☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 20 posts - 61 through 80 (of 80 total)
  • Author
    Posts
  • #5618
    avatarCharlie
    Moderator

    Ja, lehet. Fogok is szervezni pár partyt az idén. De a SceneCON nincs a listámon és nem is lesz.

    #5619
    avatarslyspy
    Keymaster

    Látod, te is a dekadens nyugatra pazarlod kreativitásod, pedig holott itthon csak a dudva és muhar növekszik.

    #5620
    avatarGargaj
    Keymaster

    Foleg szombat delelott.

    #5621
    avatarCharlie
    Moderator

    Én attól tudok (organizerként) agyvérzést kapni, amikor pl. valaki megjön szombat este fél hétkor a partyra, majd 30 perc múlva már 5 sörön van túl, majd mozgáskoordinációs nehézségekkel súlyosbítva az arcodba esik és közli, hogy szar a party, mert nem mennek demók a projektoron (ahol amúgy kb. félóránként mentek a nap korábbi szakaszában – esetleg egész péntek este, és most a compok előtt 1 óra szünet van, vagy éppen valami köztes programra készültök, ha hagyná).

    Végül beteszel egy demót, hogy kussoljon, aminek az első 20 másodpercét megnézi, aztán kitántorog egy újabb sörért és felelejt visszajönni. Mire visszajön a demó végetért, és goto 10.

    Este 8-kor ugyanez az arc már rinyál, hogy mé nincsenek már compók, mert meg akarja nézni a “hipervicces” wild demóját a kivetítőn, aztán 11-kor ellép a vérbe az utolsó BKV járattal, végül megírja a scene.hu-ra party reportban, hogy jó volt a party, csak kár hogy nem mentek demók a projektoron, és túl rövid volt.

    Ja és a prizegivingre nem megy el az ötödik helyezettnek járó díjért, de utána fikáz, hogy nem tudja mivolt az átadón, és hogyhogy még nincs fent a cucca a scene.org-on.

    A másik, amitől beszarok, hogy minden partyn orgának néznek, és:

    – Te Csárli, mé nem mennek amigás demók a projektoron!?
    – Nem tudom.
    – De menjenek már!
    – Menj oda, szólj az orgáknak.
    – Na de nemááár, tegyél be pár amigás demót!
    – Bazeg, nem vagyok orga, ott vannak fent az orgák, szóljál, hogy legyen demó.
    – De most mé nem teszel be amigás demóóót, ne legyé má geci, te divatamigás!
    – …

    (Persze a nap előző 8 órájában konstans amigás demót néztünk többekkel a gépemen és közben végig hallgattuk a Leon “Lamiga! Paraxt!” ordítozásás a terem túlvégéből.)

    No, thanks.

    #5622
    avatarGargaj
    Keymaster

    Ez mind azert van mert nem volt screenshot a riliz mellett.

    #5623
    avatarslyspy
    Keymaster

    Charlie, esküszöm kimegyek bebaszni valami külföldi partyra ahol ott vagy/orga vagy és vegigcsinálom ezeket, hogy érzed a törődést.

    Komolyra fordítva: szerintem NAGYON nagy szükség lenne legalább még egy partyra. És kellemetlen alakok mindig vannak. Szerintem inkább az lenne a lényeg, hogy a többi jelenlevőnek (köztük nekem is) mekkora élmény a dolog.

    #5624
    avatar-SP-
    Member

    Úgy van. Én – még ha nem is tudok demót írni – baromira élveztem az összes eddigi magyar partyt, és a srácok-csajok akik velem jöttek, szintén nem bánták meg. Szóval ja, party az kell.
    Én is szerveznék demopartyt szívesen, csak tudom, hogy nulla tapasztalattal szar lenne :P

    #5625
    avatarTravis
    Moderator

    Először mindenkinek 0 tapasztalati pontja van.

    #5626
    avatarvincenzo
    Member

    -sp- ha tényleg nekiállnál szervezni, audió dolgokkal tudok segíteni. nem, nem szervezőnek jelentkezem, hanem inkább tanácsadónak :)

    #5627
    avatarslyspy
    Keymaster

    Na, ki az, aki szervezne, és nem csak fellángolás jelleggel, hanem tényleg, azaz tevőlegesen is tudna energiát belerakni? (Vannak tapasztalt emberek, akik ha szervezni nem is akarnak, biztos vagyok benne, hogy tanácsaikkal szívesen segítenek.)

    Azért kérdezem, mert ha mégis szerveződne véletlenül party, kire lehet számítani.

    #5628
    avatarslyspy
    Keymaster

    Szavazást csekkoljátok mellesleg.

    #5629
    avatarBery
    Member

    21-en már jönnének.

    Ki volt az a három, aki arra szavazott, hogy ne legyen? Álljon fel! ;-)

    #5630
    avatarCsio
    Member

    Sly: én szerveznék, 0 tapasztalattal, március 5-re. Hasznos tanácsokat nagyon szívesen fogadok, tényleg kell. Előre is köszi!

    #5631
    avatarCharlie
    Moderator

    Bery: Én arra szavaztam, hogy spambot vagyok.

    Csio: Kell place, árammal (elosztók-hosszabbító az asztalokig legalább), fűtéssel, projektor, vászon/üresfehérfal, hangcucc. Esetleg internet. Minden mást megoldunk helyben. :P

    #5632
    avatarslyspy
    Keymaster

    Csio: nekem egy a tanácsom: juttasd el az információt a célközönséghez. Ez esetben pl. küldjél egy hírt, vagy legalább infót, amit meg lehetne írni itt a scene.hu-n.

    #5633
    avatarCsio
    Member

    okay, köszi skacok! Akkor nem maradt ki semmi…kivéve a hírt (azt én írjam meg és küldjem be, vagy mi a szokás?). Köszi

    #5634
    avatarslyspy
    Keymaster

    Murphy gyorsabb volt. Ha van kiegészítenivalód akkor mondd, és belerakjuk. (Amúgy annyi a dolog, hogy küldesz egy mailt Murphynek vagy nekem, vagy hír beküldése, ahova leírod a lényeges infókat meg linket, mi meg megírjuk, kirakjuk.)

    #5635
    avatarCsio
    Member

    Téháikszfrendsz!

    #5636
    avatarCharlie
    Moderator

    Kitoltam 1 Busodore bannert azokra az oldalakra, ahova tudok bannert kitolni, amelyek: amigaspirit.hu, pegasos.hu, apro.amiga.hu, amiga.hu

    Örvendjetek.

    #5637
    avatarCsio
    Member

    és persze köszönjük is!

Viewing 20 posts - 61 through 80 (of 80 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára