☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 80 total)
  • Author
    Posts
  • #1384
    avatarCharlie
    Moderator

    Lesz. 2009 június 20. Csoki. Jössz. Ebben a topicban lehet kérdezni, okoskodni, rinyálni, beszólni szarul, stb. Legfeljebb ignoráljuk. :)

    #5559
    avatarBery
    Member

    Huhh, de közel van ez már! Persze örülünk, csak jajj, nincs idő release-re :)

    Kérünk példa értékű Opening Ceremony-t, meg végre egy profi díjkiosztót itthon is. Előbbiben Invite intro/demo legyen minimum, utóbbiban minden díjazott produkció bemutatva, legalább kis részletében.

    Na meg minden kategóriában legalább 3 színvonalas indulót! :)

    #5560
    avatarpasy
    Keymaster

    A profi díjkiosztónak semmi akadálya. Csak azzal kell számolni hogy az utolsó kompó után nam 1.5 órával hanem 4-5 órával lesz díjkiosztó. Melyik a jobb? Válasszatok!

    #5561
    avatarBery
    Member

    Ne viccelj már! Szerintem elég 2 percet várni két díj átadása között – addig a remek konferanszié szóval tartja a nagyérdeműt :) -, amíg kikeresed az adott zenét, képet, demót a kompó gépen és kiteszed a projektorra. Gondolom egy másik gépről megy a parti engine, így csak át kell kapcsolni. Vagy rosszul gondolom?

    Az értem, hogy egy parti után erre más kevés az energia, meg fáradtak a szervezők, de szerintem ez azért nem annyira vészes.

    #5562
    avatarBery
    Member

    Még valami fontos!

    A Magyar Demoscene Egyesület nevében szeretnék a legfiatalabb dobogósnak felajánlani egy különdíjat.

    Legfiatalabbnak 20 éves korig lehet lenni!

    Ha több fiatal végez a dobogón, akkor vagy több díjat osztunk, vagy szubjektíven eldöntjük, ki volt a legjobb.

    Egyelőre compo megkötöttség nélkül. De a díjazás finomításának a jogát fenntartjuk a partiig.

    #5563
    avatarabcug
    Member

    van egy gf6200-esem ajandekba, bery 8500-e melle :) na ? :))) blalanak pont jo lenne :)

    amugy 8-bites compora ha kell van egy hibatlan plus4 + 1541 (meg talan egy 1531, ha megvan meg). ha kell dijjnak ingye odaadom , de most tenyleg! :)
    elvinni ugysem akarta senki (pedig kinalgatom mar vagy 2 eve :)

    #5564
    avatarCharlie
    Moderator

    En elviszem, nem dijnak. :) Nem vicc. :P Sot, meg valami sort, csokit vagy ilyesmit is kaphatsz erte.

    Rossz tapasztalat van az ilyen 8 bites HW-k osztasaval dijjnak, altalaban a Vateran/sufniban vegzik, es az meg a jobb eset, ha nem a kontenerben a place elott.

    #5565
    avatarblala
    Member

    ja, csak 1 szamjegyet kell fiatalodjak, es akkor epphogy beferek a fiatal korosztalyba! jajj de akkor most rilizt is kell gyartani? :)

    #5566
    avatar-SP-
    Member

    \o/ megyek! :)
    Legalábbis remélem :P

    #5567
    avatarteo
    Member

    blala – csak szamrendszer kerdese :D

    #5568
    avatarabcug
    Member

    charlie: bbox 64k/demo, scenecon2009 es megkapod kulondijkent :)))
    de aztan legyen benne traktor vagy valami es software-render :)

    #5569
    avatarpohar
    Member

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

    #5570
    avatarTravis
    Moderator
    #5571
    avatarpohar
    Member

    fotosop :)

    #5572
    avatarCharlie
    Moderator

    Nagyon lett ottlap! Mesz, olvasol, regisztralsz, joneked!

    #5573
    avatarTravis
    Moderator

    Lesz Linuxos compogép?

    #5574
    avatarBery
    Member

    Hurrá! Legjobb!

    Mindenki eldob mindent, release-t gyárt! ;)

    #5575
    avatarpasy
    Keymaster

    Travis: ha lesz linuxos demo, lesz ubi a gépen

    #5576
    avatarabcug
    Member

    mesa 7.0.3 + gma950 ? :)))

    #5577
    avatarTravis
    Moderator

    Pasy: Akkor egyre már számíthattok. Köszönöm.

    #5578
    avatarblala
    Member

    ja, a mac kompogeppel is vigyazni kell, gma950 lealaz!

    #5579
    avatarSlapec
    Member

    Eletembe nem voltam meg partyn, de szeretnek elmenni, meg indulni is. Az nem baj, ha nem ismerek majd ott senkit? :)

    #5580
    avatarMurphy
    Member

    Hát eljössz, és egyből fogsz ismerni embereket. :)

    Meg itt a fórumon, sok emberről tudsz már sokmindent. Te se tartsd vissza a véleményed, meg járj fel skype chatre, akkor egyből lesznek páran akik téged is ismernek.

    #5581
    avatarabcug
    Member

    ja es van ilyen hagyomany, hogy amikor meglatsz egy ‘organizer’ polos urget akkor windows telepito (lehetoleg xp sp1 :) lemezzel hadonaszva hangos ‘amiga sux’ kurjangatassal udvozlod oket…

    biztos lesz koztuk jo par aki nagyon fog neki orulni…

    — a jatek neve ‘megegyszer hatulrol’ :)))

    #5582
    avatarpasy
    Keymaster

    Az direkt jó ha nem ismersz senkit. Nagyon örülünk az új arcoknak!

    #5583
    avatarCharlie
    Moderator

    Abcug: *AAASIT*… Gyenge volt. Es szar is.

    #5584
    avatarslyspy
    Keymaster

    Ja, mi se ismertük egymást először, és addig tök jó is volt nekünk.

    #5585
    avatarBery
    Member

    Az a jó, ha eljössz egy partira, hogy olyan embereket ismerhetsz meg, akiktől tanulhatsz, akikre talán büszke leszel, vagy akiket egyszer még letagadnál :)

    #5586
    avatar-SP-
    Member

    Slapec: Hajrá!! Én is alig ismertem valakit mikor először voltam partyn (egész pontosan Maxiet és Gargajt a suliból), de nem bántam meg ;) A scenerek jó arcok (i can has seggnyalás) :P

    #5587
    avatarabcug
    Member

    ha meg megsem akkor jo elmeny es inspiracio egy fucktrohoz :)

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 80 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára