☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Készülő produkcióhoz keresek… C16 játék remake-jéhez keresek zenészt

Viewing 29 posts - 1 through 29 (of 29 total)
  • Author
    Posts
  • #1399
    avatarHomeGnome
    Member

    Sziasztok!Egy C16/Plus/4-es játék remake-jét készítem éppen, a címe Fingers Malone, és egy zenészt keresek, aki tudna komponálni hozzá retró hangulatú aláfestő muzsikát. Az eredeti játéknak nem volt zenéje (gondolom már nem fért bele a 12k -ba..), szóval konkrét elképzelésem nincs, csak annyit kérnék, hogy vidám legyen, retrós, és passzoljon a játékhoz..Ha valakit esetleg érdekelne a dolog, email-en keressen: zalacka(kukac)freemail(pont)huTovábbi infó a projectről (van kipróbálható verzió): http://ilab.hu/jf/gp.php?id=3570c9aebfa1631Előre is köszi!Üdv,HomeGnome

    #5748
    avatarBery
    Member

    Jópofa a game, minig is szerettem ezt a stílust. És szép grafikája is.

    Annyi zenész van, hogy valaki csak kap kedvet egy just for fun retro musika elkészítéséhez. Hajrá!

    #5749
    avatarhege88
    Member

    Szia!

    Szívesen megpróbálkoznék a feladattal, annyit kérnék, hogy küld el légszi a cuccot a hege88kukacgmail-re, mert a linkek nekem hibaüzi jött be. Meg vmi plusis trackert, amivel tudnék dolgozni YAPE-n.

    Üdv:
    Hege

    #5750
    avatarvincenzo
    Member

    hege: van egy szóköz a négy utolsó számnál. ha azt kitörlöd, bejön az oldal

    #5751
    avatarhege88
    Member

    Közben megleltem, illetve leesett, hogy ez retro pc-s dolog, szóval a YAPE-s dolog visszaszívva… :)

    #5752
    avatarHomeGnome
    Member

    Hali!
    Nagyon klassz lenne, ha tudnátok zenét komponálni a játékhoz! De az se baj, ha több muzsika készül.. ;)) Nem írtam, de a játék PC-s lesz, szóval ogg-ben lenne jó a zene. (Ja, és a link-ben van egy space, nem tudom hogyan került oda..)
    Előre is köszönöm minden vállalkozó kedvű zenésznek!
    Üdv,
    HomeGnome

    #5753
    avatarhege88
    Member

    Kicsit játszottam vele, de nem teljesen értem: az ” ellenségek”kel való találozás nem halálos? Vagy hogy veszthet életet a játékos?
    Meg szerintem nagyon gyors.
    Lesz időm vmi alaptémát csinálok mielőbb.

    #5754
    avatarHomeGnome
    Member

    Huhh, nagyon köszi, de az a helyzet, hogy időközben már Vincenzo készített zenét, ami szerintem nagyon szuper lett!..
    Egyébként az ellenségekkel való találkozás természetesen halálos, csak még nem kódoltam le a game over-t, ha elfogynak az életek. Vagy most melyik verziót próbáltad? A legfrissebb tesztverzió a 0.65-ös: http://homegnome.uw.hu/fmr_v065.zip , abban már mind a 15 pálya játszható, és ha elkapnak meghalsz. Egyébként a játék sebessége lassabb, mint az eredetié.. ;) Próbáld ki emulátoron, kegyetlen nehéz játszani.. :D Úgyhogy szerintem az én verzióm könnyebb lett egy picit. ;)

    #5755
    avatarMurphy
    Member

    Huhh, hát ez a játék valami brutál stresszes! :)

    #5756
    avatarHomeGnome
    Member

    Bevallom, 22 évvel ezelőtt szabályosan hisztiztem, hogy nem bírtam végigjátszani ezt a játékot, úgyhogy ez a remake az én “nemes bosszúm”. :) És végre a saját verziómat már sikerült végigvinnem, yess! :D

    #5757
    avatar-SP-
    Member

    Nálam már az első pálya kiverte a biztosítékot, majdnem az ablakon hajítottam ki a gépet a hajammal együtt :D A második szerintem könnyebb volt, de a harmadiknál inkább megálltam :)

    #5758
    avatarHomeGnome
    Member

    Szerintem az első nehezebb pálya a 6., és csak utána kezd igazán durvulni.. ;)
    De érdekes, mindenki arra panaszkodik, hogy túl gyors… Na most akkor vagy elszúrtam valamit az időzítéssel, vagy pedig senki sem játszott még az eredetivel… :)))

    #5759
    avatarMurphy
    Member

    Kipróbáltam az eredetit, az is nagyon hardcore… Sérthetetlenséggel sem sikerült elsőre végigmennem az első pályán mert elfogyott az idő. :D
    Szerintem rakj a játékba nehézségi fokozat választási lehetőséget, és az eredeti legyen a nightmare. :)

    #5760
    avatarhege88
    Member

    Kipróbáltam a legújabbat, így már máááás :D Nagyon kell zongorázni a billentyűzeten. A zene is eltalált lett, gratula hozzá.
    Ja, a fokozat választás nem lenne rossz.

    #5761
    avatarHomeGnome
    Member

    Hali!

    Elkészült a játék, innen lehet letölteni:
    http://homegnome.uw.hu/fingersmalone.zip
    Mégegyszer köszönet a zenékért Vincenzo-nak! :)

    Üdv,
    HomeGnome

    #5762
    avatarBery
    Member

    legjobb! :)

    #5763
    avatarLacoste
    Member

    Na most régi Plus4-esként szólnék hozzá a témához! NAGYON JÓ LETT ! A zene is szuper és minden stimmel ! Én nem igen szeretem a remake-eket, de hát ez szuper lett ! A következő legyen a BUBBLE TROUBLE légyszíves !!!!!

    #5764
    avatarHomeGnome
    Member

    Hali!
    Örülök, hogy tetszik a játék! :)
    És ne haragudjatok, hogy végül is nem raktam bele nehézségi fokozatokat, csak szerettem volna, ha megmarad a kihívás a játékban…
    Ha minden jól megy, hamarosan egy másik projektbe kezdek, ami szerintem szintén érdekes lesz majd.. ;)
    Üdv,
    HomeGnome

    #5765
    avatarBery
    Member

    Milyen kihívás? Esélytelen túljutni az első szinten, szóval szerintem csak kamu, hogy 15 pálya van ;))))))

    #5766
    avatarHomeGnome
    Member

    :))
    Miivel én rengeteget teszteltem a játékot, ezért én már kb 20 perc alatt lazán végigtolom, és még marad is 15 életem.. ;))) Azt hiszem beleestem abba a hibába, hogy saját magamhoz mérten állítottam be a nehézségi fokozatot… :(
    Pedig komolyan mondom, hogy a remake sokkkkkal könnyebben játszható, mint az eredeti! (De még abban is eljutottam kb. a 8. pályáig, alig 10 évesen.. :P)))
    Szóval lehet hogy mégiscsak rakok easy fokozatot az 1.1-es verzióba…

    #5767
    avatarvincenzo
    Member

    1.1-ben lesz még egyéb bónusz is, pl egy újabb zene :)

    #5768
    avatarslyspy
    Keymaster

    jatekot nem is ertem, de a zene az kiraly. :)

    #5769
    avatarHomeGnome
    Member

    Hali!

    Elkészült a Fingers Malone Remake 1.1-es verzió: http://homegnome.uw.hu/fingersmalone_1.10.zip
    Van benne könnyebb nehézségi fokozat, ahol már remélem senkinek sem fog gondot okozni az 1. pálya teljesítése.. ;)
    Ráadásként még egy vadi új Vincenzo muzsika is hallható a játékban, úgyhogy már csak ezért is érdemes letölteni a játékot! ;)
    Üdv,
    HomeGnome

    #5770
    avatarGer
    Member

    Legjobb ez a játék :) Én speciel épp az 5. pályán járok normal szinten… :)

    Ha ez az 1.1 valamennyire végleges, akkor sztem töltsd fel pouet.net-re is.

    #5771
    avatarslyspy
    Keymaster

    Majdnem megcsináltam az első pályát, de előbb lettem ideges. :)

    #5772
    avatarLacoste
    Member

    Akit esetleg érdekel, hogy Doug Turner a játék eredeti (1986) készítője milyen véleménnyel volt a remake-el kapcsolatban, annak: http://plus4world.powweb.com/forum/18743Miért rontja el a linket a rendszer? (külön van a 3-as)

    #5773
    avatar-SP-
    Member

    Nna. Kipróbáltam a final verzsönt, úgyhogy végül pár szó:

    – THX a nehézségválasztást :) Hatalmas segítség hajhullás ellen :D
    – a grafika és az animációk csillagos ötös, az átvezetések korrektek, semmi túlcsicsázott marhaság
    – zene… *bow* aztaqrva, zseniális, respect Vincenzonak!
    – a végefelé a pályák nagyon tetszenek, főleg ahol már a sorrend is logika kérdése

    Tök jó, hogy az eredeti készítőnek is így bejött :) Tényleg szuper game lett, nagy-nagy gratula hozzá!

    #5774
    avatarHomeGnome
    Member

    Köszönöm, tényleg örülök, hogy tetszik a játék! :) Vincenzo zenéi szerintem is óriásit dobnak a hangulatán! :)

    #5775
    avatarvincenzo
    Member

    én is köszönöm a jókívánságokat, stb :)
    mellesleg feltettem a zenéket külön is a honlapomra, akinek kell, vigye innen.

Viewing 29 posts - 1 through 29 (of 29 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára