☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PC Extrait – új democsapat, nem magyarok?

Viewing 21 posts - 1 through 21 (of 21 total)
  • Author
    Posts
  • #1282
    avatarMurphy
    Member

    http://www.extrait-demogroup.net/about.htmlRóluk tud valaki valamit? Ők nem magyarok?Van piSTA nevű tagjuk, és van kint az oldalon egy scene.hu banner…

    #3293
    avatarGargaj
    Member

    Tudtommal gorogok, legalabbis a Chillout Pixelshown lett kiadva (nem egy rossz intro amugy, de azer latszik h elso)

    A “pista” egyebkent sok nyelven sokmindent jelent :D

    #3294
    avatarMurphy
    Member

    persze, csak egy görög csapat miért linkelne egy magyar nyelvű oldalra? :)

    #3295
    avatarmartin
    Member

    @all:
    De, magyarok vagyunk, csak nem magyarorszagi magyarok. Hanem vajdasagiak. Igen, es linkeltunk a scene.hu-re, mert az
    oldal tenyleg jo. :)

    A gorog pixelshow-ra azert neveztunk be, mert oda el lehetett kuldeni a produkciot mail-ben. Nem volt lehetosegunk elmenni. A scenecon meg nem jott ossze, pedig az is tervben volt…

    #3296
    avatarpohar
    Member

    martin: eljönni nem tudtok vagy release sincs? mert jó lenne, ha küldenétek valamit

    #3297
    avatarmartin
    Member

    Is, is. Eleg sog dolog akadt, ami kijavitastra szorul, meg fejlesztesre. Optimizalni kell a texturageneratort meg az objektgeneratort, mert eleg lassuak. Meg bovult a csapatunk 2 szemellyel veluk is ossze kell, hogy hangoljuk a dolgokat. Plussz meg az effekteket is kell, hogy eszeljuk, mert meg a legalapabb effektek is hianyoznak. Egyszoval oszze kell, hogy szedjuk magunkat…

    #3298
    avatarmartin
    Member

    De a Function-on mar 100%, hogy ott leszunk.

    #3299
    avatarMurphy
    Member

    Üdvözlünk benneteket az oldalon! Öröm látni, hogy határon túl is olvasnak bennünket! Butaság volt részünkről, hogy eddig országot nem lehetett választani az adatlapon, most fixáltam.Ja és a bannert köszönjük szépen!

    #3300
    avatarGargaj
    Member

    Igen, meglepodtem. :D

    #3301
    avatarslyspy
    Member

    Vajdasági scenerek, szevasztok!

    #3302
    avatarJailbird
    Member

    Nahát, miket meg nem tud az ember itt a Scene.hu-n :D Dafunkkal éjjel háromkor indulunk SceneCon-ra, ha mégis jönnétek addig szóljatok ;)Btw, Murphy…

    wrote
    Butaság volt részünkről, hogy eddig országot nem lehetett választani az adatlapon, most fixáltam.

    Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de Szerbia és Montenegro egy ideje két külön országot képez. :)

    #3303
    avatarMurphy
    Member
    Jailbird wrote
    Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de Szerbia és Montenegro egy ideje két külön országot képez. :)

    Maximálisan igazad van, csak sajnos ez nem rajtunk múlik, hanem az e107 engine fejlesztőin.

    #3304
    avatarJailbird
    Member
    Murphy wrote
    Maximálisan igazad van, csak sajnos ez nem rajtunk múlik, hanem az e107 engine fejlesztőin.

    Ugyan, annyi baj legyen! :) El sem hinnéd hány helyen választható még Yugoslavia, méghozzá nagy presztizssel rendelkező szolgáltatásokon. Ez még mindig a kissebik rossz, csak gondoltam hogy valamilyen módon befolyásolható a szelekciós lista. [/ nagyon offtopic]

    #3305
    avatarGargaj
    Member
    Murphy wrote

    Jailbird wrote
    Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de Szerbia és Montenegro egy ideje két külön országot képez. :)

    Maximálisan igazad van, csak sajnos ez nem rajtunk múlik, hanem az e107 engine fejlesztőin.

    Megoldjuk, mihelyst hozza tudok nyulni SQLhez.

    #3306
    avatarMurphy
    Member

    Hehe, Gargaj a mi e107 buherátorunk! Ő az aki minden hülyéséget megoldja, szóval szeressük érte! ;) Egybként nekem külön öröm, hogy találtam egy olyan csapatot, amiről a Gargaj nem tudta, hogy kicsodák, hogy néznek ki, és ki mit csinál a demoscene kívül. :)

    #3307
    avatarpohar
    Member

    …és hogy színvak-e a kóder :)

    #3308
    avatard-lee
    Member

    Csatlakozom Slyspyhoz! ;)

    A “pista” pályát jelent mediterrán országoknál, a “kurva” kanyart.

    Hajrá Racers, Kubica az Isten! (…de csak idén, mert jövőre jön kisSenna. :P Akkor belépek, és világuralomra törünk! =))

    #3309
    avatarGargaj
    Member

    Na, egyreszt mosmar van Montenegro.

    Masreszt azon vigyorgok h elkepzeltem a 4scenersnel a forumot h “Umlaut Design – uj democsapat, nem nemetek?” :D

    #3310
    avatarFooLman
    Member

    Ket legnagyobb nemet csapat, az Umlaut Design, es a Bluebox Cinematique GmbH?

    #3311
    avatarpasy
    Member

    Neurotoxin és Racers a két lengyel group

    #3312
    avatarshr
    Member

    a Lézerkasza egyértelmű, de a 羽 már nem annyira :) (ez a hane akar lenni, ha valakinek nem lennének felinstallva a kanjik)

Viewing 21 posts - 1 through 21 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára