☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok AMIGA az Amiga márka élősködői

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #1451
    avatarpohar
    Member

    egy újabb “Amiga” kütyü:http://www.amiga.com/shop/?prod_id=4ui: a linket nem sikerült chromemal se, és ie tabbel se beszúrni

    #6513
    avatarteo
    Member

    link?

    #6514
    avatarMurphy
    Member
    #6515
    avatarGargaj
    Member

    Ennyire eros brand lenne a Commodore / Amiga? Marmint, azt ertem h van rajongotabora, az addig stimmel, de azoknak ez ugyse lesz szimpatikus, aki meg nem hallott rola, azt meg nem ezzel fogjak meggyozni.

    #6516
    avatarBery
    Member

    Láthatóan nem elég erőr brand, hiszen lassan évtizedek óta adják-veszik és senkinek nem sikerült profitálnia belőle. Gondolom mindig akad valaki, aki ezzel játszott gyerekként és most döntéshozó egy cégnél, és ezt súgja, mint jó befektetést. Aztán egy év múlva álláskereső lesz ;)

    #6517
    avatarrascy
    Member

    Rakták volna inkább valami elegáns dobozba, ami egy nappaliban is jól néz ki…. meg lehet a logóra is ráférne valami redesign :)

    #6518
    avatarMurphy
    Member

    Ilyenkor mindig az látszik, hogy mennyi pénzhez hozzáférnek hozzá nem értő emberek. Nyilvánvaló, hogy a régi rajongótábornak olyan cuccokat lehetne csak eladni ami nem durva megerőszakolása a brandnek. A többieknek meg sokat nem mond, nekik design/praktikum/ár alapján tudnák eladni. Na most a C64 baromi kényelmetlen és csúnya billentyűzetébe beleerőszakolni egy modern hardvert az kb mindent sért ezekből.

    Az, hogy még PS2-es billentyűzet port is van rajta elég beszédes! :)

    #6519
    avatarCharlie
    Member

    Szerintem az a legszánalmasabb, hogy a végtermék minőségét illetően (szines doboz, manual, egyedi gyártású ház, stb), ez messze jobb próbálkozás, mint amit a C=-retro userbase-et ellátó cégek az elmúlt tizensok évben ki bírtak magukból izzadni. Hiába csináltak egyes, erre a piacra készülő cuccok elképesztő technikai stuntokat, ha a körítés olyan volt mellé, hogy még én is felvontam a szemöldököm, cserébe pedig olyan áraik vannak a mai napig, hogy ahhoz képest a kizárólag a külsőségekről szóló, technikai tartalom nélküli, pécéhez képest pofátlanul drága C64x egy piszok olcsó filléres valami…

    És ez az egyetlen oka egyben, hogy ennek a micsodának van valamekkora piaca. Régi és működő szabály, hogy nem kell tudni jónak lenni, csak kevésbé bénának, mint a többieknek…

    #6520
    avatarUnreal
    Member

    en vettem egyet…marmint igazit.2e ft ert :)

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára