☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 46 total)
  • Author
    Posts
  • #1394
    avatarBery
    Member

    Idén ősszel ismét megrendezésre kerül a méltán népszerű Function party. Részletek és regisztráció az immár (inter)aktív partypage-en: katt ide!Lehet itt is megnyilvánulni annak tekintetében, hogy ki mivel készül, illetve milyen segítségre lenne szüksége. Legyen akár zenész, grafikus, kóder hiány a készülő demóhoz/intróhoz/bármi máshoz, vagy kódolási segítség, miegymás.Időgépeinket 1 évre előre kibérelték, így azzal egyelőre nem tudunk szolgálni ;)

    #5673
    avatarblala
    Member

    dinamikus, fiatalos csapatunk tehetseges idogepmernokoket keres azonnali kezdessel! jelentkezes “megborult az ido fonala / megborultam en is” jeligere a kiadoban. Multheti kezdes elony!

    #5674
    avatar-SP-
    Member

    blala :DD

    Lesz Popular Demo karaoke-verseny? :) Scenecon óta trillázok, hogy nevezni tudjak rá.

    #5675
    avatarpohar
    Member

    demohoz keresek: kódert, dizájnert, grafikust, modellert, zenészt és organizert. ez utóbbi feladata a megfelelő mennyiségű kamu szavazat összegyűjtése.

    és táncpartnert is keresek.

    #5676
    avatarslyspy
    Member

    d-lee-t kérdezted már hogyan csinálja?

    #5677
    avatarblueghost
    Member

    Szerintetek 4 csatornás MOD-al indulni a zene compón nagyon gáz? Mert hogy egy versenyben indulna a streaming zenékkel.szerk.: illetve még az lenne a kérdésem, hogy ha tracker zenével indulok, arra van-e méretkorlát?

    #5678
    avatarteo
    Member

    tavaly be lehetett adni trackelt zenet is a streaming compora, 10mbyte merethatarral, gondolom az mod-hoz is eleg lesz.

    mas kerdes, hogy egy modnak mennyi eselye van manapsag. szarul szol, keves csatorna, kb mintha amiga demoval indulnal a pc-k ellen, nem lehetetlen, de nem is valoszinu, hogy nyersz.

    #5679
    avatarpohar
    Member

    teo, most a mod-ot vagy az amigát fikáztad? :)
    egyébként az amigás release mindig nyer, mert amiga

    #5680
    avatarteo
    Member

    mindketto eleg bekorlatolt es elavult platform, csak erre akartam celozni.

    ha az amiga nyert az altalaban jogos is volt. (pl starstruck)

    #5681
    avatarblueghost
    Member

    Értem. Azért én megpróbálom, már csak a hecc kedvéért. :-)

    #5682
    avatar-SP-
    Member

    Go blueghost! .MOD powa :)

    #5683
    avatarblueghost
    Member

    :-)

    #5684
    avatarTrX
    Member

    ha lesz elég trakked mjuzics indulo, akkor elgondolkozunk rajta, h legyen nekik külön kompót. (5+)Persze még attól is függ, h bírunk-e tudni nyereményt organizálni hozzá.

    #5685
    avatarGargaj
    Member

    persze, hogy megin te nyerjel mi? :D

    #5686
    avatarGargaj
    Member

    Komolyra forditva:

    Kulon tracked music compo iden (valoszinuleg) nem lesz, de technikai akadalyat nem latom annak hogy streamingben induljon.

    #5687
    avatarTravis
    Member

    Lesz linuxos compogép?

    #5688
    avatarGargaj
    Member

    legyen? :)

    #5689
    avatarTravis
    Member

    Igen, igen! És akkor már nem kérek semmit Karácsonyra és a szobámat is kitakarítom és még biztonsági másolatot is csinálok.

    #5690
    avatarGargaj
    Member

    Na jo, a kedvetekert forditunk egy kernelt! :P

    #5691
    avatard-lee
    Member

    Geri demo, és büfé lesz-e?

    #5692
    avatarpontscho
    Member

    Szerintem Geri-demo utooptimalizacio kompo mindenkepp legyen. A multkor 70MB-nel megalltunk, mert elfogyott a ra szanhato ido (bar a disassemblalt src-n jot rohogtem). 128MB-rol indulva nem erzem olyan rossz eredmenynek. :)

    #5693
    avatarGeri
    Member

    add eax, ebx

    “AHHAHAHA ODANÉZZETEK, MEKKORA SZÁNALMAS, GECC, OLYAN NEVET AD A FÜGGVÉNYEKNEK HOGY ADD, AHHAHAHA, MICSODA HOZZÁÉRTÉS GECC, EZT NÉZZÉTEK, AHHAHAHA”

    #5694
    avatarCharlie
    Member

    Sziporka szívem, ezen még dolgozz egy kicsit.

    #5695
    avatarpista
    Member

    Remote entryket gargaj-et-conspiracy.hu ra kell kuldeni?

    #5696
    avatarGeri
    Member

    igen

    #5697
    avatarMurphy
    Member

    Geri: a sziporkás képet te küldted?

    #5698
    avatarTrX
    Member

    adjatok partyképeket. de mán’ jelleggel!

    #5699
    avatarpontscho
    Member

    sziporkamiga! :)

    #5700
    avatarGeri
    Member

    Nem én küldtem be.
    Viszont az én engine-loader-háttérképem egy kissé átméretezett és minimálisan módosított verzióját ábrázolja, amelyet én készítettem, a grafikusom küldhette be, ezútom üzenem neki, hogy csak így tovább :D

    #5701
    avatarMurphy
    Member

    Geri: Tekintve, hogy még nincsenek feltolva sehova a compóképek, ez elég átlátszó volt. :)

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 46 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára