☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #26687
    avatarmu6k
    Member

    Maris inditom ezt a threadet mert el szeretnem rendezni minnel hamarabb az utazasi terveket.

    Van e valaki aki Budapestrol indul autoval? Akkor beszallok utasnak, fizetem az uzemanyag reszet. Revisionre mindenkeppen el akarok jutni es ez talan a legegyszerubb megoldas.

    #26887
    avatarMaugli
    Member

    Haliho!

    Én tervezem, hogy autóval elnézek a partyra. Van nálam hátul 2 hely biztosan (akár 3 is, de szerintem ekkora úton nem jó “nyomorogni”, bár az autó kombi, szóval a csomagoknak tuti nem kell az utastérben utazniuk)

    • This reply was modified 10 years, 1 month ago by avatarMaugli.
    #26894
    avatarmu6k
    Member

    Akkor én tervezem lefoglalni egy hátsó ülést és helyet egy csomagnak a csomagtartóban.

    Persze 3 embernek hatul nyomorognia szerintem sem jó ötlet egy ilyen hosszú útra.

    #26901
    avatarGaBRiEL
    Member

    Sziasztok!

    Mi számolgattunk Detoxxal, 8 literes fogyasztással BP-ről kb. 80e a benzin, osztva 4 fővel, tehát fejenként 20, + 20e a beugró + kéne enni inni (főleg utóbbit :) ) meg esetleg egy partipóló is emlékbe, szóval durván 60 rugó / fő a műsor.

    Maugli te hogyan kalkuláltál?

    Üdv,
    GaB

    #26902
    avatarGargaj
    Member

    Asszem tavaly kb annyira jott ki a benzin, ja; korabbi evekben szinten kb annyi volt az ut.

    A beugrohoz annyi segitseg van, hogy iden lesz elovetel – olcsobbnak nem olcsobb, de tudod korabban fizetni, annyival is kevesebb eurot kell valtani, stb.

    #26903
    avatarMaugli
    Member

    Hát a Google szerint kb. 80k HUF a benya + pálya matrica (osztrák 8.5 eur + magyar 3000 HUF) szóval az utazás kb. 86.

    A belépő eléggé fix.

    A fogyasztás meg egyéni (én tuti rakok be egy 5l-es szilvát, meg vagy 10l bort :) ).

    De szerintem 60k / fő az nem nagy mellélövés.

    #26904
    avatarmu6k
    Member

    Nekem kb 60k nak jott ki mulv evekben.

    #27138
    avatarHoild
    Member

    @maugli: Hali! Küldtem neked egy magánüzenetet, remélem időben megkapod.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára