☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Zene Talán használható zenék – felajánlás

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 34 total)
  • Author
    Posts
  • #1237
    avatarSpeEditor
    Member

    Ezúton szeretném felajánlani az általam készített zenéket a demoscene alkotói számára. A zenék – komplett demo album formájában – már megjártak néhény kiadót, de nem részesültek igazán kedvező fogadtatásban. Talán a demoscene-alkotók alkalmasnak és használhatónak vélik műveikhez. Ha valakit érdekel egy ilyen lehetőség, irjon emilt a speeditor@freemail.hu címre, mp3 (192 kbps) formátumban, e-mailben küldök számára egy-két track-et. A zenék Reason, Cubase és VSTi-k felhasználásával készültek, stílusuk sajátosnak mondható, van köze a mai trance-hez, de inkább a régi, retrós szinti-zenék világát idézi, némi kortárszenei és kísérletezgetős szósszal nyakonöntve.Várom az érdeklődést.Üdvözlettel: SpeEditor     

    #1764
    avatarslyspy
    Keymaster

    Esetleg a legközelebbi partyra beadhatnél zenét, hogy lásd milyen visszajelzés van, illetve tök jó lenne, ha lenne valamilyen honlapod, mert pl. én kiváncsi lennék mint szintén zenész.

    #1765
    avatarV_balazs
    Member

    csatlakozom az elottem szolohoz, de mint laikus lennek kivancsi :)

    #1766
    avatarSlowhand
    Member

    Sziasztok! Itt találtok jó pár muzsikát tőlem is a 90′-es évekből: http://www.slowhand.hu

    #1767
    avatarvincenzo
    Member

    én már fel sem merem ajánlani a zenéimet demokhoz… :)

    #1768
    avatarslyspy
    Keymaster

    Slowhand: Sorry. it’s not optimized for FireFox yet. haddezmiez?

    #1769
    avatarBery
    Member

    Csirkeség ;-)

    #1770
    avatarSlowhand
    Member

    Slypsy: mocskos görcsölés :)

    #1771
    avatarSH@M3N
    Member

    demo zenének felajánlanám a dolgaimból ezt-azt.. természetesen belehallgathattok a dolgaimba itt.:

    http://shamen.uw.hu
    http://www.myspace.com/shamengoamusic
    http://shamen.baratikor.com

    itt elértek.: msn+mail.: shamen@tvn.hu
    skype: shamensnc

    #1772
    avatarpohar
    Member

    jó kis zenék ezek, grat!

    #1773
    avatarSH@M3N
    Member

    köszönöm…

    #1774
    avatarabcug
    Member

    vincs: ugyanmar, mondj akar egy csapatot mo. (de akap pl. :) akinek meg te nem irtal zenet :) …es mindez a benned is nagy nyomot hagyo, EDIT gomb hianya okozta :)

    #1775
    avatarblala
    Member

    nekunk meg nem irt zenet a Vincsi, bar egyszer mar probalt beferkozni a c64 frontrol kozelitve :D

    #1776
    avatarDaTa
    Member

    Keresek egy jó kis háttérzenét a készülő “demómhoz”! Ha valakinek van egy felesleges és oda is tudná adni, annak nagyon nagyan nagyon nagyon megköszönném! (természetesen a neveteket minimum feltüntettem)

    #1777
    avatarDaTa
    Member

    Még mindig keresek, de ha nincsen senkinek akkor majd én megpróbálok eggyet kreálni.. volt zenetanárom mondogatta, hogy botfülem van… nem értem mit akart az MI-vel…

    #1778
    avatarvincenzo
    Member

    data: milyen zenére gondoltál?
    lassú, gyors, dallamos, reszelős, ütvefúrós, nyáladzósan csepegős?

    #1779
    avatarLiszkaY
    Member

    Hello!Flash játékhoz keresek kifejezetten C64 retro style zenét. Olyanra gondolok, mint pl az Arkanoid. Ha valakinek van ilyen, illetve tud írni ilyet, kérem küldjön levelet a mail/kukac/liszkay/pont/hu-ra. Köszönettel:LiszkaY

    #1780
    avatarDaTa
    Member

    hát valami dallamosabb fajtára, az eleje lehet lassú, majd fokozatosan gyosul és a végén hirtelen áll le a zene, ha érted így…
    ha van ilyenje valakinek azt nagyon-nagyon megköszönöm

    #1781
    avatarpohar
    Member

    vinci: légyszi ne legyen mégegy olyan party, ahol minden release zenéjét te írtad :)

    #1782
    avatarvincenzo
    Member

    miért, volt olyan? :)na persze, hol vannak a scene-zenészek???

    #1783
    avatarcmds
    Member

    szublimaltak. mind.

    DaTa: namost szerintem ebbol egy kukkot nem lehetett erteni. milyen stilusu zene kene, milyen stilusu demo ala, milyen hosszban, mikorra stb.. amennyiben vannak hatarozott elkepzeleseid, vagy valami mar kesz van, de meg nem talaltal zenet es nem jovo hetre kell a cucc, akkor dobj egy emailt, megdumaljuk.

    #1784
    avatarGerzson
    Member

    TIPP!
    rave zenék között szoktam mazsolázni, ezek jól illenek a demós témákhoz (mindkettőnek régi időket idéző hangulata van)
    a számok jó ritmusosak, látványos pörgős demót lehet kihozni belőlük

    itt sok magyar produkció elérhető
    http://rave.hu/sajatzenek.php?orderby=Date&page=1

    #1785
    avatarMurphy
    Member

    DaTa: az be szokott válni, ha mutatsz referencia zenéket, hogy milyen hangulatra gondoltál. Persze a kellő szabadságot meg kell hagyni a zenésznek…

    #1786
    avatarDaTa
    Member

    Köszi szépen elsőre is.
    Na olyanra gondoltam hogy osszuk 3 részre:
    1. Az eleje lassú, de fokozatosan gyorsul, pörgősödik a zene.
    2. Pörgés, refrén stb…(picit metalcore, zúzósabbra gondoltam)
    3. A vége hirtelen szakad meg

    Köszi szépen a segítséget a demó mégiscsak 3d lesz, de még elég sokat kell tanulonom rá.

    Köszi.: DaTa

    #1787
    avatarArkuzz
    Member

    Sziasztok!Egy kis változatosság: http://briangrassfield.myspace.com ez vagyok én. Kívánságok miegymás PÜ-be, elég gyorsan dolgozok. (Kívánságra olyan formátumban, amilyet akartok.)Üdv: Grass

    #1788
    avatarslyspy
    Keymaster

    Nem jó a linked. Myspace-nél a user nem /-rel van utána?

    #1789
    avatarArkuzz
    Member
    #1790
    avatarpohar
    Member

    szerintem jók lennének ezek a zenék demókhoz, nagyon hangulatosak. gratulálok!
    remélem láthatunk majd olyan demót, aminek te készítetted a zenéjét :)

    #1791
    avatarBery
    Member

    Én is meghallgattam őket, de szerintem ebben a formában nem teljesen demo zene konformok. Kevés bennük a váltás, a kiállás, túl monotonok, legalábbis ebben a hosszban. Mondjuk, ha egy 6-7 percesből készülne egy 2-3 perces esszencia, több váltással, jobb időzítési lehetőségekkel, akkor már valóban jók lehetnének demó zenének is.

    #1792
    avatarpohar
    Member

    Persze, demóhoz hosszúak

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 34 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára