☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Minden Más Offtopic Lebukás

Viewing 30 posts - 91 through 120 (of 302 total)
  • Author
    Posts
  • #1886
    avatarMurphy
    Member

    Lassan átnevezhetjük ezt a topicot, mert úgyis az egész d-lee -ről szól… :)Mai velvetes feljelentés:Proci ismeretlen dolgokról beszélt 2007. július 30. 13:12 “Pénteken a West Balkánban szórakoztunk a barátnőimmel, mikor a mellénk települt társaságban felfedeztem Procit (Lúzer FC), a Fradi rémálmát. Alig akartam megismerni, mert teljesen rövid haja van most, lehet kb. fél centi. Számomra teljesen ismeretlen dolgokról beszéltek a barátaival, valami számítógépes animációs fesztiválokról. Fociról nem esett szó, pedig ahhoz konyítok valamelyest” – a beszélgetést hallgatva Nikk talán tájékozottabb lett. Celebhatározó – Magyar hí­rességek adatbázisa Vámosi Péter HCI: 80 Toplista: 183.nomeg:http://velvet.hu/celeb/hcdb/adatlap/vamosi_peter/De nincs egyedül: :Dhttp://www.scene.hu/e107_images/beryis.jpg

    #1887
    avatarGargaj
    Member

    Akkor legkozelebb valami botranyosabb dologrol kell beszelgetni? :D

    #1888
    avatarGargaj
    Member

    Egyebkent miert van odairva h “notlen”? :)

    #1889
    avatard-lee
    Member

    Nemtom, de mar javitottak.

    #1890
    avatarMurphy
    Member

    d-lee: 3.56-os átlag az elég menő, népszerűbb vagy, mint a demoscenén ;)

    #1891
    avatard-lee
    Member
    Murphy wrote
    d-lee: 3.56-os átlag az elég menő, népszerűbb vagy, mint a demoscenén ;)

    Ez akkor azt jelenti, hogy mar nekem fizettek, ha elmegyek emelni egy demoscene rendezveny szinvonalat? :D

    #1892
    avatarBery
    Member

    Ha majd egyszer végre tudod emelni a színvonalat, akkor fizetünk ;-)

    #1893
    avatard-lee
    Member
    #1894
    avatard-lee
    Member

    Shaman HUN-ITA meccsen járt, tiszteletjeggyel. :D

    #1895
    avatarMurphy
    Member

    És ebben mi a lebukás? Ha mondjuk meztelenül beszaladt volna a pályára az okés, de így? :)

    #1896
    avatard-lee
    Member

    Ez az oka, hogy nem zenél. Most lebukott. :D

    #1897
    avatarslyspy
    Member

    “Vasárnap voltunk a Jövő Házában tartott World Cyber Games-en, ahol a CKM-es csajokon kívül is akadtak hírességek. Láttam Vámosi Pétert, aki még véletlenül se FIFA ’07- vagy ’08-azott, hanem számítógépes animációs – vizuális kultúrát népszerűsített a flyer szerint. Megdöbbenésemre találkoztam az R-Port együttes tagjaival, Rakonczai Viktorral és Rakonczai Imrével, akik meg nem a Gitar Hero III-mal jöttek játszani, pedig megnéztem volna őket” – talán majd legközelebb úgy lesz, Suker.

    http://velvet.hu/celeb/hcdb/feljelento/?d=070906a

    #1898
    avatarDC-1
    Member

    PUF!

    #1899
    avatarMurphy
    Member

    vicces kép, kár, hogy az e107 nem tudja megjeleníteni :)

    #1900
    avatarslyspy
    Member

    a forum engine elcseszi az oldal belso linkjeit, szal valamilyen lonkroviditon keresztul (pl. href.hu) lehet linekelni… na ki javitja ezt meg? :)

    #1901
    avatarblala
    Member

    na ide is beirok valamit, tesztelni a zsir uj ficsort :)

    #1902
    avatarpohar
    Member

    Lebukás: tegnap láttam Detoxot a Zagar koncerten

    #1903
    avatarMurphy
    Member

    De akkor az is lebukás, hogy te is ott voltál :)

    #1904
    avatarpohar
    Member

    de engem nem ismert fel senki :)

    #1905
    avatard-lee
    Member
    #1906
    avatard-lee
    Member

    Na, így kérjetek Ti is Pharmatex-et BBD-től, mint ajánlott fogamzásgátló, februárban esküvő, mert úton a gyermek. :D

    Bölééknek gratula, Pharmatex alkotói mondjanak le. :D

    #1907
    avatard-lee
    Member
    #1908
    avatarMurphy
    Member

    :D Érik az új Story magazin :D

    #1909
    avatarMurphy
    Member

    Na most egy scene related lebukás: Special guest: gargaj^Conspiracy^Ümlaüt Design http://www.dvision.at/images/demoscenemeeting0010.jpg

    #1910
    avatarMurphy
    Member
    #1911
    avatard-lee
    Member

    Nincs mese, ez ide kivankozik:http://subba.blog.hu/2007/12/21/hireket_mondunk_perrel_fenyegettek_meg_aAtx belecsapott a lecsoba.Erdemes vegignezni a kommenteket. Magam reszerol sajnalom, hogy ilyen szeme sem all jol Justin Wilson… ize, Viktorokat kell bevedenie. Lassak be, spamelni nem szep dolog, a celjukat meg igy plane boven elertek, foglalkoznak a reklamcegukkel, mert ugye a negativ reklam is reklam…

    #1912
    avatarOswald
    Member

    valaki elmagyarázná ? atx coolspaces vagy a videót csinálta? ki spammelt? stb. nem értem.

    #1913
    avatarACE
    Member

    atx = dr. Pelyhe Szilárd ügyvéd.

    #1914
    avatarslyspy
    Member

    voltak spammelok, akik telefostak a forumokat bizonyos coolspace videok reklamjaval. persze ez jogilag nem spam amugy, de ettol meg kurvaidegesito. Erre a subba nyilvanossagra hozta a velt spammerek adatait, mire azok perrel fenyitenek. A spammerek ugyvedje meg ATX. Jol beszolnak neki is a forumon.

    #1915
    avatarMurphy
    Member
Viewing 30 posts - 91 through 120 (of 302 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára