetítve? Én pl PC demokat nézni tuti nem mennék el, azok nemnagyon kötnek le (bocs, én pluszin nőttem fel), de ha szóltok előre, hogy lesz Plus4 a programban, akkor igen.

Ez a scene népszerűsítés pedig szerintem elég halott ötlet. Ezt gyakorlatilag csak a mi korosztályunk érti és értékeli. Mi magunknak próbáljuk életben tartani, de úgytűnik, ez egyre kevésbé megy. A scene aranykora már elmúlt, és nem is fog visszajönni szerintem. Az emberiség kultúrájában voltak és lesznek különböző korszakok, de egyszer mind végetér, lesz helyettük más. A rock and roll is elmúlt szépen. Ettől persze vannak ma is, akik szeretik, sőt művelik is.
A scene is múló dolog, de akiket a fénykorában megfertőzött, az mindig is szeretni fogja.
A scene fogalmához pedig szerintem a release szorosan kapcsolódik, ha már nem lesz új produkció, akkor még mindig megmarad a barátság.

kicsit elkalandoztam az eredeti témától, bocs…
Szóval Murphy, igenis legyen egyszer Plus4 rész is, Te tudod mit jelent néhány öregembernek!

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára