☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 61 total)
  • Author
    Posts
  • #4709
    avatarBery
    Member

    Mondjuk, ha Gargajnak öltözöl, az is ingyenes bejutási lehetőség, és valamelyik Level Up szerint nőies is ;)

    #4710
    avatarTravis
    Member

    Már látom magam előtt, mikor a scenerek egy csoportja azon vitatkozik, hogy ki lehet az igazi Gargaj :-) Van linuxos compo gép. Kéne egy demót készítenem.

    #4711
    avatarpohar
    Member

    Ez a Failotron nagyon jó zenének tűnik. A 22 órás Tűzraktér fellépés előtt jön a partyra?

    #4712
    avatarzoom
    Member

    Igen, de azt mondta az ottani előadása éjfél körül lesz.

    #4713
    avatarGeri
    Member

    Travis: ez nagyon egyszerű. Kiállítod egymás mellé a Gargajokat, és elkiáltod magad, hogy “Írja le mindenki egy cetlire, hogy melyik az első gargaj coded opengl demó, ami VBO pipelinet használ!”. Amelyik csak ott tétován, szótlanul, kiábrándultan álldogál, az az igazi Gargaj.

    #4714
    avatarJimmi
    Member

    Geri: érdekes módon Gargaj VBO nélkül is meg tudott írni úgy egy particle engine-t, hogy az ne 2 FPS-sel menjen, mint azt a Tribes Megszentségtelenítés c. demódban láthattuk.

    #4715
    avatarpontscho
    Member

    Pwned :)

    #4716
    avatarGeri
    Member

    Jimmi: a particlek nálam is VBO mentesek. Nem tudom, hogy nálad mitől ment 2 fps-el, nálam egy 9800pro-n simán ment minden jelenet (tehát jóval 25 fps fölött) – kivéve az, amikor széjjel volt blurozva a szereplők pofája.

    #4717
    avatarabcug
    Member

    ugyan, nalam s3 trio v64+-on is ment 25 fps-rol (igaz csak, valami 384×240-ben ? :)))

    #4718
    avatar-SP-
    Member

    Ez a Failotron valami telitalálat, most már tuti, hogy pénteken megyek :)

    #4719
    avatard-lee
    Member

    off:

    SceneCon nyertesek! Akinek van eladó iGo 8-asa, attól nem sértő összegért átvenném.

    on:

    #4720
    avatarTrX
    Member
    Travis wrote
    Van linuxos compo gép. Kéne egy demót készítenem.

    nohatakkor ehhez annyit kiegeszitest fuznek hozza, hogy: az egy teljesen alap Ubuntu Desktop Edition 8.04 (32bit) lesz legutso (parti elotti) frissitesekkel. Csak azok a libek meg csomagok meg mifenek lesznek rajta, amik alapbol felmennek (najo, rakok ra htop-ot is, de csak mert az szep szines).igen, tudom, 64bites lesz a vas, de a 64bites linux minden nyavajaval (pl. nvidia driver) azért annyira nem 100%-os dolog, meg nincs >4giga ram se.na uff.

    #4721
    avatarTravis
    Member

    Értettem, Főnök!

    #4722
    avatarTravis
    Member

    Értettem, Főnök!

    #4723
    avatarpontscho
    Member

    Tok folosleges 64 bites linux ra. Persze ha szopatni akartok mindenkit (magatokat is), akkor siman. :)

    #4724
    avatarpasy
    Member

    ugyanez igaz a winxp-re és vistara is

    #4725
    avatarTrX
    Member

    jelentem NEM vagyok hajlando 64 bites linux-szal fellacionalni. es tovabba azt is jelentem syrnix2 lefut hiba nelkul. a variform linux port kifagy eleg csunyan, de azt meg leszarom. :)egyebkent az ilyen otthoni x64 rendszerek (linux is windows is) mind az agyfaszt hozzak az emberre…

    #4726
    avatarTravis
    Member

    Nyuginyuginyugi! Senki nem akarja, hogy 64 bites linuxxal szenvedjél. Sőt, senki nem kényszerít, hogy linuxal foglalkozz. Dönthetsz úgy is, hogy nem lesz ilyen compo gép. Szervező vagy, szavad szent.

    #4727
    avatarthomas^sd
    Member
    #4728
    avatarzgl
    Member

    Állat volt.
    Egyetlen negatívum, hogy kemény a padló :D

    #4729
    avatarOswald
    Member

    meg a büfé, 4féle sör kiplakátolva, de csak lowenbrau van, no meg 11kor zarnak…

    #4730
    avatarLeeroy
    Member

    No meg valami meleg étel lehetett volna a büffentőben, ha már említetted. Igaz, számomra a Csoki a zsinórmérték… (Ahol az Amigás rendezvények tartódtak anno, no meg nemrég a SceneCon.)

    #4731
    avatarthomas^sd
    Member

    jaja Csokiban istenkiraly a bufe

    #4732
    avatard-lee
    Member

    Jovore legyen “Hal a tortan” scener edition kompo.
    Foz pl. Blala, aztan mittomen Warpig, Zionaek stb., oszt ugyanugy lehet szavazni ra, mint egy demora. :D Lehetnenek szabalyok is, hogy pl. legyen 3 fogas mondjuk 25 szemelyre. :D

    #4733
    avatarLeeroy
    Member

    Méltányos ötlet. Ajánlom magam mint grillező kisiparos, aki jár Árok partyra, már meggyőződhetett e tudományról. :))

    #4734
    avatarGargaj
    Member

    nyugodtan, en csak orulok neki :)

    #4735
    avatarGrass
    Member

    Nagyon jó party volt. Gratulálok a szervezőknek+a résztvevőknek!

    #4736
    avatargreg
    Member

    A tavalyi partiról hiányosak az emlékeim, kb annyira emlékszem hogy megérkeztünk :) de vhogy az idei hangulata (még) sokkal jobbnak tűnt. Hatalmas respekt a szervezőknek! Köszönjük!

    #4737
    avatar-SP-
    Member

    Nagyon jól éreztem magam (ismét). Gratula az organizer crew-nak. Kár, hogy a lényegi részét ki kellett hagynom, de majd megnézem utólag :D (ha lesz hozzá gépem, mert eddig egyik demo sem indult el amit próbáltam :))Szóval, rövid gondolatok: – Failotron liveactje telibevert jó volt, indítványozom, hogy jövőre is hívjátok el, ez az arc egy géniusz! – A szemináriumok közül csak az Eidosos repülőmodellezést láttam, az nem volt rossz. A PS3 nem érdekelt, IQ-ét meg sajna ki kellett hagynom, pedig az is biztos jó volt. – Audiosurf pwnz :D – Legközelebb legyen Exceed-büfé, hiányzott a tavalyi zsírosdeszka – Innonak respect a paprikáskrumpliért- Nyaljon be tövig az a néhány németajkú, aki a sleeping roomban hangoskodott illetve csapkodta az ajtót hajnali 5-kor. A horkolós srác meg egyen zoknit :P Na jó, nem volt vészes, de azért mégiscsak… Egyébként tényleg jó party volt, jövőre remélem nem kell kihagynom egy percet sem. Amúgy HOL A RESULTS???

    #4738
    avatar-SP-
    Member

    Utolsó kérdés tárgytalan :P

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 61 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára