☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Minden Más Játékok keresek cheat kóder-t

Viewing 22 posts - 1 through 22 (of 22 total)
  • Author
    Posts
  • #1350
    avatarrobotix
    Member

    Szevasz, olyan kódert keresek ki képes Counter Strike Source cheat-et írni. Feltélek hogy az Aequitas anti cheat http://www.esl-europe.net/eu/download/590704/ ne tudja felismerni. A cheat egyszerü ESP legyen, csak a hitbox látszó legyen falon kersztül. Aimbot, norecoil stb. nem érdekes. Célszerü az ha miellé az Aequitas screenshot-ot készit megjelenik egy kis sound és a játékos egy billentyü ( f12 például) nyomásra ki tudja kapcsolni a cheat-et és ha megint biztonságos bekapcsolni megint jön egy sound. Még job ha automatikussan a cheat leáll ha screenshot lesz készitve, de “panic button” megoldás is jó. Az Aequitas is egy log-ot készit melyben feltünteti összes folyamatok mik háttérben futnak. Abban sem legyen látható a cheat. Lengyel cheat kóder fórumban azt mondják hogy ehez egy ring0/kernel kód volna a legjobb. Hogy ez pontossan mit is jelent nem tudom, azért keresek kóder-t :D Mi nagyon fontos, az hogy hardwarehoz köttöt a cheat. Szoval ne lehessen más gépen használni. Erre is írni kéne egy kis progi-t mi kiolvasa a hardware ID-t és a MAC-et stb. miböl generál egy termékkúlcsot. Itt is célszerü ha a cheat maga nekünk küld egy log-ot hogy ki mikor, milyen mecsben használja és ha lejárt e termékkúlcs ne tudja tovább használni a progi-t. Egy termékkúlcs érvényes 1 évre és az ára kb. 25.000,- Ft lesz. Én forgalmaznám a cheat-et az ESL-ben és hajlandó vagyok a 25.000,- Ft-ból 15.000,- et a kódernak adni, per eladott cheat. Nem tudom menyire lehetséges, de az is volna nagyon jó ha el van adva kb20-25 cheat, a progi-t annyira módositani hogy az MD5 lényegessen megváltozna. Ha nettán valamelyik hülye gyerek oda adja a cheatet az ESL-nek a kuncsaftnak java része még mindig biztonságosan tudna tovább használni a progi-t. Ha úgy érzed hogy meg tudod oldani ezt és vannak még kérdéseid, akkor jelentkez nálam és megbeszéljük a további dólgokat. Hatalmas egy piac és ha kódolás ugyis a hobbid, akkor egy igazán jó kis zsebbpénzt tudsz keresni velem. Üdv, robotix

    #4657
    avatarGargaj
    Member

    fuuu, na ebbol mi lesz :D

    #4658
    avatarrobotix
    Member

    remélem bólt ^^

    #4659
    avatarGargaj
    Member

    na varjal, akkor megprobalom osszefoglalni:

    te egy muveszeti / kreativ oldalon probalsz keresni embert tkepp egy jatek illegalis modositasara? :)

    #4660
    avatarzoom
    Member

    Zsigerből utálom a cheatereket és nagyon viszket az ujjam a delete gombon. Csak azért nem teszem hogy lássa mindenki hol van a legalja…

    #4661
    avatarrobotix
    Member

    nem tudtam hova forduljak, ezt a fórum-t találtam mikor “kóder és fórum-t” kerestem a netten és gondoltam megpróbálom. De ha úgy érzed hogy nem ide való akkor elnézést kérek és nyugottan törölheted. :) Tulajdonképen és is utálom a cheater-t de a pénzt nem, és mivel kitaláltam hogy lehet ebböl bíznizt csinálni gondoltam rá ugrok. Na, bocs még egyszer. Nem fogog itt tovább ilyesmiket elöhozni. minden jót robotix

    #4662
    avatarPörszi
    Member

    no comment… cheatet kilóra :D

    #4663
    avatarJedi^ACW
    Member
    Gargaj wrote
    na varjal, akkor megprobalom osszefoglalni: te egy muveszeti / kreativ oldalon probalsz keresni embert tkepp egy jatek illegalis modositasara? :)

    Imho meg mondhatjuk, hogy vissza a gyökerekhez. :)

    #4664
    avatarJailbird
    Member

    Jah, csak ne olyan hevesen uraim. A Robotix-hoz hasonló egyének nélkül sohasem jött volna létre a scene! Szóval hajrá. ;)A cheat egyébként illegális? Az nem crack, vagy igen? Hülye vagyok az ilyesmihez :)

    #4665
    avatarGargaj
    Member

    Amennyiben vissza kell fejteni hozza, abban az esetben igen.

    #4666
    avatarGargaj
    Member

    igazabol tobb helyen is necces a dolog:
    1. a cheat konkretan a VALVE eula ellen megy
    2. visszafejtesi problema, copyright, stb.
    3. penzert arulni egy effektiv illegalis, tkepp anyagi kar okozasara kifejlesztett programot…?

    #4667
    avatarzoom
    Member

    Jailbird: kicsi csúsztatás van ebben azért, a demoscene nem magából a crackek készítéséből (azaz a programok feltöréséből) alakult ki hanem abból amibe a crackeket “csomagolták”. A számítógépes művészet előbb-utóbb a crackerscene nélkül is kialakult volna, legfeljebb nem demoscenenek hívnák ma.Erősen kétlem hogy ezekhez a cheatekhez bármiféle kreatív dolog kapcsolódna (az esetlegesen szükséges programozói kreativitástól eltekintve) ellenben legalább annyi bosszúságot okoznak a becsületes játékosoknak mint egy virus. Most komolyan ha valaki arra költ pénzt hogy egy játékban tisztességtelen előnyhöz jusson az álljon be a sorba gerincért.Persze lehetne vitatkozni a crackek által okozott anyagi károkozásról, pontosabban bevételkiesésről vs. a játékdemoknál sokkal hatékonyabb reklámpotenciálról, de az most túl hosszú lenne itt.

    #4668
    avatarblala
    Member

    az ilyen maximalisan jo trollokat szivessssen latjuk mindig, kar hogy olyan attetszoen indddddult az elso bejegyzes :)

    #4669
    avatarTravis
    Member
    robotix wrote
    Tulajdonképen és is utálom a cheater-t de a pénzt nem

    Én meg a gyilkosságot utálom, de a pénzt nem. Így lettem bérgyilkos. De a lelkem mélyén jó vagyok.

    #4670
    avatarMurphy
    Member

    Travis: ez öt pontos!

    #4671
    avatarrobotix
    Member

    szoval most a gyilkosságot összehasonlitjuk a csalásal egy pc játékban? Oo

    Nos, ír most nekem valaki egy hack-et vagy nem? :D

    (viccelek)

    #4672
    avatarslyspy
    Member

    Szerintem nem. Viszont CS szakértők szerint nagyon sokféle csít lehetséges. Szal még dolgozz egy kicsit az elméleti részen, aztán kérdezd meg máshol, és azt is építsd bele a csítbe, hogy a google-t letíltsa, nehogy az egyszeri játékos ingyen találjon a neten csítet.

    #4673
    avatarJailbird
    Member

    @Zoom: igazad van, én meg csak vicceltem :} A cheatről viszont tényleg nem tudtam hogy legális e avagy sem. Gargajnak köszönöm a felvilágosítást.

    #4674
    avatarzoom
    Member

    Ok, letörlöm a habot a számról :)

    #4675
    avatarpohar
    Member

    én arra gondoltam, hogy ha együtt mégis megcsinálnánk, és csak 10-20 darabot eladnánk, akkor nem lenne gond a partyk anyagi részével :)

    #4676
    avatarBery
    Member

    Merthogy egy chaet-ért tízezreket fizetnek? Boldogok a lelki szegények, mert ővék a CS országa ;)

    #4677
    avatarGeri
    Member

    –> .. <– amit ide írtam, azt felejtsétek el. Azt hittem, 1.6ról van szó.

Viewing 22 posts - 1 through 22 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára