☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Posts
  • #22907
    avatararchee
    Member

    Megyek Main-re, és ma elkezdek egy közepes szintű 4K-t. Mid vagy ASM/C zenére lenne majd szükségem. Nagy köszönet és fame annak aki ad.

    #22993
    avatararchee
    Member

    Slyspy volt az életmentő. De kár, hogy senki más nem aktív.

    #22994
    avatarYADA
    Member

    Addig orulj amig nem en adok neked bocibocitarkat! :)
    Ahogy rajzolni is csak palcikaembert tudnek. :)

    #23203
    avatarMurphy
    Member

    Archee+Sly: Gratula a Main győzelemhez!

    #23217
    avatarrascy
    Member

    Szép lett. Gratulálok!
    De hol a sárga kacsa ? ;)

     

    #23257
    avataradsr
    Member

    Gratula! Bár nekem jobban bejött a TRSI demó, de a lényeg a magyar győzelem!

    #23306
    avatararchee
    Member

    Egész jó parti volt, ne írjak egy riportot? Vagy képeket tegyek fel? Meg Marseille is jobb hely, mint gondoltam.

    #23307
    avatarMurphy
    Member

    Mindenképp írj, biztos sokakat érdekelne!

    #23330
    avatararchee
    Member

    Akkor közkívánatra írok.
    Képek itt: http://www.trickytruck.com/temp/mainduma/hq.html

    Utazásként a legolcsobb megoldás a Ryanair volt így két héttel a parti elött, nem védett átszállással. A parti napján

    csak drága jegyek voltak, ezért megnéztem Marseille-t egyedül.

    Avignonba vonattal érkeztem. A party homepage-e szerint innen taxival eljutunk a célba 15 euroért. Taxi azonban sehol sem

    volt, és megpillantottam egy társoságot, ahol az egyik srác pólójára az volt írva, hogy “google code summer”. Így

    megkérdeztem oket, hova mennek, és ezzel el is kezdodött számomra a parti. Ok már egy órája vártak taxira, állítólag mind

    a 40 taxis TGV állomásnál vadászik. Felhívtuk a szervezoket, akik nem értek rá autozni. Végül mégis jött Taxi, és 24-ért

    elvitt négyünket. A szervezési hibák listája egyébként igen hosszú.
    A parti placen Scamp parabolát állított és azt ész nélkül forgatta, néha volt internet pár percre.
    A hangulat viszont igen jó volt egész ido alatt. Strandido volt, mindenki fürdoruhában rohangált a medencébe pancsolni.

    Mondtam, hogy Párizsba olcsóbban el jutnánk, de számukra fontosabb a jóido, ezért a Main délen van.
    Az étel egész jó volt, de a parti hangulathoz nem illik az egészséges és drága étkezés.

    Számítógépek számára nem volt elég ülohely, de senki nem bánta.

    Szokás szerint nemzetiség szerint külön álló click-ek alakultak ki. Engem azonban befogadtak a franciák, talán azért,

    mert náluk jó híre van az intróimnak. Ezek többsége Lyon-i, ami talán Franciaország legélhetobb része. Sok lappangó

    scener volt köztük, aki csinált már ray-tracert, de nem adott ki intrót.
    A németek elkülönültek a franciáktól és a németül beszélo svájciaktól is. Angol csoport is volt.

    A finnek hozták a formájukat. Csak annyit beszéltek az emberekhez amúgy, hogy de jó a kávé, a sör, etc… Egyikük a

    vállán hordta a fürdonadrágot, majd miután rájött, hogy kényelmetlen, Bikiniben fürdött. Díjkiosztó végén megkérdezte: “I

    am the biggest boozer, where is my price?” Másik Finn ki lett zárva a helyiségbol egy idore, mert túl sokat ivott.
    Glxblt pedig elmondta, hogy nem tudja, hogy jutott el Szombat hajnalban a szállására, csak arra emlékszik, valaki ajtót

    nyitott amikor o kereste a kapucsengot. Ott egész délután hányt, és a “szállás” sem úgy nézett ki, mint amilyet foglalt.

    Miután onnan visszatért, azonban már normális volt, de nem nyert a zenéje.

    A mikrofon bemondó szerepét Frank vállalta. Noies aggodalommal elmondta, hogy a medencébol ki kell menteni a fulladozó

    részegeket, de aki belehány, annak parti vége. Vasárnap spiccbent tartotta a lábát a napágyon.
    Ott volt Truck is. Voltak noi grafikusok is nagy számban és minőségben.

    A kivetíto csak este volt használható, egy lepedore vetített, de a napernyok miatt kevesen látták teljes egészében. A

    hang alig hallható volt, az épületben levo hangszórók szóltak kifelé az ajtón. A bárpultosok mindig lehalkították, amikor

    a kint ülo Pasyék felhangosították a jelet,szerintük a szomszédokat zavarja. Bent amúgy hallható volt, de nem látható.
    Péntek este derült ki, hogy a homepage-en levokkel ellentétben nem elég egy hálózsák, mert az épületet bezárják északára.

    Szerencsére akadt hely sátrakban mindenki számára.

    A music kompó meglepoen erosre sikeredett, nem volt DQ sem.
    Izgalmas pillanat volt számomra az intro kompó. Az intróm fogadtatása azonban jó volt. Persze le kell vonni a tanulságot,

    mert csak 10 ponton mult. Mint ahogy mindenki írja poueten, a medencén kívul gyenge volt. Utolsó napokban már nem

    dolgoztam rajta, gondoltam, pont annyi munkát kell beletenni, hogy nyerjen, de már bánom. Berakhattam volnta a Photon

    Race2-höz hasonló hátteret, vagy a Hav0K-ban használt saját soft synthet, mert volt elég hely. A 100+ fobol csak a fele

    tudta, hogy ki vagyok, többiek azt hitték, hogy remote entry, ezért többen kihagyták a szavazáskor.
    A többi kompó is élvezheto volt, hiszen korábban jó híre lett a Mainnak. Pasyék minden rilizt utolsó nap feltoltak

    scene.org-ra.
    A parti valóban 3 napos volt, nem rohantak haza, mint a Functionról. Vasárnap késo délutánig ment a sörözés, labdázás a

    medencében, amikor elvileg már rég el kellett volna hagyni a helyiséget.

    • This reply was modified 11 years, 5 months ago by avatararchee.
    • This reply was modified 11 years, 5 months ago by avatararchee.
    #23334
    avatarpohar
    Member

    “azt hitték, hogy remote entry, ezért többen kihagyták a szavazáskor.”

    ez mekkora köcsögség. és akkor csodálkoznak, ha senki nem veszi a fáradságot, hogy releaset gyártson…

    #23335
    avatararchee
    Member

    Pohár, ez nem annyira köcsögség, az ember szerintem könnyebben szavaz arra, akivel együtt bulizott meg labdázott. De sokan  mondták a díjkiosztó után, hogy azt hitték remote.  De ha mégegyszer megyek, már felismernek:)

    #23345
    avatarBery
    Member

    Az nem köcsögség, hogy nem a release minőségére szavazol, hanem name voting van? Szerintem ez az. Nem a munkát és a minőséget díjazod, hanem a haver-sógor-komaságot? Ez mindig is gáz volt, most is az.

    #23346
    avatararchee
    Member

    Csak az én feltételezésem a name vote, senki nem mondta, hogy ez befolyásolta volna a szavazásban.

     

    #23352
    avatarBery
    Member

    Archee, végül is mindegy, a lényeg, hogy ennek ellenére összejött az első hely, ami a nacionalista franciák között nem semmi eredmény :)

    Általában, ha valami nagyon jó, azért az nyer, attól függetlenül, hogy mellette áll-e a legtöbb haver a látogatók közül, vagy sem.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára