☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Revision 2013 – travel howto

Viewing 8 posts - 31 through 38 (of 38 total)
  • Author
    Posts
  • #24142
    avatarParrot
    Member

    Én a Wien-Passau-Nürnberg-Heilbronn-Saarbrücken útvonalon mennék, folyamatosan rátapadva valamelyik helyi rádióra. Azért írtam a dugó kérdést, mert eddig bármikor, amikor Nürnberg felé kellett mennem mindig sikerült legalább 1 órát álldigálni a város körül valahol. Biztos engem nem szeret. :-) Számomra szerintem ez idén a “gondolatkisérlet” szinten fog működni.

    #24152
    avatarqq
    Member

    xtem hülyeség feljönnöd ide nürnbergig, mert végig az a8-on maradva münchen felé rövidebb

    #24153
    avatararchee
    Member

    München felé hosszabb kilóméterben és időben is, ha nincs dugó.

    #24164
    avatarqq
    Member

    igaz, 20 km-el tényleg rövidebb googlemaps xerint, xinte hihetetlen mivel 200 kmt jöx éxaknyugatnak axtán le délnyugat, úgy tünik elsöre mintha hoxabb lenne.

    #24178
    avatarParrot
    Member

    Ha hosszabb, részemről akkor is inkább a 3-as, mint a 8-as! Linz-Salzburg-München-Stuttgart vonalon eddig 0% eséllyel sikerült abszolválni gond nélkül… :) Bárkinek bármi baja van azon az autópályán máris ott a káosz, mert nincsen leállósáv és mindig kismillióan vannak. Ráadásnak végig kint van valamilyen korlátozó tábla. Amúgy ICE+RE-vel 129 EUR a Wien-Saarbrücken, ugyan ez az ár Budapest-Saarbrücken RJ+RE+ICE+TGV kombóval (és így még egy körben ki is próbálható mind az ICE, mind a TGV. Bár van egy RJ+ICE+ICE kombó is. Ha 4-en mennek, akkor “csak” szumma 396EUR.

    #24186
    avatarqq
    Member

    horror út autóval, repülö elönyösebb (aki xeret repülni) =)

    #24313
    avatarGer
    Member

    Időközben maradtunk annál, hogy Archee-hoz csatlakozom, tehát most nincs nálunk szabad hely. Zoom és Gargaj pedig Stewings-szel megy.

    #24354
    avatarzoom
    Keymaster

    Javítanám Gergőt, mert megint változott a helyzet :)

    Szóval jelenleg 2 kocsi, Ger+Gargaj+Zoom illetve Archee-ék hárman, mindkettőben van 1-1 szabad hely, lehet jelentkezni.

Viewing 8 posts - 31 through 38 (of 38 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára