☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Grafika Vajon ki lopott kiről?

Viewing 22 posts - 1 through 22 (of 22 total)
  • Author
    Posts
  • #1242
    avatarMurphy
    Member

    Fogorvosi oldalakat nézve találtam :)http://web.axelero.hu/adam0115/hu/esztetikai.htmLegfölső kép…Vajon ez a Louie képe, vagy az, ahonnan ő másolta? :)

    #2421
    avatarrascy
    Member

    Szerintem Louie képéről másolták :)Beszélek is a fejlesztővel, mert ismerem őket… hmmm… még ilyet ;)

    #2422
    avatarrascy
    Member

    Ez egy érdekes link a témával kapcsolatban: http://www.kameli.net/nocopy/nocth1.htm

    #2423
    avatarMurphy
    Member

    erről tervbe is van véve egy cikk a közeljövőben

    #2424
    avatarBery
    Member

    Már a régi festőnövendékek is úgy tanultak, hogy másoltak. Először el kell lesni a technikákat, aztán, ha van tehetség, csak kicsiszolódik a saját is :)

    #2425
    avatarblala
    Member

    Errol mindig az jut eszembe, hogy amikor egyszer hazamentem Assembly-rol, es otthon kinyitottam a spajzajtot, a zajto belso oldalan Rendall a kompon eppen indult kepe fogadott, nemi (kep)zavarral vegyitett sokkot okozva piciny fejemben :)

    #2426
    avatarMurphy
    Member

    Melyik Rendall kép?

    #2427
    avatarblala
    Member

    az “unless you run bitch, i will fuck you” cimu, 1996-bol. a kovetkezo peldanyt talalta a google a “runbitch” keresokifejezesre: http://maniera.wbp.zabrze.pl/foto/vallejo/runbitch.jpg ez (marmint a link) viccesen egy Boris Vallejo-gyujtemeny kozepen van, van meg itt Ward, meg Lazur, meg nyilvan sokan masok is :) Ugy tunik a gyujtemeny osszeallitoja kicsit osszemosta Vallejo-t es a demoscene fogalmat, mert olyanok is vannak amiknek latvanyosan nem sok kozuk van Boris bacsihoz.

    #2428
    avatarslyspy
    Member

    sarkany es no. meg kard.

    #2429
    avatarzoom
    Member

    Anno akartam csinálni egy képet “Sárkány, nő és autó” címmel. Tuti siker lett volna :)

    #2430
    avatarLacoste
    Member

    A Function 07-en ha kiadod én tuti szavazok rá! Ha most megszeszéljük, lehet érdemes lesz rajzolni, mert már tudod kik fognak rá szavazni. :)

    #2431
    avatarrascy
    Member

    Ha ilyen korruptság lesz a Function 07-en, akkor en nem is megyek… ;)

    #2432
    avatarBery
    Member

    A Functionon mindig ez van: Zoom képeire szavazunk és akkor kapunk ingyen belépőt ;-)

    #2433
    avatarSpenot
    Member

    En olyan kep elkoveteset fontolgattam regen, amin egy sarkanymotivumokkal diszitett Citroen 2CV-ben (== auto + kacsa) ul egy nokbol allo elozsuri. Valoszinuleg gondot okozott volna az elozsuriseguk kifejezese =)

    #2434
    avatarrascy
    Member
    Bery wrote
    A Functionon mindig ez van: Zoom képeire szavazunk és akkor kapunk ingyen belépőt ;-)

    Értem…. tehát ha nyerni akarok a grafika compon, akkor szervezzek egy party-t :)

    #2435
    avatarBery
    Member

    Felesleges, Zoom se nyert a Functionon :) Igaz, nem is indult :)

    #2436
    avatarzoom
    Member

    Hja, utoljára kb Flag2002-n neveztem képpel :)

    #2437
    avatarLacoste
    Member
    rascy wrote

    Bery wrote
    A Functionon mindig ez van: Zoom képeire szavazunk és akkor kapunk ingyen belépőt ;-)

    Értem…. tehát ha nyerni akarok a grafika compon, akkor szervezzek egy party-t :)

    NEM ! Csinálhatsz bármit, csak alulra írd oda, hogy MADE BY ZOOM ! és akkor arra szavazunk ! :))

    #2438
    avatarMurphy
    Member

    Ha te szervezed a party-t, akár úgy is tudsz győzni, hogy rád nem is szavaznak. :D

    #2439
    avatard-lee
    Member

    http://youtube.com/watch?v=dWicV5JwNJ8Ugyan nem lopott, de ugyes.

    #2440
    avatarBery
    Member

    Na, de 4 évig gyakorolta azt az 1 percet ;-)

    #2441
    avatarVickey
    Member

    Nem semmi…

Viewing 22 posts - 1 through 22 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára